Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co się smucić koledzy. Gramy z najlepszą defensywą w lidze (oprócz barcelońskiej) i pechowo stracony gol, ale ładnie się patrzy na grę.
1
Ping - pong, ale w siatce.
0
A tak Rafinha jeszcze, zapomniałem.
0
Najlepsi na boisku to Messi,Alves,Suarez, Pique. Reszta bez szału ale też nieźle.
0
Podoba mi się ta fotka dobrana do newsa hehe
2
Zgadzam się LioNey. Paxowi też się zdarzało w nieprzyjemnym tonie odnosić do oceniających. Mimo wszystko robi dobrą robotę, jego materiały nie raz i nie dwa przydadzą się jeszcze. Tak czy siak ta wojenka powinna się skończyć.
0
Jedno nie wyklucza drugiego.
0
Jego zdanie, ma do tego prawo.
1
Bez przesadyzmu. Tylko ciekawi mnie dlaczego przy opisie nie ma ANI JEDNEGO opisu błędu, a pół opisu to nie wiadomo po co przypomnienie sytuacji z chorągiewką. Z Bartrą to samo.
1
Adresatem był najniższy zawodnik na boisku, a więc nie wiem jak miał zaspać. Po prostu jeśli przerzut jest przejęty to wina podającego, takie podania są trudne i robi się je, gdy jest miejsce i pewność. No sorki, ale Masche nie ma żadnego usprawiedliwienia.
1
LOL zadziwiles mnie glupota Twojego postu
0
Przecież Junior Malanda nie żyje. Nie wiem, po co tu wstawiłeś jego nazwisko.
0
Alexis na dziewiątce? Nawet nie żartuj, byłby bardzo szybko hejtowany.
1
Na początku kompletnie nic nie wychodziło Edgarowi, do tego irytował Camara, a później Roman. Tak czy siak dobry mecz, mogło się skończyć 1:7 choć i gospodarze przeważali przy wyniku 0:1.
0
A którą to setkę zmarnował Dongou? Bo w tym meczu akurat sobie nie przypominam oprócz strzelonej bramki.
1
Akurat w tym meczu bardzo ładne akcje przeprowadzali, aż dziw bierze.
1
Lucho nie karmi plotek, dziennikarze sami sobie poradza.
3
Kolejny raz tytul to przesada. W przedostatnim akapicie jest informacja, ze nie widac negatywnych emocji, a tytul jest jaki jest. Masakra, pojdzie zolc.
1
Ja myślałem, że powołania do pierwszej drużyny dostawał za swoje piękne, marokańskie oczy.
2
Myślę, że Kołodziejczyka w roli komentatora mógłbyś zastąpić, tu i teraz.
1
Rezerwy przez jakiś czas przyciśnięte, ale akcje tworzą świetne. tylko gorzej ze skutecznością.
2
Halilovic piekna bramka.
0
Ma ktoś linka do meczu rezerw?
1
Maksymalnie dwa. Messi nie ma do pobicia rekordu to nie strzela trzech.
0
MŚ miał conajwyżej przeciętne.
0
W FMach to co drugi jest wielkim przyszłościowym talentem.
0
Mi go jedynie szkoda.
1
Tak, Dongou jako jedyny w Barcie B potrafi znaleźć się w sytuacji strzeleckiej i jak zwykle ją spartolić. Dziwny piłkarz, ale podoba mi się jego mobilność. Adama byle nie do Anglii. Nie wiem co Eusebio robi, ale on wciąż nie ogarnia ustawiania się i ogólnie gry. Co z tego, że jest w tej chwili moim zdaniem top 5 dryblerem świata. Barca B często wygląda tak - podajmy do Adamy jak nie idzie, on coś zrobi. A Adama sobie czeka, drybluje, traci, drybluje, drybluje, podaje i tak mecze mijają. A drużyna gra falami kontrola-babol, stracona bramka - kontrola - babol - gonienie wyniku. Jak dla mnie rezerwy lepiej wyglądają bez Adamy i Halilovića, a to chyba nienajlepiej świadczy właśnie o trenerze. Nie hejtuje, ale naprawdę skład rezerw wygląda świetnie na papierze i powinni lepiej grać.
2
Oj Stjopa Stjopa hehe
0
Top 1 to był i będzie Busi.