0

@Cvzx sam Bernardo by tego klubu nie uratował

0

@Criss18Barca ale z jakich dwóch stron, Barcelona zrobiła transfery jakie sobie wymarzyła i nigdy nie powinna używać argumentu że przecież mogło nam wylosować słabszych rywali xD

0

@icon3520 a następców za kolejną dźwignie kupisz tak? XD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Destroyer_of_Worlds nie będzie takiej możliwości i lepiej takich głupot w najbliższych latach nie gdybać xD

0

Jaki wałek, hermoso zachował się jak debil i zadłużona druga żółta xD

0

@Mathoue z szacunku, simeone to legenda bez której atletico o grze w lidze mistrzów to mogłoby pomarzyć, to jest trener który odejdzie gdy uzna że nie może więcej zrobić a nie który zostanie zwolniony

0

@masa11 o rodrygo się mniej mówi bo nie ma tej nieprzewidywalności i zabawy z piłką viniciusa. Jest generalnie całkiem inteligentnym piłkarzem ale zwyczajnie mniej "ekscytującym" to i mniej się o nim mówi

3

@Gibbon_FCB zapomniał o byciu przystojnym, poważny jesteś? XD

0

@Wierecoorva szybka poprawka, z city zremisowali, zapomniało mi się i myślałem że jednak tam skończyło się 4:3*

0

@escarabajo nie zaprzecza tylko stwierdza ze względu na fakt że miejsca w tabeli na początku sezonu zmieniają się nagle i drastycznie i tylko do tabeli się odnosiłem, nie zaprzecza to temu że Newcastle gra bardzo dobrą piłkę i to że z Liverpoolem i city nie wynieśli przynajmniej remisu było kwestią czystego pecha a nie słabszej gry, żeby nie powiedzieć że były to mecze po których mogli być na siebie zupełnie szczerze wściekli że przegrali

0

@Dawidfcb1998 to że kupuje lepszych piłkarzy już znaczy, oczywiście można powiedzieć że to wszystko wina zasad La Liga że każda angielska drużyna może sobie kupić zawodników o jakich każda hiszpańska drużyna może tylko pomarzyć a nawet jak już kupią kogo chcą to będą problemy z rejestracją,ale nie ma co się oszukiwać że różnicy nie ma bo faktem jest że La Liga jest obecnie sto lat za murzynami w porównaniu do angielskiej piłki xD

0

@Kondzix sezon dopiero się rozpoczął, crystal palace gra świetną piłkę i z Newcastle będą drużynami które mogą powalczyć o udział w lidze Europy. W końcu jest to drużyna której taki Arsenal na własnym stadionie nie pokonał od czterech lat. Aston Villa ma dołek formy który może skończyć się tragicznie dla Stevena Gerarda ale kadrowo jest też drużyną która ma walczyć o bycie w top 10. West hamu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Generalnie początki sezonu mają to do siebie że zakłamują rzeczywistość i pokazują drużyny w gorszym świetle niż faktycznie są. Nie wspominając już o oczywistości że 11 drużyna premier league a 11 drużyna La Liga to niebo a ziemia i to po prostu fakt

0

@Eto'o9 R10 jeśli mecz wyjazdowy z west hamem i Aston villą i szejkowym ale świetnym Newcastle, czy chociażby crystal palace które zawsze punktuje z wielką szóstką to dla ciebie kasztany to wyłącznie pokazuje że o angielskiej piłce wiesz niewiele xD

3

@sevs nie ma porównania, Lewandowski zaliczył bardzo dobry start ale haaland to kosmita, zdecydowanie trudniejsi rywale z budżetami z kosmosu a wszedł w nich jak w beniaminków bundesligi

0

@Wierecoorva i potem jest "ale jak to z Realem grali takie gówno a z Barceloną mecz życia"

2

@Kimirionum tak jest co kolejkę o każdym rywalu realu Madryt, nie rywale są słabi tylko real w odróżnieniu do Barcelony potrafi pozbawić rywali wszystkich atutów

0

@Kamiloza91 czy ter stegen wygrał ligę mistrzów Barcelonie broniąc wszystko przeciwko najlepszym angielskim drużynom?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1992 głupie i bezsensowne porównanie. Ronaldo nigdy nie był większy od żadnego klubu i budził respekt kolegów z drużyny których x resztą motywował i był jednym z mentalnych liderów. Mbappe jest zupełnym przeciwieństwem tych rzeczy, a że generalnie Ronaldo był narcystyczny to inna i przede wszystkim nieszkodliwa sprawa

0

@Kamiloza91 a to dlatego że dobre przygotowanie fizyczne eliminuje większość kontuzji mięśniowych, a takie przysłowiowe "próby morderstwa" na boisku to jest naprawdę rzadkość z prostego powodu, większość piłkarzy to nie psychopaci chętni zniszczyć ci karierę xD

0

@Kamiloza91 nie w jakimś tylko bardzo dużym, wystarczy spojrzeć na sezon przed ponownym zatrudnieniem pintusa, gdzie już real miał gigantyczne problemy z kontuzjami i zapełniał ławkę juniorami, oczywiście można powiedzieć że to nie wina sztabu tylko zwykły pech, ale ja wolę uwierzyć w magiczny dotyk jakkolwiek to nie brzmi tej łysej pały pintusa xD

0

@Kamiloza91 druga kwestia to to że nie jest to kwestia szczęścia tylko jednego zawodowca jakich mało,czyli pintusa

0

@Kamiloza91 co to w ogóle za pytanie, tak, oczywiście że jeśli z drużyny wyjmiesz dwóch kluczowych zawodników niezależnie czy ataku czy pomocy czy obrony to spadek jakości będzie gigantyczny xD

0

@Coutinho007 jak nic nie wygra to Barcelona pójdzie do grobu z xavim z nadzieją że ktoś będzie chciał trupa obudzić xD

0

@mateusz1989VeB wypowiedź cwiakaly dotyczyła wyłącznie delikatnych karnych na zasadzie "w każdą stronę się obroni" dobrze słuchaj a będzie dobrze:)

0

@mateusz1989VeB a to że decydują się na to żeby delikatne karne zostawić do interpretacji sędziego generalnie jest decyzją umiarkowanie dobrą, są w piłce sytuacje których nie można traktować zero jedynkowo

0

@mateusz1989VeB powiedział że ma być rzadziej używany przy delikatnych karnych a nie ogólnie, zmieniasz kontekst wypowiedzi cwiakaly

0

@MesQueUnClub96 przecież Bayern zawsze miał dobrych wykonawców wolnych, obecnie kimmich, wcześniej Alaba świetnie wykonywał

0

@DaPidejpi w tym ja, donald trump ma swoje wady ale jest osobą kolorową i przyjemnie sie czytalo nawet bezcelowe glupoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?