Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba przyznać, że filmiki na yt mają coraz lepszą jakość. Technologia idzie do przodu. Do tego filmik opublikowany 6 października, od tego czasu wiele się zmieniło.
3
Najlepiej jest siedzieć cicho i obserwować. Nigdy nie wiadomo co może być, ale lepiej być pozytywnie nastawionym.
3
No i to jest świetny tekst! liczę na kolejne.
2
Człowieku, popatrz na wyniki ostatnich meczów i to nie paru bo już z 2 sezonów. Nie wiem chcesz tutaj porównywać jakość piłkarzy, no pewnie, że Real ma lepszą, ale to nie czyni z nich lepszej drużyny. Mówisz różnice minimalne - ale wciąż na korzyść Atleti i czy wynik 4:0 (najmniejszy wymiar kary) i przegrana z rezerwami 2:0 to różnica minimalna? Dla mnie w tej chwili Atletico to po prostu drużyna 2 klasy lepsza od Realu, który nawet z Cordobą ledwo zipiał. Gdybym był kibicem Realu i teraz byłoby GD - grałbym na Barcę, bez zastanowienia.
4
Z Xabim wszystko wyglądałoby inaczej. Wkurzył się, że na sukces zespołu pracują wszyscy, a zarabiają inni. Ja nie wiem, czemu ludzie zachwycają się tak Kroosem. Z niego nie będzie lidera środka pola, choć grajek dobry. Wolę Xabiego, który wsadzi nogę tam gdzie trzeba gdy wymaga tego sytuacja, w Bayernie widać jego jakość. Tak samo Di Maria odszedł, bo znaleźli sobie jeleni z MU, którzy wybrali się na zakupy. Ale jego nie uważam za kluczowego. Sezon temu pisałem, że to Modrić jest kluczowym zawodnikiem Realu i to się sprawdza, wszyscy bardziej płaczą za nim niż za zawieszonym CRem. Teraz wszystko na barkach Isco i Benzemy (którego zresztą zawsze chwaliłem jako napastnika), strasznie to wygląda.
7
Dobra, jak Real w rezerwach przegrywa 4-0, a Atleti w rezerwie wygrywa 2-0 to o czym tu mowa? Ile już Real meczów nie potrafi wygrać z rzędu? 6? Ostatnie wygrane to w pucharze, gdzie Atleti musiało sobie odpuścić, bo na trzech frontach nie było sensu walczyć. Barca za Martino była przez moment równą drużyną jak Atletico, ale w rewanżu LM już Madryt jechał bordowych jak chciał i nie mam problemu żeby to przyznać. Tylko, że wtedy nawet bilans starć nie wyglądał tak żałośnie jak dla Realu. Musisz się z tym pogodzić - Atletico jest w tej chwili drużyną lepszą od Realu. Wczoraj nic niezwykłego nie pokazali, w sumie to co zawsze, ale to Twoja ulubiona drużyna cieniuje jak przy fartownych pkt z Cordobą. Co najlepsze z Cordobą potrafili stworzyć tylko jedną akcję bramkową i karny. Wynik nie jest ani trochę przypadkiem.
2
Jak dla mnie Iniesta, zdecydowanie. Rafinha wszedł od początku i od razu zaprezentował się lepiej niż Andres we wszystkich meczach. Ale tak ogółem to nie uważam, żeby Barca miała w tej chwili jakąś czarną owcę.
18
To, że Real przegra było łatwe do przewidzenia, tak samo jak to, że sędzia pomoże. Tylko sędzia zapobiegł manicie, karny po ręce Khediry. Już wcześniej pisałem, że rekord Realu wygranych w lidze wygląda podejrzanie i będą grali jak Barca za Martino. Ancelotti może się pożegnać z pucharami, a CR ze złotą piłką. Będzie chociaż mniej białych rycerzy.
2
Korbel dostał bana na miesiąc a taki troll whatis raczy nas wciąż jego błyskotliwymi odpowiedziami.
9
Po GD 3:4 też zabłysnął. Ronaldo ma swój świat i swoje kredki. A to niby Messi ma ten zespół Aspergera czy jakoś tak... To mówi o nim dużo.
1
Akurat jak zwykle fajnie piszesz tak to o Alvesie to bzdury. Alves ma więcej prostopadłych podań od każdego pomocnika, a te przyjęcie i technika to nie wiem skąd wziąłeś, to chyba ostatnia rzecz o jaką można mieć pretensje do Daniego.
3
Czołowa trójka z Hiszpanii to najgorsze drużyny na jakie mogą trafić inni w LM.
1
Chyba dostał zbyt dobry skład, ale nie poukładany. No bez przesady, tam chyba nie ma planu jak rozegrać piłkę, a pomoc za mało się udziela w obronie. Dongou jeszcze trzyma poziom.
1
Edgar Ie najlepszy w Barcie B w tym meczu.
0
Ten co podał kolega wyżej.
7
O czym my rozmawiamy... Messi w 2 meczach z Atleti nabił więcej dryblingów niż CR we wszystkich meczach ligi.
1
http://live.drakulastream.eu/players/free-live-video-streaming-real-zaragoza-barcelona-b-football-spain-segunda-division-2655.html
1
Jak ja dawno nie widziałem tak szczęśliwego Torresa.
1
Po tym meczu czeka nas kolejny hit. Zaragoza - Barca B.
0
Trzeba przyznać, że murawa fatalna.
5
Przecież to tak krótka kara dla CR była osłabieniem Realu. Władze ligi zawsze na posterunku.
1
Oglądam 2 połowę i to Atletico jest drużyną lepszą. Chyba wynik to nie przypadek.
1
Nie chcę z Tobą rozmawiać i to nie dlatego, że jesteś kibicem Realu. Po prostu Twoje posty i nick mówią wszystko. Typowy biały rycerz, tyle że do tego agresywny.
0
Pozamiatałeś Julian teraz hehe
0
Mathieu gra powyżej oczekiwań.
1
Benatia to narobił syfu w Romie. Nie żal mi tego transferu, zresztą przeciętny grajek gorszy od Mathieu.
0
Wielcy piłkarze mają urodziny w lutym.
0
Żałosna jest Twoja obecność na tej stronie, masz monopol na obiektywność.
1
Pax nie chce mi się wracać do tamtej dyskusji, ale jak sam napisałem to Alba zawalił, mówiłem: "Tak czy siak takie dośrodkowania kończą się golem/samobójem". Tylko wiesz co, tamta sytuacja była wręcz podręcznikowa, to rywale rozklepali Barcę. I dla mnie tym się różnią te akcje - tutaj mamy Pique, który robi koszmarnego babola, później już wszyscy biegną na "hurra" spontanicznie i w sumie nie wiadomo co się dzieje. Dlatego dla mnie tutaj 100% wina Pique, mekston napisał resztę, ja się z nim zgadzam. Co nie znaczy, że Twoja interpretacja jest błędna, mamy na to inne spojrzenie.
1
Zgadzam się, mam wręcz identyczne spostrzeżenia.