Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kylian7 35 tysięcy brutto.
1
@Donnie_Darko Może tam jest błąd? Może to jest ojciec tego 18-letniego bramkarza?
6
@AmigoBlancos On ma swoją konstrukcję wypowiedzi. Każda wygląda tak samo. Zaczyna np. od wątku Barcelony w Lidze Mistrzów, przechodzi do wpływu Lewego na drużynę, następnie mówi o Legii w 98', pogodzie w Teneryfie, a kończy na hodowli buraków cukrowych na wschodzie Polski.
Ciężko się go słucha.
7
Nie mogą się odwołać od tych kontuzji?
0
Ciężko ostatnio jest być kibicem zarówno Barcelony, jak i Chelsea.
1
@JimMorrisonFCB Poprawione ;)
0
@Michu94 Zaraz się Madrytczoki zleco
1
@Kazragore Karny w ostatnich minutach za zagranie ręką.
29
@AlexDark00 Czekałem na gorszy okres Lewego i Twój wpis w tonie "A ja Wam obwieszczałem... ". Oto jest. :)
0
Jedno słowo - co czujecie?
4
Dwa sezony temu Strejlau powiedział, że na nową Barcelonę, poukładaną i gotową walczyć o najwyższe cele, trzeba będzie poczekać 3 lata.
Im dalej od tych słów, tym bardziej mu wierzę.
0
@karolp1593 Bierz papier ścierny i mat będzie jak ta lala. :D
0
Wróciłem dopiero z pracy i pytanko - Christensen uraz czy co?
5
@Worny Frenkiemu coś "przeskoczyło" w głowie. :D
0
@Mroziu Tradycyjnie - Zakopane. Jestem z rodzinką na nartach i jest wspaniale.
https://zapodaj.net/images/78e8774b39edf.jpg
https://zapodaj.net/images/5668c63bb7230.jpg
PS. Samochód nie mój.
7
@AllBundy Czekam aż nam Nike zrobić podobne...
1
@Kgorecki2500 Powidzenia! :D
1
@Firestone Ciekawe jaki ma samochód i czy na pewno należy do niego...
1
@fart Świetny materiał na memy. :D
6
@AFA90 To tak jak m.in. Zaha. ;))
4
"Piłkarze znów uklękną przed meczami!
Premier League wydała specjalny raport podsumowujący dwa lata kampanii „No Room For Racism”. Przy okazji władze ligi poinformowały, że przed pierwszym gwizdkiem arbitra podczas spotkań rozgrywanych między 11 a 19 lutego piłkarze ponownie będą klękać okazując wsparcie dla całej inicjatywy."
- Angielskie Espresso, Facebook.
Do tej pory mi ta "akcja" łeb rozwala.
2
@osa91 Gratulacje. Coś takiego musi mega cieszyć i pewnie dało Ci powera. :D
4
@Pawel13sz Ja powiem tak:
https://zapodaj.net/images/cfae531259c9d.jpg
1
@takisobiektos Powtórzę kolejny raz już na tym forum: pokora to jedna z najważniejszych cech w piłce. :D
0
Czy ktoś zna może stronki ze starszym piłkarskim obuwiem? Np. korki sprzed kilku sezonów.
1
@kuz Haha, raczej to drugie :D
1
@barteggg08 Oglądałem na YouTube jakieś urywki z jego koncertów. Chłop na żywo brzmi identycznie (albo i lepiej) niż na nagraniach. :D Mega talent.
4
@AllBundy "Exit" z Gibbsem też świetne.
1
@Coutinho007 "nękanego piłkarza"... XD
4
Szkoda, że ten strzał Robercika zza pola karnego we wczorajszym meczu nie wpadł.