A ja już bym go teraz kupił juz powinien byc dawno sciagniety do nas i 50 mln to chyba dobraa cena dla arsenalu i by go na sprzedali a za jakies pare lat nie wiadomo czy by chcial tu wracac gdyz arsenal wiele dla niego zrobil
bravo wisla ale powiem gralismy na 65% ale martwi mnie toze pique mial tyle szans i nic nie strzelil a to tylko wisla ale potem beda MU i The Blues, Real i Arsenal i Live zaczyna lepiej gracchoc brakuje czaru R10 I Deco to i tak jest dobrze ale musi byc lepiej
ja rzycze wisle zeby wygrala ale Barca to moj klub zawsze mu kibicowalem i bede ale jest cos wazniejszego Polska a ze wisla jest z Polski toniech wygraja ten raz na 10 lat ale niech wygra lepszy :(
Komentarze
0
A ja już bym go teraz kupił juz powinien byc dawno sciagniety do nas i 50 mln to chyba dobraa cena dla arsenalu i by go na sprzedali a za jakies pare lat nie wiadomo czy by chcial tu wracac gdyz arsenal wiele dla niego zrobil
0
szkoda troche ale bedzie dobrze
0
wszystkiego najlepszego, zdrowia, duzo goli, malo kartek.
0
bravo wisla ale powiem gralismy na 65% ale martwi mnie toze pique mial tyle szans i nic nie strzelil a to tylko wisla ale potem beda MU i The Blues, Real i Arsenal i Live zaczyna lepiej gracchoc brakuje czaru R10 I Deco to i tak jest dobrze ale musi byc lepiej
0
niech nie odchodzi
0
ladnie zagrali wislacy ale nie wystarczy na dume kataloni a bilety drogie musza byc a wiec mozna pomarzyc
0
ja rzycze wisle zeby wygrala ale Barca to moj klub zawsze mu kibicowalem i bede ale jest cos wazniejszego Polska a ze wisla jest z Polski toniech wygraja ten raz na 10 lat ale niech wygra lepszy :(
0
Wisla musi wygrac
0
niech nie odchodzi
0
wisla mogla by wygrac bitarem zeby tlko pojechac na mecz do krakowa z barca VeB 4ever