Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
hejterku Roberto grajac w rezerwach zjadal wszystkich obecnie grajacych pomocnikow, a teraz nawet w glownej druzynie gra dobrze, choc malo
1
Nie dziwi mnie ze Alen na lawce, jesli ma cos osiagnac to musi grac odpowiedzialnie i poprawic podania. Adama tez walil glowa w sciane, dobrze go kryli. Ogolnie to bramka z niczego ustawila mecz. Tragicznie nie bylo ale widac brak harowania na boisku, niepewni stoperzy, Ortola niesamowicie gra nogami, swietnie, najlepiej z druzyny wyprowadza pilke, mogl miec asyste. Oby mloszi sie utrzymali.
1
Tuż po przejściu przez barierkę.
1
Całkiem nieźle grają z Las Palmas, ale oczywiście bramka z niczego zamiotła wszystko.
0
Po tylu zwycięstwach ciężko stawiać na Real, bo w końcu przyjdzie potknięcie i tak to z reguły bywa.
0
Oho to chyba jeden z tych nieskutecznych meczy Dongou..
0
To już prędzej Pedro, za ciężki kaliber dla niego.
1
Mam takie pytanie. Z jakich stron korzystacie, aby oglądać Barcę B? Bo rojadirecta ma bardzo ubogą ofertę, rzadko jest tam link, który mi nie ścina
8
Grają ciągle Ci sami, a Lucho do tej pory nigdy nie wystawił tej samej jedenastki. Takie tam pierdzielenie...
0
A ile byś chciał za 18 letniego bramkarza? 200 tys. euro? To dobrze, że klub nie robi mu problemów.
0
To korupcja nie babole. Z Villareal.sedzia podarowal im zwyciestwo.
0
Zastanawiam sie co na Barce B postawic, ale chyba dopiero po poczatku meczu postawie.
6
Trochę mu się nie dziwię, kozioł ofiarny wśród kibiców, w lato był już w sumie za burtą, a jednak jest ważny i zapewne pożegna się ze złotem, tyle ile sam waży.
1
Na mundialu z łokcia, tutaj z kolanka. Tak, nie Barca, a Anglia jest jego miejscem.
1
Nie wiem czy wiesz, ale tak naprawdę FIFA ma jakieś niedopracowane skrypty, albo specjalnie tak zrobili. Po prostu słabsze drużyny mają bonusa, a silniejsze są osłabiane. Ja ze swoim średnim składem grajki po 1000zł doszedłem do 3 ligi, wzmocniłem skład lekko, bo Fabregasem, Rodrigo (Valencia), Xavi, Miranda i doszedłem do 1 ligi (moim piłkarzom dałem tam atrybuty jastrząb itd.). No i tak sobie klepałem, gdy grasz z silniejszymi składami lub równymi widać różnicę. Przy słabszych Twoi piłkarze tracą balans, szybkość i całkiem inaczej poruszają się po boisku (jeśli grasz jak Barcelona to zobaczysz, że DM się prawie nie podłącza do ofensywy, z silniejszymi robi prawie za 4 napastnika). Ogólnie ta FIFA 15 to straszny niewypał, poruszają się jak paralici, na bramkarzy znajdziesz patent już w 3 meczu, są strasznie słabi, polecam Bravo zamiast Ter Stegena. Nie mówiąc o taktyce jak ludzie wznawiając grę przechodzą pół boiska niczym pachołki (tu to już twórcy drwią z graczy). Wrzutki to też prosta broń, ten FUT to jakiś okrojony jest. W FIFA 13 grałem dłuuugo i to offline, 15 po paru nocnych grach i w sumie po tygodniu odrzuciłem w kąt, a trochę kosztowała.
1
To co robil z Mainz czyli spadek z bundesligi? Grubo
1
To nie moja opinia, zebrałem z komentarzy o Montoi.
0
transfermarkt to cienko zbiera te staty
1
Tyle co Tello siedział na ławie to sukces byłoby dostać 15 mln, bardzo dobrze, że go wypożyczyli, nigdy człowiek nie wie, czy nie posiada większego potencjału.
0
Chyba jednak nie bardzo. Ja lubiłem oglądać Tello jak wchodził, ale u Martino się zagubił.
11
Nie wyrzuca piłek w trybuny i jest świetny w defensywie. Zamiast wrzutek próbuje dograń po ziemi, bądź oddanie do tyłu, co jest lepszym rozwiązaniem, do tego podłącza się do ofensywy tylko wtedy kiedy trzeba. Niestetyy Barca i wuefista Enrique, z którym ma konflikt marnuje jego potencjał na TOP 5 prawego obrońcę świata.
0
To jak wygrać w totka.
2
Po prostu mistrzowski tekst!
1
Ale po co plan B, sklad jest kompletny jesli Dani przedluzy umowe.
2
Takie ze i tu i tu jesli chcesz zawodnika z powrotem to musisz doplacic, a jak nie potrzebujesz to sprzedajesz.
2
Byc moze dlatego ze Roberto konkurowal z takimi graczami jak Xavi Iniesta i Fabregas. Gdyby odszedl do jakiejs Almerii i sie pokazal to bylby kolejnym kandydatem do zbawienia pomocy, a tak dostaje malo szans. Poki co jakosciowo Roberto jest lepxzy od Alena, porownywalny z Rafinha. A to ze klub chce go zatrzymac w pierwszej druzynie mowi o nim dobrze moim zdaniem.
1
A gdy Real robil podobnie z Carvajalem to bylo wychwalanie Pereza
1
Do Destro
2
Dokladnie. Naiwnym trzeba byc, aby myslec, ze mlokos udzwignie nasza pomoc, nawet Rafinha musi byc lepszy. Zarzad dobrze zrobil, ze zapewnil dobry rozwoj chlopakowi.
1
Przeciez Denis nie mialby tylu minut, gdyby nie umowa z Sevilla.