Wiatrak
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudowny wynik. Przeważaliśmy cały mecz. Real miał tylko kilka dobrych momentów. Pierwsza bramka z dupy która podciela Nam troche skrzydła.
Licze że latem tebes pozwoli nam się wzmocnić i będziemy jeszcze silniejsi. Kessi oraz Raphinia najbardziej skorzystali na kontuzjach innych graczy.
Co do Realu to uważam że na tle Barcy wyglądał słabo. Nie moge zrozumieć dlaczego, mając takie możliwości finansowe nie wzmocnili skaldu. Na ławce są tacy zawodnicy jak np Vasquez czy Mariano którzy są poziomem elche. Wymagają gruntownej przebudowy nich skald jest podstarzały. Na szczęście u Nas wygląda to dużo lepiej i pozytywnie patrze w przyszłośc.
Mam nadzieje że zapewnimy sobie mistrza kilka kolejek przed zakończeniem sezonu i Xavi da pograć zmiennikom. Być może znajdzie jakąś perelke która będzie wzmocnieniem w nowym sezonie.
0
Bawią mnie troche komentarze kibiców Realu. Nawet jeżeli zostanie zdegradowani każdy wie że liga stanie się taka jak francuska czy szkocka z czasów degradacji Rangersów. Liga straci sponsorów oraz prestiż.
Dla nikogo nie będzie ona korzystna.
Inna kwestia to taka że może warto byłoby oczyścić Barcelone z tego brudu i zacząć np od 2 ligi grając wychowankami. Teraz zamiast cieszyć się dobrymi wynikami każdy skupia się na tym syfie.
0
Kopia Nas przed klasykiem z każdej strony.
2
To może być ciężkie okienko transferowe więc taki gość dla którego Barcelona jest naprawde ważna przyda się. Być może nie bedzie Nas stać z kupono zastępcy bądź nie będziemy mogli nikogo zarejestrowac.
5
Coraz gorzej to wygląda...
Jest to ciężko okres dla klubu, kibicówa a w szczególności piłkarzy. Na każdym kroku będzie Nam to wytykane. Każda stykowa sytuacja gwizdana na Naszą korzyść będzie źle przyjmowana..
Inna sprawa nawet jeżeli w najgorszym przypadku Nas zdegraduja to dalej bede kibicował Barcelonie. Rangers też spadło kilka lig niżej i wróciło zdobywając mistrzostwo.
Mimo wszystko wierze że to się nie stanie.
0
@Maks91 wydaje mi się że duża część "kibiców" tutaj to są kibice od czasów Guardioli. Trzeba pamiętać że nie ważne w jakim stylu ale te mistrzostwo jest Nam potrzebne jak tlen. Sporo wydaliśmy i laporta postawił wszystko na jedną karte. W przypadku klapy wpadniemy w jeszcze większe bagno. Dlatego szanujmy 3 pkt i idźmy do celu
1
Ciężko się patrzy jak Barca gra tak defensywie ale brawo że potrafiliśmy się dostosować do sytaucji jaka jest obecnie. Kontuzje innych graczy, to szansa dla zmienników żeby pokazali na ile są przydatni. Dobra zaliczka przed rewanzem. Miejmy nadzieje że w Barcelonie wyjdzie w mocniejszym zestawieniu.
Mecz bardzo ważny pod względem psychologicznym.
Kounde kosa w środku obrony. Musimy kupić dobrego PO i z środkiem obrony mamy spokój. Kessie że meczu na mecz coraz lepiej i na teraz wydaje się naprawde dobrym transferem. Frank najlepszy. Drażni mnie bardzo Raphinia. Fati bez przekonania we własne umiejętności.
Kurde jak dziś patrzyłem na Real i powiem Wam że rewelki nie ma i z taką grą musza bardzo się poprawić jeżeli chcą nas dogonić w lidze. Brawo!
