WiecekFCB
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie lepiej :D
0
Muenier w pierwszej połowię rękami zatrzymał biegnącego do piłki Neymara w polu karnym. Mi to już strasznie ciśnienie podniosło.
Ręka/ręki po rzucie wolnym Messiego w pierwszej połowie? Co o tym myślicie, dla mnie sytuacja sporna, sędzia miał prawo podyktować rzut karny
0
Ma ktoś może jakąś dużą fotkę z wczorajszego meczu nadającą się na tło ekranu?
:)
0
Właśnie zaraz po zadaniu pytania sobie przypomniałem :D Emocje i zmęczenie dają się we znaki :D
0
W 1/4 nie mogą na siebie trafić zespoły z tego samego kraju prawda?
0
Może mi ktoś podrzucić statystyki o błędach sedziowskich w meczach Barcy i Realu?
0
Co do Unzue to w sezonie 14/15 zdobywalimy masę bramek z rzutów różnych, a teraz? My nawet strzałów nie oddajemy z nich. Jeśli jednak chodzi o jego jako pierwszego trenera to zdecydowane nie. Bardzo chciałbym Jorge Samapoliego, ale to zarząd podejmuje decyzje i niech podejmie najlepszą z możliwych
0
Kupiłem go i mam wrażenie, że on broni dużo dużo gorzej od Oblaka...
0
Jak oceniacie IFa Asenjo? Oblak od trzech sezonów broni u mnie fatalnie, mam dość jego błędów. Myślicie, że warto zrobić taką zmianę?
0
Przedwczoraj walczyłem do ostatniej kolejki o awans do 1 ligi, a dziś nie wiem czy utrzymam się w trzeciej. Tak podobno bywa
0
Czemu IF Aspasa cały czas jest 86 skoro dostał upgrade'a?
0
Ma ktoś link do meczu z polskim komentarzem?
0
Wiadomo kiedy można się spodziewać upgrade'ów w lidze hiszpańskiej?
0
W pierwszej połowie graliśmy taki syf, że od początku drugiej połowy powinien wejść Iniesta bądź Denis. Gramy jeszcze gorzej w drugiej połowie a zmiany zapowiadają się dopiero na ostatnie 10 min. Dramat...
0
Rakitic bardzo dobrze w obronie, a Gomes chowa się, aby tylko podania nie dostać...
0
Ja ze swoją dziewczyną idę na pizze, a potem będziemy oglądać meczyk przy dobrym winku :D
0
Niektórzy na dodatek dalej nie ogarniaja, że na Eleven nie ma LM...
1
Nikt go nie obraża. W jednym jesteśmy wszyscy zgodni, to najlepszy piłkarz w historii
0
Haha
0
W finale, którego w razie dogrywki raczej by nie było? Haha dobre
3
Też byliście pewni po tym uśmiechu, że nie będzie bramki? :D
0
A kto powiedział, że miał faulować? Gdyby się pofatygował to by mógł piłkę przejąć/ wybić. Gdyby nie wybitna końcówka Umtititego to gralibysmy właśnie dogrywke, w której w 9 naprawdę ciężko bo było nam wyjść nawet z własnej połowy
1
Swoją drogą wiecie co mnie strasznie wkurzylo? Gramy w 9, Atletico nas ciśnie. Biegnie obok Messiego piłkarz Atletico. Co robi Messi? Nic. Suarez w życiu by sobie na takie coś nie pozwolił
1
Jasne, że tak, choć wiadomo jak to się skończy ehhh :/
0
Według mnie przejdzie Alaves
1
Wierzysz w to, że komisja przyjmie odwołanie? Nawet jak Messi dostał butleka to mu nie odwołali
2
Nie no zasłużone były dwie. Sytuacja z Suarezem to kpina
0
Messi Umtiti i Alba rozumiem też nie mieli prawa wyjść z szatni?...
0
Ter Stegen mi się spisywał naprawdę dobrze, ale trzeba rozwijać swój klub, więc teraz broni u mnie Oblak. Jestem z niego naprawdę bardzo zadowolony, bo bardzo często broni niemożliwe strzały. Ale żeby nie było aż tak miło to powiem, że zdarzy się mecz, w którym wszystko puszcza, głównie w meczach ze składem PL
0
FIFA 17
Może ktoś coś powiedzieć o Pepe? Warto dokonać takiej transakcji?