Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz A tak serio, kojarzysz?
0
@Comfortable_ Ale co?
0
@Azi Żeby nie było - żaden przytyk w stronę kapitana. ;))
0
Co to za muzyka w tle? Któryś z kawałków Two Steps From Hell? Dobrze słyszę?
0
Busquets po zobaczeniu jak ogromny Puchar ma podnieść.
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/Z7rxe_lkU4B9-gO4ptE_hlqwrpY=/0x0:2667x4000/1200x800/filters:focal(1157x1224:1583x1650)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/71806009/1439302568.0.jpg
12
Ci w Eleven jakby posmutnieli w głosach...
2
@Bagsik88 Koleżka by się świetnie nadawał do TVP z tymi swoimi argumentacjami. XDD
Przecież to niemożliwe, żeby on to pisał na serio. Musi trollować.
0
@mekston On nie ogląda meczów Barcelony.
0
Świetna muzyka przed meczem! Ciaaary.
1
@HighestInTheRoom Właśnie do tego piję. Totki w drugich połowach grają, jak inna drużyna.
1
Totki wyciągną w drugiej połówce. ;)
0
@Messibestplayerintheworld Serio? Przeszkadza Ci czyjaś fryzura bądź sposób celebrowania zdobytej bramki? :D
0
@kulek22 Jeśli ktoś postawił tu overek, to już to spotkanie może odhaczyć. :D
2
Czy Lucas Romana ma jakiś związek z zupą Romana?
2
@mrboom Jestem pewien, że chłopak w ogóle tego filmiku nie obejrzał. Gdyby to zrobił, to zrozumiałby co zrobił i przeprosiłby wszystkich, z którymi wszedł w tę idiotyczną dyskusję.
63
Wczoraj, jak Courtois bronił karnego, to komentatorzy mało się nie zasikali. Dzisiaj Ter-Stegen broni dwie jedenastki i komentarz typy "obronił... " :D
Śmieszne to Eleven.
1
@talizmo Byłem tu przed gorącymi.
3
@Sulimo Xavi go oszczędza, bo Ronald odczuwa dysmofort. :D
0
@Jarema2000 Jak to Eurosport znika z Polski?
0
@zeko0 Prześcieradła lubią go słuchać. :v
0
@Fenyloketonuria Nie. Skąd ta dedukcja?
3
Czy Święcicki to jeden z najgorszych komentatorów?
2
@DzikiGD Dzięki!
0
Superpuchar Hiszpanii pokaże Eleven czy jeszcze nie wiadomo?
0
@Culers Właśnie teraz doczytałem, że była i niektóre osoby mogły mieć problemy ze snem. W ciągu dwóch nocy przespałem około 3h. :D
8
Czy ktoś z Was też miał problem z zaśnięciem minionej nocy?
0
Lewandowski nie grał w tym meczu, a dla niektórych jego gra dalej jest przedmiotem dyskusji. XD
1
@Kitek1640 Przed 6:00. :)
0
@Pedri16Future Po lahozowemu, to powinno być tak, że po obejrzeniu powtórki cofa bezpośrednią czerwoną, pokazuje drugą żółtą, w wyniku czego, koleżka Cabrera mimo wszystko kończy mecz przedwcześnie. Efekt taki sam, ale to znowu sędzia byłby głównym aktorem. ;)
Ale wydaje mi się, że Lahoz w tym natłoku zapomniał, że Cabrera ma już na koncie żółtą kartkę.
Pytanie, czy dosięgną go jakieś konsekwencje? :D
3
Przecież powinni go zawiesić.