3
Adbe uważam że nie byłby gorszy od naszych skrzydłowych w obecnej formie. Inna sprawa że jeden z nielicznych który sprawdził lub sprawdza się na wypożyczeniu. Nawet jeżeli zdecydujemy się na sprzedaż to możemy liczyć na dobrą kase (mam nadzieje).
2
Mysle że nie dokonca. Uważam że popełnił błąd w pierwszym meczu ale traciliśmy barmki po własnych błędach. Nie zapominajmy że graliśmy z jedną z najlepszych ekip w Pl. Ok może to liga europy ale naprawde trudny rywal. Wierze że wygramy majstra a następny sezon będzie lepszy w Europie. Jeszcze sporo pracy przed Nami i musimy być ciwrpliwi
0
@Boro79zgadzam sie z wami. Tak szczerze to miałbym to w dupie ale mieszkam w UK i pracuje z angolem który jak to każdy Angol uwaza że są najlepsi. Od wczoraj śmieje się że Barcelona na poziom szkockiej ligi. Bo jak w 22 meczach tracimy 7 goli a z nimi w dwóch tracimy aż 4( tu ma akurat racje)
1
Kto wierzył przed sezonem że coś ugramy w Europie? Gdyby ktoś nie powiedział po sezonie że będziemy w takim miejscu jak teraz w pucharach i lidze to wziąłbym w ciemno. Odpadliśmy z Manchestrem chyba najlepszym od czasu Fergusona. To nie są kelnerzy. Boli bardziej bo byliśmy blisko a nie wyszło.
Każdy z nas sobie zdawał sprawe że bez Messiego będzie ciężko. Lewy nigdy nie był napastnikiem który brał pilke i kiwał 3 i coś strzelił. Jeżeli wygramy lige i uda się puchar uważam sezon za udany. Potem będzie okienko transferowe i jeżeli robota będzie dobrze wykonana wtedy możemy wymagać od Xaviego dużo lepszej gry w Europie. Jeżeli to się nie uda wtedy być może trzeba będzie pomyśleć o innym trenerze
1
@MamySedziow2018 szerszą ławke? O czym Ty mówisz? Rozpędza? Real ma problemy w lidze a Liverpool jest beznadziejny. Oddaje hołd Realowi że jego gre w Lm ale Liverpool jest tragiczny
0
@fotohobby nareszcie ktoś napisał z głową. Nie da się w jednym okienku zmienić całą druzyne. Jeżeli wygramy lige to będzie naprawde dobry wynik i duży progres.
4
Panowie teraz tak na spokojnie:
Zepsuliśmy pierwszy mecz, gdzie powinniśmy uzyskać lepszy wynik. Pierwsza połowa naprawde dobra. Wychodzimy po przerwie i dostajemy od razu gong. Po tym jestesmy obsrani i tracimy glowe. Widać brak Pedriego i Gaviego. Druga bramka: na miękkich nogach kounde, Raphinia, i balde nie doskakuje i tracimy gola. Po tym nie potrafimy zrobić akcji. Szkoda tego meczu ale tak jak my jesteśmy obsrani w Europie to jest jakaś masakra. Do Realu który nie pęka, daleko Nam.
Co do Fatiego: nie chce się na gościu znęcać ale nawet nie zagrał dobrego seoznu. Kilka dobrych meczów i okrzyknelismy go kozakiem. Prawda jest taka że takich jak on było i jest mnóstwo. Jeżeli jest szansa zarobić to go sprzedać.
Pozbyliśmy się Messiego to dlaczego mamy trzymać Fatiego który ma problemy z słabeuszami w Hiszpani. Kurde na Europe to dużo za mało
Nie panikujmy, mamy lige, puchar. Nie możemy pęknąć a my jako kibice musimy stać murem za druzyna.
Bywały gorsze mecze, boleśniejsze odpadnięcia. Jutro jest nowy dzień
Visca el Barca
1
My nawet kur... nie potrafimy zatakowac, złożyc jakąś sensowną akcje. Jedyny De Jong próbuje coś zrobic. Zje... pierwszy mecz i tyle
2
Jesteśmy największymi frajerami w. Europie.
