2

I tak na najważniejsze mecze hehe

0

Jakbym ładną sumkę dostał za takie słowa to też bym się nie obraził i może nawet ładne słówko na temat Cristiano szepnął. Zresztą przecież powiedział, że Cristiano jest najlepszy na świecie. Facet Cię poniewiera, a Ty takie rzeczy wygadujesz? hehe mózg mówi mi co innego.

1

mega crack? Przesada. Nie jest pewne, że w ogóle wskoczy na najwyższy poziom.

0

Pewnie z nudów zrobiłby okrzyk Crystiano.

0

Chyba najważniejszy czas w jego karierze. No szkoda.

1

"Zespół zdecydowanie polepszył swoją grę i wyniki w ostatnim czasie. Jaki jest klucz do tej poprawy?

Wydaje się wam, że to jest tylko jedna rzecz, którą włączam i wyłączam przyciskiem? Jest wiele czynników, które mają na to wpływ. Tak nie jest. W lidze jest wiele zespołów na wysokim poziomie i to normalne, że będziesz wygrywać, remisować czy przegrywać. Mam nadzieję, że nasza najlepsza wersja dopiero nadejdzie i nie będzie już takich spotkań jak na Anoeta. To jest futbol, nie jesteśmy jedynym zespołem w tej lidze i takie wyniki zdarzają się każdemu. "

Świetnie powiedział.

0

O fajny artykuł, najśmieszniejsze spodenki Manucho.

0

Pewnie zmiany będą w Barcie B, chyba już na to czas.

0

Takie apele nic nie dadzą. Wiadomo dlaczego.

0

Cożeś tak mało plusów dostał, coś jest nie tak. Fajny post.

1

No to już lepiej na priv takie rzeczy pisać niż śmiecić.

1

Akurat Barce raczej niezbyt interesuje opcja zarabiania na kluczowych piłkarzach.

1

Nie podszywa, jest obiektywnym kibicem o czym świadczy też powyższy post.

0

Nie rozumiem po co taki syf jako główny news.

1

Jak mnie wnerwiają mecze Barcy B. Zaczynają dobrze, dominują nad przeciwnikiem a tu nagle jeden klops w obronie i wszystko się sypie.

1

Juve nie oglądam, ale rzeczywiście te statystyki Pogby wyglądają podejrzanie. Wręcz zaryzykuję i powiem, że to w ogóle nie jest typ Xaviego.

2

Zna ktoś skład Barcy B na spotkanie z Osasuną?

1

Ale żeś się poświęcił dla trolla hehe

0

Zapomniałeś jeszcze o obiektywnych kibicach.

0

Jak dla mnie jednak Boateng.

0

Bartra ma jakiś spadek formy.

1

Bartra ma prawie tyle samo rozegranych minut co i reszta stoperów, a więc nie wiem skąd wziąłeś wchodzenie co 10ty mecz.

0

Oho szczególnie BVB i Arsenal. A Bayern i Chelsea to ten sam poziom.

0

Elche to drużyna Primera. Nie zapominaj o tym.

0

Nie nie nie ma sensu sprzedawać Pedro, dobry rezerwowy. Poszedłby do Anglii i by się odbudował.

2

No tak, najgorzej wygląda Villareal, ale to i tak u siebie. Ogółem ciężkie tereny na wyjeźdźie były w pierwszej połowie sezonu (Real,Malaga,Valencia,Villareal,Sociedad). Tylko Sevilla została, ale oni też grają już wypompowani.

1

Cordoba z jednej strony miała pecha, bo oprócz SFG Benzemy Real nie umiał zagrozić, ale z drugiej strony tak głupio stracone pkt to masakra.

1

Ma, ktoś musi dostać piłkę na strzał. Mogę się założyć, że bez niego będą grali to samo albo i lepiej.

0

OK rozumiem, ale opinie zawsze można zmienić lub podyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?