La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

konto usunięte

0

Poważnie niektórzy chcą Unzue na trenera? Widać że drużyna potrzebuje kogoś nowego, który wprowadzi zmiany a postawienie na asystenta raczej nam zmian nie zapewni... Chętnie bym widział u nas Sampaoliego. To że jest świetnym trenerem to jedno ale równie ważne jest to że on potrafi zmotywować piłkarzy, niech na nich krzyczy jak trzeba. Trener z zewnątrz( szczególnie z jajami) powinien dać dużo motywacji naszym piłkarzom, jakieś nowości a tego nam trzeba

konto usunięte

0

@QAZ Unzue to byłby taki drugi Tito Vilanova, a więc nie chcę go.

0

@QAZ Co do Unzue to w sezonie 14/15 zdobywalimy masę bramek z rzutów różnych, a teraz? My nawet strzałów nie oddajemy z nich. Jeśli jednak chodzi o jego jako pierwszego trenera to zdecydowane nie. Bardzo chciałbym Jorge Samapoliego, ale to zarząd podejmuje decyzje i niech podejmie najlepszą z możliwych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?