1
Z jednej strony dobrze to wygląda bez Messiego ale z drugiej mysle że jest nam potrzebny i nie zabraknie mi motywacji po powrocie. Nie jest gorszy od Naszych skrzydłowych. Pomoc i tym bardziej obrone mamy ogarnięta. Gość przed transferem w ostatnim sezonie ciągnął drużyne która praktycznie przy każdym zagrożeniu traciła bramke. Poza tym jeżeli Real nie wygra mistrza to pewnie solidnie się wzmocni na co Nas nie jest stać.
2
Szkoda że nie udało się wygrać ale united stawiło dziś opór. Równie dobrze mogliśmy przegrać. Niestety, bez pedriego i gaviego będzie bardzo ciężko. Aby tylko nikt nie wypadł po Cadiz. Bardzo przeżywaliśmy po kontuzji Dembele a Raphinia daje rade. Mam nadzieje że ktoś odpali za tydzień.
0
Super że powiększamy przewage. Tym bardziej że czeka nas ciężki terminarz. Kubo dobry kot. Mam nadzieje że Real spieprzy z Nim jak z Ogegardem. Wielka szkoda że u Nas nie gra
3
@kamillek88 dziwi mnie troche narzekanie na Xaviego. Jesteśmy pierwsi w lidze, półfinał pucharu króla, superpuchar. Niestety liga mistrzów jest troche drzazga w oku ale nie mieliśmy szczęście ani z losowaniem ani w samej grupie. Oczywiście wolałbym żeby grali ładnie i wygrywali różnica kilku bramek. Niestety czasy Messiego się skończyły i musimy budować wszytsko od nowa. Sytuacja z limitami La Ligi nie pomaga. Przed sezonem doszło do nas 7-8 zawodników. Każdy kto śledzi pilke zdaje chyba sobie sprawe że nie wszystkie transfery beda strzałem w 10. Ciągle budujemy zespół i Xavi ciagle się uczy. Nie zapominajmy się mamy ciągle młody skład. Ja patrze pozytywnie w przyszłość i mam nadzieje że będziemy jeszcze mieli mnóstwo pożytku z tej ekipy.
2
Powiedzcie mi szczerze: w jakim celu jest ta ankieta? Fakt odpadliśmy w grupie LM ale grupa była najcięższa ze wszystkich. Niezrozumiałe decyzje sędziów i idwidualne błędy nie pomogły.
Naprawde wszyscy liczyli że przyjdzie 8 zawodników i będziemy wszystko wygrywać? Czy że Xavi będzie drugim Pepem?
Pep trafił na fantastyczna generacje zawodników i co roku miał ulepszany skład. Panowie dajmy Xaviemu czasu. To jest człowiek Barcy i da z siebie dla Barcy 101%
4
FDJ zagrał wczoraj świetnie. Mam nadzieje że nie będzie to tylko przebłysk. Zastanawia mnie dlaczego gość kupiony za tyle kasy jest wystawiany na innej pozycji na której gra źle.
Druga sprawa: dlaczego mówimy o przybyciu innego zawodnika jeżeli mamy Frankiego i Nico jako zmiennika? Pieniądze można zainwestować w bocznego obrońce prawego lub lewego. Jeżeli znajdziemy odpowiadania osobe to napewno będziemy grozniejsza drużyna.
Mysle że na prawej flance z obecnych zawodników do Akurat Dani byłoby najbardziej pożyteczny.
Ciesze się bardzo z jego dobrego występu i trzymam kciuki za dalsze.
Vamos
0
@syngoku1 śledzisz lige włoska? Poprzedni sezon? Każdy może mieć gorszy okres. Czyli teraz jak Robert nie strzeli w 8 meczach to powiesz że jest słaby?
