0

Yes yes yes... rewanz udany... sedzia pomógł ale nie wystarczyło. :D

0

Krzyczeli na niego ? MONO MONO MONO ! :D i juz afera ?

0

Valdes 9 ? - Wg mnie troche mniej. Po strzale Ronaldo popełnił błąd, który mógłby zniszczyć szansę na SPH. Uratowała go poprzeczka. Bardzo dobra reakcja przy strzale Ozila.

Xavi popełnił błędy przy obu bramkach dla Realu (złe wybicia).

Przy drugiej bramce może być usprawiedliwiony bo tak naprawdę Adriano go "nabił"

0

Co cwiczy Cesc na Leo ? Jakies nowoczesne "krycie" ;). Chyba pokrycie :)

0

Nie mozesz uwierzyc ?

A w "stop mourinho" to mozesz i wszystko ok :D ??

heheheh.

A kto powiedzial ze Barca jest najwieksza i ze kocham real.?

Tak jak mowisz taka kompilacje mozna zrobic o kazdej druzynie nawet waszej idealnej (wg ciebie) barcelonie.

Film pokazuje ze barca tez nie gra czysto. A tam jakos inne druzyny nie podbiegaja do sedziego i go nie otaczaja. Poprostu barca to sztucznie pompuje. Futbol to meska gra.

Tyle

0

i jeszcze to :



Co Wy na to? Pieknie pokazane aktorstwo farsy. No i brutalne faule jak im nie idzie. Drwale nie gorsze niz z Realu. hahhahaa

0





Na tym sie wzoruja:


tak cwicza :



Efekt ?

0

Macinho90

Alexis i CR maja podobny styl. Jeden pasuje drugi nie ?

0

Do najlepszej pomocy brakuje tylko CR7.

Byloby kosmicznie.

Pewnie zaraz mnie tu zjada fanatycy :).

Prawda jest taka ze wiekszosc go nie lubi za to gdzie gra.

0

Leppus ma racje . Pep tez powinien ogarnąć swoich zeby nie symulowali. Trochę to nie przystoi. Wszyscy chyba widzieli filmy gdzie Busq dostaje z bara i łapie się za twarz. To że Real gra brutalnie nie usprawiedliwia symulek. Symulki również nie usprawiedliwiaja ostrej gry.

Ogólnie gdyby nie ta koncowa akcja to mecz byłby zapamiętany jakos dobre wyrównane widowisko, w którym żadna drużyna nie odstawiała nogi (DiMaria też swoje dostał).

piieter

Jak dla mnie to Mou podbiegł do linii bocznej i krzyczał żeby Cesc nie udawal. Jak wiemy cesc nie udawał ale takie "krzyczenie" ma miejsce dosyc czesto. Wiec proszę nie dorabiaj tutaj ideologii.

Dodam tylko, że w ubiegłym sezonie Rooney uderzył z łokcia przeciwnika bez piłki. Nie było afery. Nie było żadnych konsekwencji.

Dla odmiany po ostatnim meczu Arsenalu bedą zawieszenia po tym jak ktos przejrzał taśmy video. Nie szukam tu spisku. Poprostu niezbadane są wyroki federacji. Liczę, że Mou, Villa, Marcelo, Pinto i inni "aktywni" w bójce zostaną zawieszeni. Nawet po 5 z każdego teamu. Może być więcej z Realu zebyście nie czuli sie pokrzywdzeni.

Raczej powinni zrobić z tego przykład, żeby więcej nikomu nie przyszło do głowy robić zadym, bo przez to Gran Derbi zeszlo na psy.

Pozdrawiam normalnych.

0

nsslook

nie szukam prowokacji. Dziwi mnie ze nikt Cesca nie podniosl. Szkoda goscia poprostu

0

No widze wlasnie . Mou przegiał. Karać . Przykładnie. Ville i Marcelo też.

0

nsslook

Jaki palec w oku. Wrzuc jakis filmik. Ja wrzucilem nizej i widze ze ciagnal z ucho. :)

Co do Villi. Bez przesady.



Ja tu uspakajania sytuacji nie widze. Zreszta to juz zostawiam Waszej ocenie. Raczej gracze FCB byli mocno agresywni. Rozumiem ze w obronie Cesca. Szkoda tylko ze Cesca nawet nikt nie podniosl tylko go deptali.

Wstyd. I dla Barcy i dla Realu.

