Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wolne i słabsza noga porównywalne, skuteczność jeden na jeden? W sensie z bramkarzem? Skąd taka statystyka? Defensywa? Mniej wybić, ale to jest równe z główkami i w Barcelonie się nie wybija piłek kiedy nie trzeba, innych statystyk w artykule nie zauważyłem. Poza tym czemu nie wymienisz wszystkich statystyk, w których Messi jest lepszy i które są ukazane w artykule? Wciąż Ronaldo wypada strasznie blado..."Nie napisałem , że Messi nie ma prawej nogi , tylko, że wg mnie Ronaldo swoją lewą jest w stanie zrobić więcej niż Messi prawą, i chyba się tu nie mijam z prawdą." Tu już jest Twoje zdanie, Messi prawą nogą wykonuje rzeczy na bardzo wysokim poziomie technicznym, np. wrzutka do Rakitića w tym sezonie (szkoda, że pamięć taka słaba, było na pewno tego więcej).
0
Mit taki, jaki się rozprzestrzenił, czyli: "Ronaldo jest lepszy, może strzelać obiema nogami, zaś Messi tylko lewą". Oczywistym jest, że obydwaj dobrze sobie radzą obiema nogami.
0
Czyli główki i strzały z min. 30 metra Ronaldo jest lepszy, to oczywiste. Nie uważasz, że to mało?
1
"Tuż za Messim jest Cristiano Ronaldo, jego rywal z Realu Madryt. Jeśli chodzi o zdobywanie goli, ci dwaj zawodnicy nie tyle są na szczycie, co unoszą się gdzieś w przestworzach ponad nim. Messi i Ronaldo byli tak często ze sobą porównywani przez media i fanów, że wydaje się banalne robić to po raz kolejny - ale nie ma wyjścia. Jeśli chcemy porównać Messiego z piłkarzami o podobnych statystykach - pozostaje tylko Ronaldo." I kto tu umniejsza zasługi Ronaldo? Nikt mu nic nie umniejsza, po prostu jest gorszy od Messiego w wielu statystykach.
2
Prawa noga Messiego, po prostu finezja. Do tego gol z Espanyolem na 16 metrze też w tłoku prawą nogą. Messi nie strzela prawą z prostego powodu - większe szanse ma lewą i tak samo też Ronaldo jeśli tylko może to strzela prawą.
2
Wciąż nie rozumiesz. Autor na początku pokazuje CO będzie sprawdzał, wziął właśnie atuty Messiego i nic dziwnego, Ronaldo, Aguero, Ibra, inni zostali tam użyci do porównania, bo jako jedyni w jakichś statystykach zajęli 2 miejsce lub mają niezłe rezultaty. Co dałoby Ci jakby autor zamieścił informację "Leo w strzałach ma 100 punktów GPO". Ta informacja nic by Tobie nie mówiła, bo nie masz porównania. A tak naprawdę ciężko Tobie wymienić jeszcze jakieś inne statystyki oprócz główek, co ukazuje, że Messi dosłownie ZDOMINOWAŁ sztukę grania w piłkę. Jest skrzydłowym, goleadorem na dziewiątce i najlepszym playmakerem na świecie. O ile w golach Ronaldo potrafi z nim konkurować i w główkach jest lepszy, to reszta blednie. Nawet ta niby gorsza lepsza noga Ronaldo tak naprawdę jest mitem, bo Messi strzelał w podobnych proporcjach, a teraz ma mniej więcej tyle samo bramek obiema nogami, a zaraz znajdę Ci link przedstawiający co Leo robi prawą nogą i powiedz mi, że ona jest słaba. 90% piłkarzy nie potrafi zrobić takiego lobika nawet lepszą nogą. Powinieneś się cieszyć, że Ronaldo w wielu statystykach wyprzedził konkurencję, ale nie da się nie zauważyć, że może buty wiązać Messiemu w przygniatającej ilościi kategorii gry w piłkę nożną.
1
To co piszesz to i tak bezsens, a Stopa już wytłumaczył o czym jest artykuł. Ronaldo został tam wymieniony, bo jako jedyny w wielu aspektach jest choć trochę zbliżony do Leo, ale tak też raz Aguero, inni też zostali wymienieni. Ale dobra, Ronaldo ma piękne brammki z 30 metrów i lepsze główki, tylko co z tego, skoro reszta statystyk Messiego go miażdży, a po to właśnie był ten artykuł; CO SIĘ SKŁADA NA STWIERDZENIE, ŻE LEO TO GENIUSZ I BÓG FUTBOLU. Ty natomiast idąc w ślady Ronaldo przelewasz tu jego kompleksy i próbujesz zagiąć fakty.
4
Munir jakie ferie, rezerwy to nie ferie.
1
Widzę go w przyszłym sezonie w lepszym klubie. Wyróżnia się nawet po tak długiej kontuzji.
0
Pyszny ten Muller
48
Najlepszy artykul, powinien byc podpiety aby nie zniknal za szybko, np. na miesiac.
Te statystyki sa niesamowite, Leo to pilkarz prawie ideal.
0
2 komentarz w temacie i sedno. Całkiem niezła statystyka. Ale żeby nie było: Zubi out!
5
Nie oglądasz meczów. Xavi to najlepszy pomocnik Barcy, nie zmieni tego jeden dobry mecz bez niego.
0
Tyle na temat gry, statystyki wszystko pokazują. Alen i Traore zagrali jak w rezerwach, dużo pracy przed nimi.
1
Roberto aż taki sprint? Całkiem nieźle.
0
Ładnie Roberto do Adamy. Szkoda, że Pedro nie dobił.
0
Albo tak na niego ławka działa, albo nie spina się w ogóle na te meczyki pucharowe.
0
Gumbau niewidoczny? Dobrze gra jak na debiut i do tego na DMie.
0
uhuhu ale ładne brameczki w tym meczu.
2
Akurat w tym meczu to chyba najsłabszy piłkarz Barcy.
0
Bartra w tym meczu chyba myślami jeszcze na urodzinach. Fatalnie się ustawia.
0
Coś jak Sanchez.
3
Szkoda, że Casillas bombę wyłapał w GD. To były chyba dwa jedyne strzały Palacza w tym sezonie, a jakie ładne.
1
Pierwsza połowa to było bardzo wysokie tempo meczu.
0
Grają tak, jak rywal pozwala. Na autobus nie ma wiele środków.
0
To już chyba demencja.. Maradona, przy piłce Maradona!
1
Torres mój mistrz, grałem nim w fifie 15.. Ciężko w to uwierzyć, Real za burtą tak szybko!
0
O ile statystyki są prawdziwe, to naprawdę świetny post.
1
Perez to jak szejk, o to chodzi. Dług mają mniejszy, a i kasa z większego portfela może pójść. Barca nie ma tak dobrze i wcześniej czy później te długi dadzą o sobie znać, jak w mniejszych klubach hiszpańskich.
0
Tyle tylko, że Real ma Pereza...