Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież on ma 16 lat, nie ma mowy, aby chociaż w przyszłym sezonie grał w pierwszej drużynie.
0
Jakaś wersja retro? Jak dla mnie były dość brzydkie, ale koszulki są mało ważne.
0
To sobie poczekasz hehe
1
Z piłkarzami typu Iniesta to jest taki problem, że jak załapie formę to pozamiata. Hmm, tylko ile już czekamy na starego dobrego Andresa? Też bym wolał więcej minut dla Roberto i Rafinhi, chociażby z powodu sankcji. Xavi już stary, a grać ktoś będzie musiał.
1
Zgadzam się. Potencjał ma i to duży. Ale ja już wolę solidniejszych piłkarzy jak Gumbau czy Roberto. Halilović więcej przeszkadza niż pomaga, musi się poprawić. Czy się przełamie? Zobaczymy. Może po prostu nie ma co na siłę robić z niego ofensywnego pomocnika, bo to też skrzydłowy.
0
Świetna pomoc jako gwóźdź do własnej trumny.
1
Naprawdę chcesz Stoke w lidze mistrzów? Najpierw Bojan, później Roberto, Pedro i nim się obrócisz...
0
15latek z poglądami i swoim zdaniem... Taaaaaaa
1
Zacytuje PAXA
LaLiga
Messi
2009/2010 – wykonywane 1 niestrzelone (0)
2010/2011 – 4 (0)
2011/2012 – 11 (1)
2012/2013 – 4 (0)
2013/2014 – 7 (1)
2014/2015 – 1 (1)
Ronaldo
2009/2010 – 5 (1)
2010/2011 – 8 (0)
2011/2012 – 13 (1)
2012/2013 – 7 (1)
2013/2014 – 6 (0)
2014/2015 – 8 (0)
Wykonywane Karne
Ronaldo - 47
Messi - 28
Nie wykorzystane Ronaldo – 3
Messi – 3
To było przed Atletico. Skuteczność ma na poziomie powyżej 85%, ale teraz nie chce mi się szukać. Możesz uważać, że Messi wykonuje je źle, ale statystyki są po jego stronie no i jak będziesz miał chwilkę czasu to zobacz właśnie jego gole z karnych - rzadko kiedy można mieć zastrzeżenia. Styl każdy ma swój.
1
Atletico dobrze zagrało z Barcą. Zatrzymywali i Neya i Messiego, a to już jest sukces.
0
Najważniejsze, że nie ma lidera Godina. Miranda i Gimenez przy nim to pryszcz.
2
Mi transfer Suareza był lotto, w sumie nie wiedziałem co o tym myśleć. Jednak pomimo tragicznej jego skuteczności, to trzeba przyznać, że nawet tragiczny daje dużo drużynie, bierze ciężar gry na siebie i nie przechodzi obok meczu. Jak dla mnie dobry transfer, tak go teraz oceniam. Chyba tylko dzieci wierzyły, że będzie strzelał jak w Live. Dobry przykład to Benzema. Kreuje miejsce przy jakichś 60% goli Ronaldo, ratuje drużynę gdy trzeba jak ostatnio, ale i tak będzie hejtowany, gdy crack obok znika na cały mecz.
0
No niestety, kibice Barcy coraz rzadziej mogą widzieć otwarty ofensywny futbol. Trzeba czekać na mecz z City, będzie świetny.
3
Ja właśnie uważam otyłość za mit. Jak dla mnie niespecjalnie się różni, być może to przez inne koszulki.
5
Alves wczoraj grał bliżej środka przez co "wypychał" Rakietę do przodu. Myślę, że Lucho dobrze to wykombinował, teraz Chorwat będzie miał więcej kluczowych podań, a Alves całkiem dobrze sobie radził wchodząc rajdami w drugą linię Atletico.
1
Po pierwsze to Messi ma bardzo dobrą skuteczność z karnych. Po drugie nigdy nie strzela tak, aby łatwo było strzał obronić. Oglądałem ostatnio kompilację jego goli w karierze i strzela mocno, pod poprzeczkę.