0

JimMorrisonFCB:

Niewiem jakie. Napewno o wiele krótsze niż Witsel.

Ale co do Villi to nie uważacie ze jednak należy mu się dłuższe zawieszenie?

0

No nie bylo mnie chwile i widze ze mnie naobrazali od pedałów.

Super... klasa dzieciaki. Sami sobie wystawiacie opinie.

Takie pytanie mam .Kiedy ten brutal Mou wsadzil palec w oko.

bo tutaj:



to widze ze go pociągnął za ucho. Brutal !!!! ;)

Tak czy siak uwazam za nalezy mu sie zawieszenie. Licze na sprawiedliwy osąd -> Villa powinien dostać dłuższe zawieszenie.

Jednak lanie po ryju a ciąganie za ucho to troche co innego. Zgadzacie się ?

0

JimMorrisonFCB

Ile razy mnie juz obraziles ? Wyzwales od biednych ,od dzieci , wyslales do szkoly itp ? :)

Nie masz argumentów ze mnie obrazasz ?

Sam w ten sposób wystawiasz sobie najlepsze swiadectwo wiesz? :)

Co do statystyk - Xavi dostal w pierwszej polowie zolte. W drugiej polowie skosil brutalnie diMarie i nic... a to juz bylo na druga zolta. O wiele gorsze zagranie niz np RvP. Ale on jest z Barcy to nie dostal :)

Pozdrawiam i lece do domu

Trzymajcie kciuki za polskie teamy dzis.

Pozdrawiam nielicznych normalnych

0

@JimMorrisonFCB

Do szkoly ?? No tak... uczę (nie uczę się) na WAT. Wpadnij na zajęcia. Od października ;D.

Karne z Chelsea? Wystarczy wpisac w youtube "chelsea penalties".

Najlepsza akcja to jak po faulu w polu karnym sedzie gwizdnął wolnego sprzed pola.

To był ostatni sezon kiedy kibicowałem Barcelonie.

Teraz to jakas kpina.

Kartki za kopanie pilki po gwizdku? Wczoraj messi tez kopnał (fakt ze nie w bramke), a nic nie dostał.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, że Xavi dostał kartke za faul na DiMarii.

Jedni z Was pisza ze spalonego nie bylo , inni ze był 3cm itp. Sedzia mógł nie widzieć. (Tak tłumaczycie np RED dla Pepe za "faul" na Alvesu"). Nie widział tez ze Motta nie uderzył Sergio... i nie widział jak ten podgląda przez palce leżac na murawie :).

i tak w koło :)

0

Taktyka Interu ? 3:1 u siebie i obrona Częstochowy na wyjeździe grajac w osłabieniu. Inaczej sie nie dało :).

@jayziembka

w zeszlym sezonie red dla pepe za aktorstwo alvesa i red dla Van Persiego (nie ma co tłumaczyc - z czapy , sedzia sie wczul za bardzo).

3 sezony temu? 3-5 karnych na Stamford Bridge.

Wtedy jeszcze cieszylem sie jak dziecko ze odpadła "jebana Chelsea".

Ale potem skumałem, że coś tutaj faktycznie jest nietak...

0

ksavix

sam jestes glupi. Sedzia przez aktorstwo Busquetsa wyrzucił Mottę. Mało ? Pique strzelił bramę z minimalnego spalonego - w takich sytuacjach gramy na korzysc atakujacych (podobna brama milito w 1szym meczu). Ale o co poszlo ze spalonym z 5 minuty pierwszego meczu i faulem w ataku Eto'o?

"Zauważcie, że inne kluby nie narzekają na sędziego tylko ten klub w którym trenerem jest lub był Mourinho. "

W Arsenalu tez byl ?;)

I moze mi powiesz ze Chelsea nie ma podstaw miec pretensji? To byl "fucking discreace" jak powiedzial Drogba :).

jestes za waski w uszach zeby decydowac komu odbiora uprawnienia do trenerki i na ile ;)

0

Piotr777

http://livescore.com/default.dll/game?comp=spain_supercup&game=506170

Z tego co widze to Xavi nic nie dostal

Baros1990.

Jak wyjde z pracy to pewnie pobawie się. Moze jak skonczysz studia (o ile zaczales je w ogole) to jakas prace znajdziesz ;).

A kiedy to Inter oglądał plecy barsy? ;)

0

Polski_Hiszpan

Tylko Madryt narzeka?

