Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I tak na najważniejsze mecze hehe
0
Jakbym ładną sumkę dostał za takie słowa to też bym się nie obraził i może nawet ładne słówko na temat Cristiano szepnął. Zresztą przecież powiedział, że Cristiano jest najlepszy na świecie. Facet Cię poniewiera, a Ty takie rzeczy wygadujesz? hehe mózg mówi mi co innego.
1
mega crack? Przesada. Nie jest pewne, że w ogóle wskoczy na najwyższy poziom.
0
Pewnie z nudów zrobiłby okrzyk Crystiano.
0
Chyba najważniejszy czas w jego karierze. No szkoda.
1
"Zespół zdecydowanie polepszył swoją grę i wyniki w ostatnim czasie. Jaki jest klucz do tej poprawy?
Wydaje się wam, że to jest tylko jedna rzecz, którą włączam i wyłączam przyciskiem? Jest wiele czynników, które mają na to wpływ. Tak nie jest. W lidze jest wiele zespołów na wysokim poziomie i to normalne, że będziesz wygrywać, remisować czy przegrywać. Mam nadzieję, że nasza najlepsza wersja dopiero nadejdzie i nie będzie już takich spotkań jak na Anoeta. To jest futbol, nie jesteśmy jedynym zespołem w tej lidze i takie wyniki zdarzają się każdemu. "
Świetnie powiedział.
0
O fajny artykuł, najśmieszniejsze spodenki Manucho.
0
Pewnie zmiany będą w Barcie B, chyba już na to czas.
0
Takie apele nic nie dadzą. Wiadomo dlaczego.
0
Cożeś tak mało plusów dostał, coś jest nie tak. Fajny post.
1
No to już lepiej na priv takie rzeczy pisać niż śmiecić.
1
Akurat Barce raczej niezbyt interesuje opcja zarabiania na kluczowych piłkarzach.
1
Nie podszywa, jest obiektywnym kibicem o czym świadczy też powyższy post.
0
Nie rozumiem po co taki syf jako główny news.
1
Jak mnie wnerwiają mecze Barcy B. Zaczynają dobrze, dominują nad przeciwnikiem a tu nagle jeden klops w obronie i wszystko się sypie.
1
Juve nie oglądam, ale rzeczywiście te statystyki Pogby wyglądają podejrzanie. Wręcz zaryzykuję i powiem, że to w ogóle nie jest typ Xaviego.
1
http://www.drakulastream.eu/free-live-video-streaming-barcelona-b-osasuna-football-spain-segunda-division-268447.html
2
Zna ktoś skład Barcy B na spotkanie z Osasuną?
1
Ale żeś się poświęcił dla trolla hehe
0
Zapomniałeś jeszcze o obiektywnych kibicach.
0
Jak dla mnie jednak Boateng.
0
Bartra ma jakiś spadek formy.
1
Bartra ma prawie tyle samo rozegranych minut co i reszta stoperów, a więc nie wiem skąd wziąłeś wchodzenie co 10ty mecz.
0
Oho szczególnie BVB i Arsenal. A Bayern i Chelsea to ten sam poziom.
0
Elche to drużyna Primera. Nie zapominaj o tym.
0
Nie nie nie ma sensu sprzedawać Pedro, dobry rezerwowy. Poszedłby do Anglii i by się odbudował.
2
No tak, najgorzej wygląda Villareal, ale to i tak u siebie. Ogółem ciężkie tereny na wyjeźdźie były w pierwszej połowie sezonu (Real,Malaga,Valencia,Villareal,Sociedad). Tylko Sevilla została, ale oni też grają już wypompowani.
1
Cordoba z jednej strony miała pecha, bo oprócz SFG Benzemy Real nie umiał zagrozić, ale z drugiej strony tak głupio stracone pkt to masakra.
1
Ma, ktoś musi dostać piłkę na strzał. Mogę się założyć, że bez niego będą grali to samo albo i lepiej.
0
OK rozumiem, ale opinie zawsze można zmienić lub podyskutować.