5
No to może dołożysz ze swojej kieszeni nie kilka, a kilkadziesiąt baniek. Już nie mówiąc o tym, że nie każdy napastnik chce grać jako obrońca. Alves broni i ogólnie gra dobrze ostatnimi czasy.
4
Walker - jak dla mnie nie na Barcę.
De Sciglio - ten to chyba najczęściej wymieniany z fify.
Aurier- no tu to z szejkami ciężko walczyć o transfery.
Douglas jest jaki jest, guzik o nim wiemy i na pewno póki co nie będzie to obrońca na miarę Barcy. Ale lepiej już mieć kogoś takiego niż guzik z pętelką, bo jakiś potencjał jednak ma.
0
Nic nie porównywałem.
5
Kiedy to prawda.
2
Fiorentina wykupiła Cuadrado "na raty" za około 30mln, a więc jeśli mieliby na nim zarobić to na pewno nie odszedłby tanio. 50mln za prawego obrońcę, objawienie sezonu? Mi to śmierdzi frajerstwem, nie jest w ogóle pewne, czy by się sprawdził w Barcie. Nikt go nie kupił, co też nie jest przypadkiem, bo zainteresowanie było.
2
Ale w razie niewypału nikt by nie zwrócił tej kasiorki. Co innego Douglas za śmieciowe pieniądze. Zresztą ten drugi został kupiony zapewne, gdy sprowadzenie kogoś na miejsce Alvesa nie wypaliło.
1
Kupno Cuadrado przez Fiorentinę kosztowało jakieś 30mln. A więc ile za niego trzeba dać? Myślę, że z 50. A na to Barca nie może sobie pozwolić, zresztą pomimo zainteresowania żaden większy klub go nie wykupił i to jak dla mnie nie jest przypadek. Ja w ogóle jestem sceptyczny co do eksperymentów z Włoch, to jest słaba liga.
1
Akurat Busi to jest świetny piłkarz i dlatego gra. Na początku sezonu forma fatalna (i koniec poprzedniego), ale teraz nie wyobrażam sobie jedenastki bez niego. Masche póki co nie dał żadnego powodu, żeby miał mu ustąpić. Tylko z Eibarem miał świetny mecz. Za każdym razem, kiedy nie ma Sergio gra wygląda jak odbijanie ping ponga. Do tego gra najwięcej, a więc nic dziwnego, że ma z 5 meczy słabszych w sezonie. Wcześniej też byłem za tym, aby Masche grał na DMie, ale teraz zostaje opcja zamiennika bądź w razie kontuzji.
1
Rakitić został sprowadzony właśnie przez jego waleczność. Raczej się obu rzeczy nie da pogodzić. Przykładem takiego zespołu jest Atletico - Dobrzy technicznie (nie wybitnie) i silni. Ale i im nie zawsze pomaga ta fizyczność. Jak dla mnie nie ma reguły.
1
Od kiedy Masche zaczął częściej wchodzić jako pomocnik nie widzę innej opcji - Busquets pierwszy skład. Zresztą formę ma niezłą.
1
Ja tylko się odniosłem do komentarz Bartry, który mówi o niesamowitym Songu w West Hamie. No tak, ale to nawet zespół 2 klasy niższy i ja nie widziałem z tych meczów co oglądałem w Songu niesamowitego potencjału. Na PL starczy.
0
Pogadamy, gdy Barca przejedzie się po mięsistym City.
3
Chyba żartujesz. Busi szedłby na pole karne przeciwnika, a do obrony zostawałoby 2 stoperów. To gwóźdź do trumny, wystarczy chwilę pomyśleć.
1
Mało widziałem Songa, ale on nawet w West Hamie pokazuje, że jest 2 klasy gorszy od Busiego. Porównaj jego i wychowanka jak się ustawia itp lubie tego piłkarza, ale stawiać go wyżej od Busiego? Na pewno nie na pozycji DMa.