Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca B to tak właściwie jedyny wyznacznik. Sandro grał końcówki meczów, gdzie najczęściej tylko dostawiał nogę. To spektakularne pudła Munira wyniosły wyżej Sandro. Oni są młodzi, wszystko może się zmienić. Może i Dongou się rozstrzela.
0
Pierwszy mecz z Wolfsburgiem Guardiola wygrał mega fartem.
0
Akurat Barca B pokazuje, że Sandro nie jest niesamowity. Lepszy Munir.
0
Busi poradziłby sobie w Anglii, spokojnie. Przypakowaliby go i byłby za nim płacz.
1
W Polsce Briany robią się modne, a tam Sashe hehe
11
Takie artykuły są spoko, zawsze człowiek jakiejś ciekawostki się dowie.
1
Ale czym Ty się tak bulwersujesz Destro. Chyba tylko tytułem.
3
W takich chwilach pokazujesz jakim trollem jesteś..
4
Mnie zastanawia skąd tyle szumu wokół słów Mathieu, skoro tylko potwierdził, że to błachostka do tego przedawniona.
0
Bardzo dobrze, że zostaje. Zmiennik jest potrzebny.
0
Xavi częściej grał z Rakietą niż Iniestą w tym sezonie.
1
Sam sedzia nie wiedzial co o tym myslec.
0
Ivan jest szybki.
0
4 pkt to tak naprawdę mała strata do Realu, w końcu pobili rekord zwycięstw z rzędu. Ale spokojnie, już niedługo Kroos będzie drugim betonowym Fabregasem.
0
Iniesta grający za niego tak napędzał grę, że hoho
0
Jak dla mnie Alves 6,5. Świetnie przecinał podania i rozpoczynał kontry.
0
Ten mecz to parodia jak i murawa. Czekam na druga polowe
0
Jeden z najlepszych na boisku.
0
Jak murowane to wątpię, aby aż 5 dało się wbić. Byłby to sukces.
0
Na trybie samolotowym leci.
0
Adama jest za dobry na Stoke.
1
Mistrzu świetna logika. Prosimy o więcej wykładów..
2
Nauczaj mistrzu
2
Przecież oni osłabiają Real. Najsłabszy ostatnimi czasy piłkarz na boisku znów powróci, bardzo szybko.
1
Koke ostatnimi czasy lepiej podawał pod nogi przeciwników niż kreował.
24
Skoro to Messi napisal to tylko obstawiac wygrana Barcy. Wierze w nich.
6
Bartra jak zwykle wysoko mimo, ze nie przypominam sobie tak jego slabego meczu. No i Rafinha i Xavi te ocenki tez zgrzyt, reszta ok.
0
Zgadzam sie. Ocenka 1 stopien nizej bylaby git.
0
Trzeba zapisac sobie nazwisko Bielik. Za pare lat moze byc glosno.
0
Może jeszcze Xabi Alonso by podołał.