Wedziu10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie dobrze :)
0
Już się nie moge doczekać tego spotkania :)
0
Zlatan gra przeciętnie. Bardzo dobrze że zdobył w ubiegłym tygodniu bramkę to dobrze na niego wpłynie. Dla mnie jest on dużo lepszym zawodnikiem niż Eto! Po paru latach czy miesiącach uświadomicie sobie jakim on jest ważnym dla naszego zespołu zawodnikiem...
0
Mądry. Prawda jest taka że jak byśmy mieli obrońców to byśmy ich rozp... !
0
Musiała przyjść na niego pora. Dawno nie miał kontuzji...
Niestety wszystko się sypie!
0
Najważniejsze jest to że mamy dalej 2 pkt. przewagi nad realem :)
W następnych spotkaniach będziemy wygrywać! Zobaczycie...
0
Panowie wiecie co?! hyba zaczne się modlić. Może to coś pomoże.! Barca!
0
Barca Barca Barca!! Jutro będe 3mał bardzo mocno kciuki wierząc w zwycięstwo... Vamos!
0
Mecz już jutro... Nie moge się doczekać. Chcę zobaczyć wielką Barcelonę z osłabioną defensywą!
0
Bd. pisał jak bd. chciał :D nikt mi nie zabroni... Nie zwracaj uwagi ziom.
0
sora za często pisałem komentarze o Athletico Bilbao.
0
Wszystko jest możliwe!Nie od dziś wiadomo że Pep jest nie przewidywalny! Napewno nas zaskoczy :) I wystawi taki skład że będziemy w stanie pokonać Athletico Madryt.
0
cholera no!! trzeba wierzyć!
0
Cieszy mnie przedłużenie z nim kontraktu! :)
0
czekamy...
0
Dobrze że tylko jeden mecz kary. Na racing santander będą już gotowi :) Teraz trzeba się skupić na najbliższym spotkaniu i mieć nadzieję że znów zdobędziemy 3 pkt. Vamos!
0
Jestemm bardzo ciekaw co nasi obrońcy pokarzą w najbliższym spotkaniu, bo o ofensywe się nie martwie!
Nie moge się już doczekać tego spotkania. :) Zobaczycie, będzie dobrze.
0
Będzie dobrze. Trzeba poprostu wierzyć...
0
Ja cie no ... Tragedia na maxa! Trzeba teraz wierzyć w Czygre, Milito, Maxwela i Puyola!
0
Dobre oceny według mnie :)
0
Condemnar. Bardzo nie ciekawie wygląda nasza sytuacja kadrowa :( Miejmy nadzieję że niedługo się to skończy!
0
hyba nic ;) Fajnie że panuje na tej stronie wesoła atmosfera.
0
hahaha rozbrajacie mnie! Może chciał mu go poprostu sprzedać, wie że więcej za niego wezmie u Messiego niż na allegro :D
0
haha rzeczywiście! dobry typ. Pokazuje Lionelowi jak sie robi zdjęcia :D
0
Looky szybko zmieniłemś. Nawet nikt tego nie zauważył ;)
Co do newsa: Na pewno trenuje się lepiej w obecności tylu kibiców.
0
No fajnie fajnie. Mi też się podoba :)
0
Mamy innych obrońców którzy godnie zastąpią Rafaela i Gerarda! :) Nie mamy się co martwić.
0
No nic szkoda. Przez dwie kolejki bodajże będziemy musieli sobie poradzić bez nich.
0
Bardzo fajnie by było gdyby Fabregas zagrał u nas. Można mówić śmiało że to wychowanek FC Barcelony, chociaż jak niektórzy twierdzą jest wychowankiem Arsenalu. Jest wspaniałym zawodnikiem i wierzę że wkrótce zawita na Camp Nou ;)
0
Przepraszam za link admini. Już się to nie powtórzy, ale mam wspaniałą wiadkomość dla wszystkich Cules FC Barca.
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/13237.html
To pierwszy krok do pozyskania Fabregasa! :)