Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napisałem "za takie rzeczy" w liczbie mnogiej, mam na myśli różne sytuacje, w których Ronaldo pokazuje swoją skrzywioną psychikę. Ale nie dziwię się, co by się działo, gdyby go wykluczyli. "Ktoś tam na górze chce, aby Barcelona została w grze" - Słowa Ronaldo po 2 prawidłowych karnych dla Barcy i jeden nieprawidłowy dla Realu, oczywiście po jego boskim padzie w pole karne.
2
Grają z drużyną, która dopiero spadła z Primera, nie ma co się dziwić, choć wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, Valladolid aż tak nie dominowało.
0
Uderzenie w twarz widziały miliony.
2
Te wytłumaczenia są śmieszne. Za takie rzeczy CR powinien być wykluczony ze złotej piłki jak Suarez. Zdobywca tej nagrody powinien być przykładem.
1
haha ale jak fajnie spojrzał, gdy uściskali sobie dłonie: "zrobię to tak, że jest zajęty". Ale to normalne u Ronaldo, już nie raz pokazywał jakim bucem jest, a w sumie robi to co drugi mecz.
1
Młodziki dostają, głupio stracone bramki (jak zazwyczaj), ale nie grają z byle kim, co widać.
1
Mówią wiele, karnego trza umieć strzelić.
1
To jest dobre :D kolega podał zwykłą faktyczną statystykę, a tu już niektórzy widzą spiski, umniejszanie zasług i nie wiadomo co jeszcze :D Oczywiście nie mogło zabraknąć standardowego tekstu, który ma jedynie autor tej odpowiedzi.
0
Trochę racji w tym tekście o Neuerze, ale nie zgodzę się - on jest teraz najlepszy. Nie chodzi tylko o wychodzenie z bramki.
0
Ten kleks na spodniach Busiego to jakaś nowa moda ma sie rozumieć? Biegnę do galerii
1
Niezwykły wniosek.
1
Nie zgodzę się co do Iniesty, wypracowana akcja z bramką Suareza, próbował niekonwencjonallnych zagrań, gdy widział luki, rozgrywał. Nie zagrał beznadziejnie słabo, nawet nie słabo, a przeciętnie, co przy Andresie jest pochwałą w tej formie.
0
Pewnie, że tak.
0
Jeśli to taki z długimi włosami, to raczej tak.
1
Nie napisałem tego, przeczytaj uważnie. O mało nie odpadł w LM z Malagą, z Realem to Lewandowski miał mecz życia i huknął 4 bramki. Tak miał farta - coś kto ma każdy, który robi furorę, nawet Guardiola, Mou. Teraz ma niefart. I to też jest tak, bo na początku sezonu w głupi sposób tracili bramki (tu jakiś rzut wolny, tu jedna z niewielu akcji przeciwnika) a sami robili więcej akcji i nie mogli ich wykończyć, do tego transfery wydają się przeciętne, wcześniej trafiał w dziesiątkę. Teraz się podłamali i się skończyło, nie uważam go za geniusza.
1
Miał trochę farta, pomysł, podkupił paru dobrze zapowiadających się piłkarzy i się skończyło. Skończył się Lewandowski, fart i pomysły, Klopp to nie geniusz, wątpię żeby zmienił coś w Barcelonie, ale przełomu z Borussią nikt mu nie odbierze. Jednak jak mówiłem skończyło się i nie upatrywałbym tutaj w kontuzjach, bo ma dobrych piłkarzy do grania.
3
To tylko Tobie się tak wydaje, pooglądaj sobie i zobaczysz, że nie powinni być ustawieni w linii, a schodzić na skrzydła tak jak to robią. Ale widze, że aby obronić swoją rację zaczynasz fantazjować - a więc tylko troche dopiszę. Widzisz, gdzie ta bzdurna logika Cię zaprowadziła? Od obwiniania Alvesa za bramkę CdR przeszedłeś do obwiniania Albę za to, że nie asekurował Busquetsa kiwającego się sam ze sobą (sic!). Obwiniasz go za to, że gdy Busi ma piłkę przy nodze ten go nie asekuruje (sic!). Obwiniasz go za to,że w sumie robił co do niego należało, coś co jest powtarzane setki razy w meczach i działa. A więc gdy Matje asekuruje stronę Alby (gdy ten robi swoje, czyli przechodzi do ofensywy) to Alba ma w tym czasie asekurować Matje? Przecież to jest aż śmieszne. Może wszyscy zaczną biegać za sobą, bo nie daj Boże kolega straci piłkę w tak głupi sposób? Co tam rozciąganie gry i inne działania taktyczne. Ważne, że zawzze ktoś może zawalić, ale winni będą boczni obrońcy, gdyż nie potrafią się teleportować! Przeemyśl to kolego, wierzę że sam wyciągniesz wnioski.
0
Kiedy to nie była wina Alby! Rozumiesz to? Nie możesz winić Alby za to, że poszedł do ofensywy (rzecz podstawowa u obrońców Barcy). Nie możesz go winić za to, że ktoś nie dopilnował swoich obowiązków, a ten miał być w dwóch miejscach naraz. W Cdr zawinili Bartra i Pinto, a z Espanyolem Busquets i Pique. A wiesz czemu? Bo to oni nie wywiązali się ze swoich zadań. Bartra źle asekurwał, Pinto nie wyszedł. Busi dał się ograć jak dziecko, Pique pozwolił na oddanie strzału. Rozumiesz to?
2
Bramka dla Espanyolu - gdzie był Alba? Busquets musiał asekurować piłkę przy lewej bocznej linii boiska. Tam trafił na szybszych i przebieglejszych od siebie. Spytam się Ciebie - czyja wina? Tak, nie musisz odpowiadać. Jeśli będziesz wierny swojej logice to Alba. A wystarczy chwilę pomyśleć i zobaczyć jak grają boczni obrońcy w Barcie, a byłoby mniej hejtów na stronie. No ale co tam, fajnie znaleźć sobie kozła ofiarnego i nie mów, że na Ciebie nie wpływają tej hejterskie komentarze, to widać z daleka, mało kto ma odwagę myśleć samodzielnie.
0
I tak w kółko :)
0
Tylko zeby kontuzje go nie wyniszczyly.
1
Kurde musialem jechac, nie obejrzalem ostatnich 20 minut i prosze co sie stalo. A myslalem sobie ze manite na swieta mogliby zrobic kibicom pilkarze.
0
Przyjdzie Reus Immobile i bydom strielać jak we fifie.
1
Oficjalnie BPL może podskoczyć BBVA.
0
Się sprawdzało nie patrząc.
0
Barca wygrywa
2
W sumie nic się nie działo oprócz paru wjazdów Alby w pole karne i niedokładności Suareza. A no i Pedro się wyróżnia na plus, zawodnik meczu. Montoya nijako, jak zazwyczaj.
0
Po co mu 3 obrońców jak wygrywa? :D Do tego to bardziej defensywne ustawienie wychodzi wtedy.
0
A co masz takiego do Messiego? Iniesta też nieźle, gorzej Rakieta.
0
Klopp do Barcy, super trener, zamiast o LM będziemy się bili o utrzymanie.