1

Barca B to tak właściwie jedyny wyznacznik. Sandro grał końcówki meczów, gdzie najczęściej tylko dostawiał nogę. To spektakularne pudła Munira wyniosły wyżej Sandro. Oni są młodzi, wszystko może się zmienić. Może i Dongou się rozstrzela.

0

Pierwszy mecz z Wolfsburgiem Guardiola wygrał mega fartem.

0

Akurat Barca B pokazuje, że Sandro nie jest niesamowity. Lepszy Munir.

0

Busi poradziłby sobie w Anglii, spokojnie. Przypakowaliby go i byłby za nim płacz.

1

W Polsce Briany robią się modne, a tam Sashe hehe

11

Takie artykuły są spoko, zawsze człowiek jakiejś ciekawostki się dowie.

1

Ale czym Ty się tak bulwersujesz Destro. Chyba tylko tytułem.

3

W takich chwilach pokazujesz jakim trollem jesteś..

4

Mnie zastanawia skąd tyle szumu wokół słów Mathieu, skoro tylko potwierdził, że to błachostka do tego przedawniona.

0

Bardzo dobrze, że zostaje. Zmiennik jest potrzebny.

0

Xavi częściej grał z Rakietą niż Iniestą w tym sezonie.

1

Sam sedzia nie wiedzial co o tym myslec.

0

Ivan jest szybki.

0

4 pkt to tak naprawdę mała strata do Realu, w końcu pobili rekord zwycięstw z rzędu. Ale spokojnie, już niedługo Kroos będzie drugim betonowym Fabregasem.

0

Iniesta grający za niego tak napędzał grę, że hoho

0

Jak dla mnie Alves 6,5. Świetnie przecinał podania i rozpoczynał kontry.

0

Ten mecz to parodia jak i murawa. Czekam na druga polowe

0

Jeden z najlepszych na boisku.

0

Jak murowane to wątpię, aby aż 5 dało się wbić. Byłby to sukces.

0

Na trybie samolotowym leci.

0

Adama jest za dobry na Stoke.

1

Mistrzu świetna logika. Prosimy o więcej wykładów..

2

Nauczaj mistrzu

2

Przecież oni osłabiają Real. Najsłabszy ostatnimi czasy piłkarz na boisku znów powróci, bardzo szybko.

1

Koke ostatnimi czasy lepiej podawał pod nogi przeciwników niż kreował.

24

Skoro to Messi napisal to tylko obstawiac wygrana Barcy. Wierze w nich.

6

Bartra jak zwykle wysoko mimo, ze nie przypominam sobie tak jego slabego meczu. No i Rafinha i Xavi te ocenki tez zgrzyt, reszta ok.

0

Zgadzam sie. Ocenka 1 stopien nizej bylaby git.

0

Trzeba zapisac sobie nazwisko Bielik. Za pare lat moze byc glosno.

0

Może jeszcze Xabi Alonso by podołał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?