0

A ja już bym go teraz kupił juz powinien byc dawno sciagniety do nas i 50 mln to chyba dobraa cena dla arsenalu i by go na sprzedali a za jakies pare lat nie wiadomo czy by chcial tu wracac gdyz arsenal wiele dla niego zrobil

0

szkoda troche ale bedzie dobrze

0

wszystkiego najlepszego, zdrowia, duzo goli, malo kartek.

0

bravo wisla ale powiem gralismy na 65% ale martwi mnie toze pique mial tyle szans i nic nie strzelil a to tylko wisla ale potem beda MU i The Blues, Real i Arsenal i Live zaczyna lepiej gracchoc brakuje czaru R10 I Deco to i tak jest dobrze ale musi byc lepiej

0

niech nie odchodzi

0

ja rzycze wisle zeby wygrala ale Barca to moj klub zawsze mu kibicowalem i bede ale jest cos wazniejszego Polska a ze wisla jest z Polski toniech wygraja ten raz na 10 lat ale niech wygra lepszy :(

0

Xavi zdecydowanie bo troche gra juz w barsie i jest juz dojzaly do tej roli

0

wystarczy nam jescze kupic silve a mecz wygramy tylko ile

0

ladnie zagrali wislacy ale nie wystarczy na dume kataloni a bilety drogie musza byc a wiec mozna pomarzyc

0

Macia po co Kake lepiej jakas mloda przyszlom nowa gwiazd np walcott benzema

0

ravpelc ale ronaldo jest wyjatkiem bo swietnie gral w realu noi w interze zle nie grywal a samo przywitanie R10 swiadczy ze oczekuja odniego pucharow bo jest dobry to on ma prowadzic Milan

Visca El Barca

0

dobre transfery az sie wzrusylem oby tak dalej XD Visca El Barca i brava dla Cerecsesa i Hleba

0

moze przejsc do valenci za silve i ville i dajemy jeszcze 30 mln albo do AC milanu za 60 mln bo nadal jest swietny ale mam tez sentyment do niego niech zostanie nie popelniajmy bledu tak jak z kiedys z rivaldo czy teraz ronaldinho

0

ostatnio gralismy z wisla i wtedy gral chyba puyol i xavi nie wiem nie pamietam

0

ostatnio gralismy z wisla i wtedy gral chyba puyol i xavi nie wiem nie pamietam

0

wisla mogla by wygrac bitarem zeby tlko pojechac na mecz do krakowa z barca VeB 4ever

0

Wisla musi wygrac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?