WiktoR10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja już bym go teraz kupił juz powinien byc dawno sciagniety do nas i 50 mln to chyba dobraa cena dla arsenalu i by go na sprzedali a za jakies pare lat nie wiadomo czy by chcial tu wracac gdyz arsenal wiele dla niego zrobil
0
szkoda troche ale bedzie dobrze
0
wszystkiego najlepszego, zdrowia, duzo goli, malo kartek.
0
bravo wisla ale powiem gralismy na 65% ale martwi mnie toze pique mial tyle szans i nic nie strzelil a to tylko wisla ale potem beda MU i The Blues, Real i Arsenal i Live zaczyna lepiej gracchoc brakuje czaru R10 I Deco to i tak jest dobrze ale musi byc lepiej
0
niech nie odchodzi
0
ja rzycze wisle zeby wygrala ale Barca to moj klub zawsze mu kibicowalem i bede ale jest cos wazniejszego Polska a ze wisla jest z Polski toniech wygraja ten raz na 10 lat ale niech wygra lepszy :(
0
Xavi zdecydowanie bo troche gra juz w barsie i jest juz dojzaly do tej roli
0
wystarczy nam jescze kupic silve a mecz wygramy tylko ile
0
ladnie zagrali wislacy ale nie wystarczy na dume kataloni a bilety drogie musza byc a wiec mozna pomarzyc
0
Macia po co Kake lepiej jakas mloda przyszlom nowa gwiazd np walcott benzema
0
ravpelc ale ronaldo jest wyjatkiem bo swietnie gral w realu noi w interze zle nie grywal a samo przywitanie R10 swiadczy ze oczekuja odniego pucharow bo jest dobry to on ma prowadzic Milan
Visca El Barca
0
dobre transfery az sie wzrusylem oby tak dalej XD Visca El Barca i brava dla Cerecsesa i Hleba
0
moze przejsc do valenci za silve i ville i dajemy jeszcze 30 mln albo do AC milanu za 60 mln bo nadal jest swietny ale mam tez sentyment do niego niech zostanie nie popelniajmy bledu tak jak z kiedys z rivaldo czy teraz ronaldinho
0
ostatnio gralismy z wisla i wtedy gral chyba puyol i xavi nie wiem nie pamietam
0
ostatnio gralismy z wisla i wtedy gral chyba puyol i xavi nie wiem nie pamietam
0
wisla mogla by wygrac bitarem zeby tlko pojechac na mecz do krakowa z barca VeB 4ever
0
Wisla musi wygrac