Użytkownik zbanowany
23 marca 2013, 11:35
0
23 marca 2013, 11:05
Shayba nie osmieszaj się..
23 marca 2013, 10:45
23 marca 2013, 10:43
23 marca 2013, 10:41
Mamusiom? W jakim języku piszesz azjato?
23 marca 2013, 10:12
23 marca 2013, 10:13
Brawo Gonzalo
23 marca 2013, 10:19
Sny się nie spełniają chlopcze
23 marca 2013, 10:22
Gdyby nie Ramos to by była klapa.
23 marca 2013, 10:27
No no bez podniety. Odpadniecie z LM to się skończy napinka.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Shayba nie osmieszaj się..
0
0
0
Mamusiom? W jakim języku piszesz azjato?
0
0
Brawo Gonzalo
0
Sny się nie spełniają chlopcze
0
Gdyby nie Ramos to by była klapa.
0
No no bez podniety. Odpadniecie z LM to się skończy napinka.