0

@zmiter912576 dla mnie real gra trzema napastnikami, vinicius lewy napastnik, bellingham cofniety srodkowy i joselu prawy, to chyba oczywiste

0

@Barca1992 oczywiscie ze chelsea mimo wszystko, wiekszy chaos i pilkarze kupieni bez sensu

0

@kulek22 strasznie nie lubie takiego pierdolenia na zasadzie "z realem graja gowno a z nami zagraja mecz zycia", no zwyczajnie real taktycznie lepiej niweluje atuty rywali niz barcelona, tylko tyle i az tyle xD

1

ale to tez dobrze swiadczy o zdolnosci kreowania akcji realu ze 33 letni joselu strzela az milo xD

0

@Cukson co z tego ze gra lepiej, skoro otwarcie mowi ze nienawidzi tam grac xD

0

@Volk nikt powazny tak nie myslal, koniec watku. Celem dla nich prwdopodobnie jest i bedzie gra w europejskich pucharach

0

@Derean Real ma cos czego nie ma barcelona, czyli solidna gre obronną, predzej barcelona zgubi punkty niz real, chociaz beda gubic razem xD

0

@Kitek1640 a dziwisz sie? mimo wszystko lepszy remis niz w dupe penis wiec i idą all in dopiero gdy przegrywaja

0

@MesQueUnClub96 mysle ze kluczem jest wlasnie fakt ze lewandowski popada ze skrajnosci w skrajnosc w kwestii formy

0

https://totalbet.pl/transactions/3727990187

nie wiem czy sie wyswietla ale strasznie latwy kupon mi wszedl zagrany za dwie stowki xD

1

mecz moze sie skonczyc jak chce bo i tak jestem raczej bezstronnym kibicem (na la rambli siedze bo to calkiem aktywne forum i czasem moge pobaitowac ludzi xD) 2 rozne barcelony i mam 6 stowek xD

0

@_barti real mimo problemów kadrowych w odróżnieniu do Barcelony jest spokojniejszy defensywnie i to fakt

0

ale jakby nie patrzec, w sumie 33 letni joselu to obecnie najlepszy element ataku realu madryt, oczywiscie jesli bellinghama zaliczamy do pomocy xD

1

@Hubertusk jesli powaznie wierzysz w jakies teorie spiskowe o lidze bedacej przeciwko barcelonie to szczerze ci wspolczuje xD

0

@SelloutCrowd w city był otoczony samymi pilkarzami klasy swiatowej, w barcelonie ma pilkarzy ktorzy sa raczej u schylku kariery albo aspiruja do topu.

0

co by nie mowic, barcelona defensywnie sie zdecydowanie oslabila wzgledem poprzedniego sezonu, powazniejszy rywal w 1/8 ligi mistrzow i z taka gra barcelona znowu zazna kompromitacji xD

0

@DonAndrzejos xavi nie zrobi zadnego wyjazdu bo barcelony nie stac na lepszego trenera

0

@damiano996 w mistrza mozna wierzyc z prostego powodu, barcelona moze byc slaba ale overallowo la liga tez nie imponuje

0

@zeko0 jak probowal rozgrywac to byl placz ze ma problem z byciem w polu karnym, narzeka bo spelnia role ktora ma spelniac

0

@tristan87 ale co by nie mowic, szczesny ma regularny nawyk podawania rywalom, taki karius ale zdolny do zagrania dobrego meczu caloksztaltowo xD

0

Może po prostu przez ligę mistrzów barcelona zapomniała jak to jest grac n a kilku frontach na pelnych obrotach i stad mecz jest jaki jest xD

0

to co, zeby bylo zabawniej to klasyk bedzie meczem o zmniejszenie straty do realu a nie o fotel lidera? xD

1

Ogólnie wychodzi, ze joselu to moze byc swietny joker w przyszlosci dla realu. Potrafi groznie uderzyc i nie jest przyglupem jak mariano diaz xD

0

@Artysta9 uwaga, real Madryt oficjalnie po komentarzu artysty9 postanowił że dla zasady będzie oddawał walkowerem co trzeci mecz bo z taką kadrą nie może im być za dobrze xD

0

@Szopenek wystarczy samo barcelona bez setiena. Barcelona meczy bule z kazdym rywalem ktory nie preferuje otwartej gry xD

0

@Worny mimo wszystko to ich 5 porazka z rzedu xD

0

@Emhyr graja z prawdopodobnie spadkowiczem mimo wszystko ale ja sie ciesze, roma na kuponie siedzi xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@SantiSant chyba swego czasu kibicowal united jesli dobrze pamietam. Gadanie ze jest kibicem realu lub barcelony bo o jednych albo drugich mowi dobrze to absurd xD

0

@kulek22 niby czemu, wystarczy że real wygra lm przy jego dobrym sezonie albo Anglia mundial i już będzie głównym faworytem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?