0

Jak nie lepiej :D

0

Muenier w pierwszej połowię rękami zatrzymał biegnącego do piłki Neymara w polu karnym. Mi to już strasznie ciśnienie podniosło.
Ręka/ręki po rzucie wolnym Messiego w pierwszej połowie? Co o tym myślicie, dla mnie sytuacja sporna, sędzia miał prawo podyktować rzut karny

0

Ma ktoś może jakąś dużą fotkę z wczorajszego meczu nadającą się na tło ekranu?
:)

0

Właśnie zaraz po zadaniu pytania sobie przypomniałem :D Emocje i zmęczenie dają się we znaki :D

0

W 1/4 nie mogą na siebie trafić zespoły z tego samego kraju prawda?

0

Może mi ktoś podrzucić statystyki o błędach sedziowskich w meczach Barcy i Realu?

0

Co do Unzue to w sezonie 14/15 zdobywalimy masę bramek z rzutów różnych, a teraz? My nawet strzałów nie oddajemy z nich. Jeśli jednak chodzi o jego jako pierwszego trenera to zdecydowane nie. Bardzo chciałbym Jorge Samapoliego, ale to zarząd podejmuje decyzje i niech podejmie najlepszą z możliwych

0

Kupiłem go i mam wrażenie, że on broni dużo dużo gorzej od Oblaka...

0

Jak oceniacie IFa Asenjo? Oblak od trzech sezonów broni u mnie fatalnie, mam dość jego błędów. Myślicie, że warto zrobić taką zmianę?

0

Przedwczoraj walczyłem do ostatniej kolejki o awans do 1 ligi, a dziś nie wiem czy utrzymam się w trzeciej. Tak podobno bywa

0

Czemu IF Aspasa cały czas jest 86 skoro dostał upgrade'a?

0

Ma ktoś link do meczu z polskim komentarzem?

0

Wiadomo kiedy można się spodziewać upgrade'ów w lidze hiszpańskiej?

0

W pierwszej połowie graliśmy taki syf, że od początku drugiej połowy powinien wejść Iniesta bądź Denis. Gramy jeszcze gorzej w drugiej połowie a zmiany zapowiadają się dopiero na ostatnie 10 min. Dramat...

0

Rakitic bardzo dobrze w obronie, a Gomes chowa się, aby tylko podania nie dostać...

0

Ja ze swoją dziewczyną idę na pizze, a potem będziemy oglądać meczyk przy dobrym winku :D

0

Niektórzy na dodatek dalej nie ogarniaja, że na Eleven nie ma LM...

1

Nikt go nie obraża. W jednym jesteśmy wszyscy zgodni, to najlepszy piłkarz w historii

0

Haha

0

W finale, którego w razie dogrywki raczej by nie było? Haha dobre

3

Też byliście pewni po tym uśmiechu, że nie będzie bramki? :D

0

A kto powiedział, że miał faulować? Gdyby się pofatygował to by mógł piłkę przejąć/ wybić. Gdyby nie wybitna końcówka Umtititego to gralibysmy właśnie dogrywke, w której w 9 naprawdę ciężko bo było nam wyjść nawet z własnej połowy

1

Swoją drogą wiecie co mnie strasznie wkurzylo? Gramy w 9, Atletico nas ciśnie. Biegnie obok Messiego piłkarz Atletico. Co robi Messi? Nic. Suarez w życiu by sobie na takie coś nie pozwolił

1

Jasne, że tak, choć wiadomo jak to się skończy ehhh :/

0

Według mnie przejdzie Alaves

1

Wierzysz w to, że komisja przyjmie odwołanie? Nawet jak Messi dostał butleka to mu nie odwołali

2

Nie no zasłużone były dwie. Sytuacja z Suarezem to kpina

0

Messi Umtiti i Alba rozumiem też nie mieli prawa wyjść z szatni?...

0

Ter Stegen mi się spisywał naprawdę dobrze, ale trzeba rozwijać swój klub, więc teraz broni u mnie Oblak. Jestem z niego naprawdę bardzo zadowolony, bo bardzo często broni niemożliwe strzały. Ale żeby nie było aż tak miło to powiem, że zdarzy się mecz, w którym wszystko puszcza, głównie w meczach ze składem PL

0

FIFA 17
Może ktoś coś powiedzieć o Pepe? Warto dokonać takiej transakcji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?