1
Teraz tak na spokojnie napisze swoją opinie. Wiem że jest duży zawód ale akurat wczoraj nasi zawodnicy walczyli i błędy idwidualne nie pozwoliły osiągnąć lepszego rezultatu. Pique grał bo musiał i nie było kim grać. Jest progres jeżeli chodzi o poprzedni sezon. Dalej wierze w Xaviego i ta drużyne. Mamy młody zespół i nie jest tak że od razu wszystko zaskoczy. Pozbyliamy się większośći szrotu ale dalej potrzebujemy zmian. Mimo złego wyniku optymistycznie patrze w przyszłośc. Zawsze był Messi który w takich meczach był w stanie zrobić coś z niczego. Teraz musimy radzić sobie bez niego.
Inter to nie pierwsza lepsza drużyna. Lautaro jest kotem a skiniar pokazał że może warto zainwestować w takiego " Twardziela" jak on.
Przestanmy być sezonowcami. Trudno, piłka zawsze daje druga szanse. Mam nadzieje że za rok będziemy mądrzejsi o poradzimy sobie lepiej.
0
Pytanie z innej beczki. Czy ktoś orientuje się czy mamy prawo pierwokupu Jutalgi?
1
@Arnold1234 Pedri jest niesamowity i tu nie ma nad czym dyskutować. Jednak trzeba pamiętać że Pedri przyszedł kiedy borykaliśmy się z kłopotami kadrowymi. Komen lubił stawiać na młodych zawodników i zaryzykowal z Pedrim. Kto wie jakby potoczyły się losy jego jeżeli przyszedłby teraz kiedy jest tak silna konkurencja. Prosze zobaczyć przykład Torresa. Jestem jak najbardziej za tym transferem jednak boje się że gość może nie dostać wystarczająco minut i jego rozwój się tylko zachamuje.
0
@meg23 jest duże prawdopodobieństwo że tak będzie ale spójrz na to z drugiej strony. Nie możemy mieć 11 zawodników którzy beda grali od deski do deski. Nigdy nie trafimy z transferami na 100. Potrzebowaliśmy wzmocnien i potrzebujemy bardzo szerokiej kadry. Wierzę że każdy odegra swoją role w zespole. Torres mnie nie przekonuje ale jak spojrzysz na poprzedni sezon to gość był na pewno lepszy. Teraz gra mniej no są lepsi ale jest młody i jeszcze mam nadzieje że pokaze więcej.
4
Pamiętajcie że Messi na początku swojej kariery też zmagał się z urazami. Organizm przystosowuje się do większej intensywności. To są jego początki. Mam nadzieje że kontuzje ominął Go i będziemy mieli z niego pociecha. Dzięki takim zawodnikom jak On, Pedro, Gavi, Nico, Arujo zaoszczędzimy sporo kasy. Oprócz tego mamy zawodników którzy kochają ten klub. Nie spodziewam się potrójnej korony ale jestem optymistą przed nowym sezonem. Teraz nawet jeżeli wypadnie jakiś zawodnik to nie musimy się martwić kto będzie grał.
5
Bardzo polubiłem tego chłopaka. Jednak prawda jest taka że u Nas nie powącha zbyt dużo murawy. Najlepszym rozwiązaniem jest jego sprzedaż. Szkoda troche że nie mamy opcji odkupu. Tak naprawde chłopak wziął się z nikąd, zagrał kilka meczy w pierwszym zespole i zgarnęliśmy za niego 5 mln.
5
Obserwując Real w LM mam nie odparte wrażenie że cały czas mają tzw fuksa. Z drugiej strony pokonali tak silnych przeciwników że zasługują na ten tytuł. Gratulacje!
Po odejściu Cristiano nie szło im najlepiej. Chciałbym aby za rok dwa udało nam się znowu liczyć w Europie.
Mnóstwo osób krytykuje Laporte za pozbycie się Messiego. Spójrzmy na Pereza: Cristiano,Ramos,Varane... Tam nie ma świętych krów. Nikt nie jest ponad klub. Musimy iść również w tym kierunku! Ja wierze.
Po grób Visca el Barca!
Przyjdą jeszcze lepsze czasy????