Wedziu10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wspaniały zawodnik jak i człowiek. Cieszy mnie jego gra!
0
Oby zagrał z Athletico w madrycie. To bardzo ważny zawodnik dla nas.
0
Dziś zagraliśmy prze świetnie, tylko martwi mnie gra Ibry! Schlał się w weekend czy co?! może się zakochał!
0
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
:) Jesteśmy Najlepsi! 4-0!
0
Nic na to nie poradzimy że nie przeszliśmy dalej! Chłopaki dawali z siebie 100% nawet Thierry którego tak za wszystko obwiniacie. Mam nadzieję że zrewanżujemy się im w lidze. Wszystkiego nie wygrają! Bravo za walkę chłopaki :)
0
No zobaczymy jak będzie. :)
0
Jak Pep na nich troszke nie pokrzyczy to będzie tragedia!
0
Witam! Wpadłem na chwilę powiedzieć że mamy trudną sytuację przed rewanżem chociaż bardzo dobrze o tym wiecie. Nie będe długo gadał! Zagraliśmy dziś kompletną padake, taką jak real z Osasuną, nawet gorszą.! Gdyby się nie bawili i nie popełniali takich prostych błędów to było by inaczej. Tragiczna gra Czyhry i Rafaela! Katastrofa! :(
0
Dobrze jest ;) 2pkt. przewagi! Lider! Bez przegranych meczy w lidze! Czego jeszcze chcieć?! pzdr.
0
Jest najlepszy! Tak jak jego drużyna. FC Barcelona!
0
Wzruszyłem się oglądając płacz Guardioli. Niesamowite. Stworzył coś pięknego. Jest Najlepszy jak i Cała jego drużyna! ;)
0
Idziemy świętować! FC Barcelona najlepsza na świecie! ;)
0
Ja Wierzę do końca!
0
Ja bardzo wierzę w zwycięstwo! Stoimy przed życiową szansą. Vamos!
0
Barca Barca Barca! Jesteśmy najlepsi. Awans do 1/8 bardzo mnie to cieszy. Uraz Lionela nie ;(
0
Wierzę w Barcę jak w każdym meczu! Wierzę że wygramy to spotkanie!
0
Jego żona to "Bogini Płodności" Gratulacje!
0
Dobrze że wygraliśmy z trudnym rywalem!
0
Będzie ciężko, ale myślę że sobie poradzimy!
0
Nie wykazali się i tyle!
0
Cieszy mnie to zwycięstwo. Najważniejsze 3 pkt.!
0
2-0?! ;D zobaczcie jak się zapędziłem!
0
Skromnie 1-0 rezerwa się nie pokazała z dobrej strony! Ale najważniejsze są 3 pkt. Barca!!
0
Liczę na pogrom, chociaż wszystko może się zdarzyć!
0
Przeczówałem że tak będzie! Trzeba dobrze zagrać w dwumeczu
0
Marzenie każdego chłopca.
0
Bardzo ładnie Lionel! Jestem z niego dumny.
0
Zrobili szystko co w ich mocy ale to za mało by wygrać z Wielką FC Barceloną!
0
Gratulacje dla Ibry! dzięki ;)
0
Gratuluje Barceonie zwycięstwa! Wspaniale walczyli ;)