Narzeka Londyn (chelsea i arsenal), Mediolan (Inter), Madryt

0

Real zdeklasowany ? 2:2 i 3:2 to nie deklasacja panowie.

A Mou faktycznie pociągnął gościa za ucho. Więc bez wczuwki:).

Villa to frajer. Jak chce się bić to po co ucieka. Pussy jou ;)

0

kacperfcb

Popieram

Przepisanie tego artykułu i go popieranie i jaranie się nim stawia osobę umieszczającą na równi z dziennikarzem Sportu.

Opinie o dziennikarzu Sportu przestawiło poniżej już kilkanaście osób.

Nie ma co się spinać. To tylko biznes i pieniądze.

0

Rafal20

Po co te prowokacje. Masz 20 lat a piszesz jakbys mial IQ 20.

0

@IceMan

To ze jakies gnoje cos napisza na kanonierzy.com to nic nie powinno znaczyc. To tylko maloletni frustraci i nie wolno sie nam znizac do ich poziomu. Przez to cala taka spiralka sie nakreca i robi sie bagno.

A to jest przeciez tylko piłka nożna. Tylko i aż.

Nie ma co do tego dorabiać ideologii. Jesteśmy chyba dorośli prawda?

Dlaczego popierasz zdanie ze sportu? Za co Arsenal jako klub pilkarski ma byc wdzieczny? Za mniejsza ilosc gotowki niz dostaliby od dowolnego innego klubu?

"A wg mnie wzmianka o wdzięczności nie jest niczym złym, zwłaszcza patrząc na to jak byliśmy kopani po dupie w ich artykułach. "

Co ma piernik do wiatraka? To ze malolaci z kanonierow cos napisali nie znaczy ze Sport ma racje ;).

Sam mam mnóstwo znajomych, którzy kibicują i FCB i Arsenalowi.

Pozdro od kibica FCIM, Arsenalu, Barcy(sprzed ery Pepa).

0

@ IceMan...

Odnosnie szacunku to chodzi mi o Twoja dopiske o bravo sport.

Dawaj przyklad a nie mi tu jedziesz od slepych.

Co do OHAH barca to autor artykulu przesadza. i chodzi o dziennikarza sportu.

Tak jak to było w moim pierwszym komentarzu.

Czytaj to co wrzucasz i rob selekcje. Ten artykul to gniot jakich malo. Prowokacja.

0

@kiziorro

No wlasnie. A z tego co się orientuję to Cesc miał jeszcze kilka lat do konca kontraktu. Ze z niewolnika nie ma pracownika? Jest wazny kontrakt i trzeba go wypelnic . Albo jestes profesjonalnym pilkarzem albo dzieckiem ktore tupie nozka i placze ze chce odejsc. Cesc to taki drugi CR7 ktory plakal ze chce do Realu.

Jak pilkarz chce moc odejsc gdzie chce to niech podpisuje taki kontrakt na czas nieokreslony. Tylko ze jak mu cos nie pojdzie (kontuzja, brak formy) to klub nie bedzie go leczyl ani sadzal na trybunach placac gruba pensje. Tylko go wy....pierdoli.

Pozdrawiam postrzegajacych futbol przez pryzmat ekonomii i zawodostwa. To jednak biznes.

0

@IceMan

Trochę szacunku dla innych klubow. Widać, że chyba Tobie się poprzewracało tu i tam ;). Jako moderator powinieneś dawać przykład.

0

Ten tekst to pisał jakis fanboy czy co ?

Tego nie da się czytać.

OH AH Barca i tak na okrągło jak rondo. :)

Ogolnie to ja nie rozumiem dlaczego kluby sprzedaja pilkarzy Barcy taniej. Rynek jawnie to reguluje. Barca powinna być wdzięczna Arsenalowi że sprzedał Cesca poniżej warości rynkowej.

29 mln wobec 42 za gorszego Pastore to jakaś kpina.

Pozdro

0

Jaki instynktowny ruch ręką Valdesa ? Oglądałeś inny mecz gościu ? Valdes podniół głowę i wystawił rękę. Ale jakoś tak jest że jak piłkarz Barcy fauluje to jest to instynktowne. Widocznie Valdes zachacza piłkarzy instynkownie. Tak jak Busquets instynktownie łapie sie za pysk jak ktoś go uderzy z bara ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?