0

0

Shayba nie osmieszaj się..

0

0

0

Mamusiom? W jakim języku piszesz azjato?

0

0

Stopa za takie odzywki możemy iść do sądu

0

Kapitanie wiemy ze Ci się to nie śniło

0

Blazejku nie używaj wulgaryzmów gdy ze mną dyskutujesz

0

Kapitanie kłamstwo to to grzech

0

No no bez podniety. Odpadniecie z LM to się skończy napinka.

0

Gdyby nie Ramos to by była klapa.

0

Sny się nie spełniają chlopcze

0

Brawo Gonzalo

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?