Wierecoorva
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zmiter912576 dla mnie real gra trzema napastnikami, vinicius lewy napastnik, bellingham cofniety srodkowy i joselu prawy, to chyba oczywiste
0
@Barca1992 oczywiscie ze chelsea mimo wszystko, wiekszy chaos i pilkarze kupieni bez sensu
0
@kulek22 strasznie nie lubie takiego pierdolenia na zasadzie "z realem graja gowno a z nami zagraja mecz zycia", no zwyczajnie real taktycznie lepiej niweluje atuty rywali niz barcelona, tylko tyle i az tyle xD
1
ale to tez dobrze swiadczy o zdolnosci kreowania akcji realu ze 33 letni joselu strzela az milo xD
0
@Cukson co z tego ze gra lepiej, skoro otwarcie mowi ze nienawidzi tam grac xD
0
@Volk nikt powazny tak nie myslal, koniec watku. Celem dla nich prwdopodobnie jest i bedzie gra w europejskich pucharach
0
@Derean Real ma cos czego nie ma barcelona, czyli solidna gre obronną, predzej barcelona zgubi punkty niz real, chociaz beda gubic razem xD
0
@Kitek1640 a dziwisz sie? mimo wszystko lepszy remis niz w dupe penis wiec i idą all in dopiero gdy przegrywaja
0
@MesQueUnClub96 mysle ze kluczem jest wlasnie fakt ze lewandowski popada ze skrajnosci w skrajnosc w kwestii formy
0
https://totalbet.pl/transactions/3727990187
nie wiem czy sie wyswietla ale strasznie latwy kupon mi wszedl zagrany za dwie stowki xD
1
mecz moze sie skonczyc jak chce bo i tak jestem raczej bezstronnym kibicem (na la rambli siedze bo to calkiem aktywne forum i czasem moge pobaitowac ludzi xD) 2 rozne barcelony i mam 6 stowek xD
0
@_barti real mimo problemów kadrowych w odróżnieniu do Barcelony jest spokojniejszy defensywnie i to fakt
0
ale jakby nie patrzec, w sumie 33 letni joselu to obecnie najlepszy element ataku realu madryt, oczywiscie jesli bellinghama zaliczamy do pomocy xD
1
@Hubertusk jesli powaznie wierzysz w jakies teorie spiskowe o lidze bedacej przeciwko barcelonie to szczerze ci wspolczuje xD
0
@SelloutCrowd w city był otoczony samymi pilkarzami klasy swiatowej, w barcelonie ma pilkarzy ktorzy sa raczej u schylku kariery albo aspiruja do topu.
0
co by nie mowic, barcelona defensywnie sie zdecydowanie oslabila wzgledem poprzedniego sezonu, powazniejszy rywal w 1/8 ligi mistrzow i z taka gra barcelona znowu zazna kompromitacji xD
0
@DonAndrzejos xavi nie zrobi zadnego wyjazdu bo barcelony nie stac na lepszego trenera
0
@damiano996 w mistrza mozna wierzyc z prostego powodu, barcelona moze byc slaba ale overallowo la liga tez nie imponuje
0
@zeko0 jak probowal rozgrywac to byl placz ze ma problem z byciem w polu karnym, narzeka bo spelnia role ktora ma spelniac
0
@tristan87 ale co by nie mowic, szczesny ma regularny nawyk podawania rywalom, taki karius ale zdolny do zagrania dobrego meczu caloksztaltowo xD
0
Może po prostu przez ligę mistrzów barcelona zapomniała jak to jest grac n a kilku frontach na pelnych obrotach i stad mecz jest jaki jest xD
0
to co, zeby bylo zabawniej to klasyk bedzie meczem o zmniejszenie straty do realu a nie o fotel lidera? xD
1
Ogólnie wychodzi, ze joselu to moze byc swietny joker w przyszlosci dla realu. Potrafi groznie uderzyc i nie jest przyglupem jak mariano diaz xD
0
@Artysta9 uwaga, real Madryt oficjalnie po komentarzu artysty9 postanowił że dla zasady będzie oddawał walkowerem co trzeci mecz bo z taką kadrą nie może im być za dobrze xD
0
@Szopenek wystarczy samo barcelona bez setiena. Barcelona meczy bule z kazdym rywalem ktory nie preferuje otwartej gry xD
0
@Worny mimo wszystko to ich 5 porazka z rzedu xD
0
@Emhyr graja z prawdopodobnie spadkowiczem mimo wszystko ale ja sie ciesze, roma na kuponie siedzi xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@SantiSant chyba swego czasu kibicowal united jesli dobrze pamietam. Gadanie ze jest kibicem realu lub barcelony bo o jednych albo drugich mowi dobrze to absurd xD
0
@kulek22 niby czemu, wystarczy że real wygra lm przy jego dobrym sezonie albo Anglia mundial i już będzie głównym faworytem