Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po prostu nie jest Rakitićem, tak to zrobił. Strasznie Chorwat gra...
0
Nie wiem co jest z Rakietą. To już rezerwowy Roberto grający 100x mniej minut miażdży go w rozegraniu.
0
Podawaj swoje typy dalej, świetnie obstawiasz, albo masz dobrą passe ;)
0
2 rok w pierwszej drużynie jako rezerwowy.
0
Weź się opanuj z tym nikim. Rozumiem złość, ale wyzywając nic się nie polepszy i nie dowartościowujesz się. Szacunek trzeba mieć mimo wszystko.
2
Na Real wychodzimy gorszym składem.
3
Świetny skład, liczę na przyjemny meczyk i dobry występ Roberto.
1
Byłoby podobnie do Barcy, a może i gorzej, uwierz mi.
1
Polecam mecz Valencii. Ładnie grają te hiszpańskie "ogórki".
0
Pozdrowienia dla prawdziwych... Wiecie o kogo chodzi.. Bloki, ulica, życie.......
0
Akurat to gram u buka handicap CR będzie gonił Raula.
3
Minimum wysiłku? Płacą Ci za pisanie takich głupot?
0
No to jeszcze Valencię przydałoby się obejrzeć, jak tam sobie radzą.
0
Witamy nowego starego kibica na stronie.
2
Nie
0
Real gra tak szybko, że przeciwnicy nie mogą nadążyć z powrotem do obrony.
1
I ty trollu śmiałeś coś ostatnimi czasy pisać o Messim. Proszę o bana dla tego farszmucla.
0
Barca też tak robiła podając do Alvesa.
0
Ale jeden z nich wykonał zapaśniczy rzut.
0
Kto wygrał u buka karnego?
0
tory to bardziej pociąg niż autobus.
0
Co to znaczy ze słabym w defensywie Marcelo. Skoro dobrze broni to znaczy, że jest dobry, a widać, że ma formę w tym meczu.
1
A co w tym takiego idiotycznego? Jak dla mnie oczywista oczywistość.
0
Jak mnie wnerwiają takie teksty...
0
Wart jest tej ceny w tych czasach.
2
Derby nic się nie zmieniają. Kopanina z której mało wynika, a i tak awans zapewnią stoperzy Atletico.
1
hehe w sumie sam napisałem, ciekawe co by zrobił w tym meczu Messi, skoro Hazard tak leciutko sobie przeszedł.
2
To w BBVA nie kopia? Gracze z Hiszpanii to gwiazdy BPL, Twoja teoria sie kupy nie trzyma.
0
Tak szkoda, ale mogles ladniej to napisac.
0
Nie wygladalby bo rodzi sie malo dzieci, a w mieszkaniach pelno emerytoe i rencistow.