0

@Jakchcesz A tak serio, kojarzysz?

0

@Comfortable_ Ale co?

0

@Azi Żeby nie było - żaden przytyk w stronę kapitana. ;))

0

Co to za muzyka w tle? Któryś z kawałków Two Steps From Hell? Dobrze słyszę?

12

Ci w Eleven jakby posmutnieli w głosach...

2

@Bagsik88 Koleżka by się świetnie nadawał do TVP z tymi swoimi argumentacjami. XDD

Przecież to niemożliwe, żeby on to pisał na serio. Musi trollować.

0

@mekston On nie ogląda meczów Barcelony.

0

Świetna muzyka przed meczem! Ciaaary.

1

@HighestInTheRoom Właśnie do tego piję. Totki w drugich połowach grają, jak inna drużyna.

1

Totki wyciągną w drugiej połówce. ;)

0

@Messibestplayerintheworld Serio? Przeszkadza Ci czyjaś fryzura bądź sposób celebrowania zdobytej bramki? :D

0

@kulek22 Jeśli ktoś postawił tu overek, to już to spotkanie może odhaczyć. :D

2

Czy Lucas Romana ma jakiś związek z zupą Romana?

2

@mrboom Jestem pewien, że chłopak w ogóle tego filmiku nie obejrzał. Gdyby to zrobił, to zrozumiałby co zrobił i przeprosiłby wszystkich, z którymi wszedł w tę idiotyczną dyskusję.

63

Wczoraj, jak Courtois bronił karnego, to komentatorzy mało się nie zasikali. Dzisiaj Ter-Stegen broni dwie jedenastki i komentarz typy "obronił... " :D
Śmieszne to Eleven.

1

@talizmo Byłem tu przed gorącymi.

3

@Sulimo Xavi go oszczędza, bo Ronald odczuwa dysmofort. :D

0

@Jarema2000 Jak to Eurosport znika z Polski?

0

@zeko0 Prześcieradła lubią go słuchać. :v

0

@Fenyloketonuria Nie. Skąd ta dedukcja?

3

Czy Święcicki to jeden z najgorszych komentatorów?

2

@DzikiGD Dzięki!

0

Superpuchar Hiszpanii pokaże Eleven czy jeszcze nie wiadomo?

0

@Culers Właśnie teraz doczytałem, że była i niektóre osoby mogły mieć problemy ze snem. W ciągu dwóch nocy przespałem około 3h. :D

8

Czy ktoś z Was też miał problem z zaśnięciem minionej nocy?

0

Lewandowski nie grał w tym meczu, a dla niektórych jego gra dalej jest przedmiotem dyskusji. XD

1

@Kitek1640 Przed 6:00. :)

0

@Pedri16Future Po lahozowemu, to powinno być tak, że po obejrzeniu powtórki cofa bezpośrednią czerwoną, pokazuje drugą żółtą, w wyniku czego, koleżka Cabrera mimo wszystko kończy mecz przedwcześnie. Efekt taki sam, ale to znowu sędzia byłby głównym aktorem. ;)
Ale wydaje mi się, że Lahoz w tym natłoku zapomniał, że Cabrera ma już na koncie żółtą kartkę.

Pytanie, czy dosięgną go jakieś konsekwencje? :D

3

Przecież powinni go zawiesić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?