Wlodi
Dołączył/a: lipiec 2011
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka ze VV wyciagnał rękę i sędzia miał podstawy do dyktowania karnego. Wielu z was tutaj wyśmiewa Ronaldo a prawda jest taka, iż wielu piłkarzy barcelony zachowuje się o wiele gorzej (Busquets ;) ?? ). Sami również domagacię sie odgwizdywania każdego kontaktu z piłkarzem Barcy. Co do wyniku to faktycznie Real może pluć sobie w brodę, bo mieli tyle szans i taka przewagę, iż remis to dla nich wielkie rozczarowanie. Tutaj widzę winę Mou bo Benzema w przerwie był do zmiany. No ale jak się nie chce strzelać to się traci. Dwa indywidualne przebłyski i 2 bramki. 2:2 . Ciąg dalszy zdarzeń w środę.
0
Ja mam pytanie do autora.
Mianowicie:
1. Czemu pisząc o zdolności do przegrywania z godnością pisze o Interze Mediolan? Inter przecież wygrał.
2. Barca pokazała, że nie jest w stanie zawsze godnie przyjmować porażek (zraszacze).
3. Autor widać sam nalezy do opisywanego grona hejterów. Wymienia miedzy innymi falstart Beniteza w Superpucharze Europy Inter - Atletico, pokazując tym samym jak nie lubie druzyny wygrywającej, szczególnie tej, która pokonała ukochany przez siebie klub.
Pozdrawiam i liczę nie konstruktywną odpowiedź
Włodi