Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może to przez taktykę Mou, ale Hazard i Fabregas to nie Ci sami piłkarze na ważnych imprezach, od tych klepiących słabe zespoły w PL.
3
Wtedy Barca grała dobrze, a na pewno nie "beznadziejnie".
1
Tym meczem? Prawie wszystkie strzały w niego, no ludzie bez przesady. To Tytoń za wczoraj już ZP może szykować. A w tym sezonie ile razy Manuel ratował Bayern.
0
Mówiłem, że przyjdzie LM, mocniejsi rywale i znów Mou będzie swoją defensywę stosował.
1
Sęk w tym, że b. dobrze grają, wszystko na ostatni guzik dopięte.
1
Ja pierdziele, znowu widzę szachy. Postawiłem na remis, mam nadzieję, że wejdzie.
1
Lewą PZU klepie :)
0
Jakoś na MŚ tego nie udowodnił...
1
Przecież go nie ugryzł :D
1
No sorki, ale Ronaldo nie wygląda mi na faceta, który załamałby się po zerwaniu z kobietą. To żadne usprawiedliwienie.
3
E tam. Balotellego we Włoszech tak zwyzywali, że na ławkę schodził we łzach w oczach.
1
Tych bogatych jest za mało, żeby się zasiedlili. No i są tak bogaci, że ropa się skończy za jakieś pół wieku, do tego czasu będą mieli tysiące firm. Wszyscy kochają ich pieniądze, kłaniają się im. Po prostu nie lubię, jak człowiek przez stereotypy zakłamuje rzeczywistość.
1
To Araby wspierają Barcę, nie odwrotnie. Ja do tych bogaczy nic nie mam, mogliby mi trochę pieniędzy pożyczyć (na wieczne oddanie). Te poziome pasy to dla Azjatów bardziej, to nie ma styczności. Kluby się sprzedają, nie ma co ukryć, ale nie ma też co dramatyzować. Co najwyżej pozostanie niesmak, jeśli w końcu i nazwa stadionu się zmieni, ale to też za niewyobrażalne pieniądze. Wolałbym nie, ale taki już jest świat.
3
Arab to nie brudas, który osiedla się w Europie. No nie wiem, jakąś minimalną wiedzę wypadałoby mieć.
2
Ci osiedlający się w Europie to nie Araby, tylko muzułmanie z Turcji (np. w Niemczech tuż po II WŚ), albo z północnej Afryki, którzy uciekli ze swoich krajów. Barca bierze pieniądze od Arabów, czyli tych bogaczy z Półwyspu Arabskiego i oni mają wywalone na wszystko, bo srają pieniędzmi, jedyne co łączy brudasa i Araba to religia. Jeśli myślisz, że przez te pieniądze Barca wspiera brudasów to się mylisz.
2
No to teraz mnie zwaliłeś z krzesła :) Pouczasz mnie, a nawet nie znasz różnicy między brudnym Turkiem, a Arabem (tak, Ci w Europie nie są Arabami). Arabowie to sobie śmigają mercami po pustyni i każą robić ubrania ze złota :D Nie bój się, Katarczycy nie zasiedlą Europy :D A określenie, którym powinieneś się posługiwać to muzułmanie.
3
Nie no, fajnie by było gdyby zszedł z trybun, chociaż na ławkę. Rafa ostatnio w sumie też się nie popisał, gdy dostał szansę od początku. Ale za odgrywanie do najbliższego nikt się nie będzie czepiał. Ba! Ile było komentarzy, że zagrał 2 poziomy wyżej od Roberto. Jakaś inna rzeczywistość.
0
No i co z tego (nie czytałem i nie mam pojęcia, czy porównywalne). Poza tym ta firma z Katalonią ma tylko tyle wspólnego, że zatrudnia ich aż 4(!), a obroty pewnie w miliardach. Nie wiem po co te dramatyzowanie nt. koszulek, czy promowania niepodległości. Co ma piernik do wiatraka?
1
Ale pytam się co jest nie tak w Katarcach? Brzydkie twarze mają? Pieniądze nieładne? Europa znalazła sobie dojną krowę, która za napis na koszulce potrafi wydać miliony i jeszcze źle, bo Araby. A niech im się wiedzie, a i do klubu wpadnie więcej kasy. Bo nie chce mi się wierzyć, że te linie lotnicze aż tak są opłacalne. Dla nich to przecież jak pstryknięcie wydać tyle milionów i połechtać, raz na rok Barca wyjedzie uścisnąć im rękę.
1
Dobra dobra, niech najpierw zejdzie z trybun :)
1
ok, źle zrozumiawszy.
2
Myślę, że Barca powinna podpisywać umowy z każdą firmą, która zatrudnia katalończyków (najlepiej tak powyżej trzech). Wtedy to jest coś więcej niż klub. Nie wiem nawet jak mam skomentować Twój post, nie wiem o czym piszesz. Na pewno o tej umowie z Mediapro? Przeczytaj artykuł jeszcze raz.
1
Piszemy o czymś innym. Nie kieruje się sentymentami, ale Abidal bo pomimo, że tyle wygrał z Barcą, to trzeba jednak brać co najlepsze dla siebie. To, czy go wywalili czy nie nawet nie chce mi się pisać, każdy ma na ten temat swoje zdanie.
1
Na tej stronie. Artykuł o Benedito chociaż. W skrócie to kiedyś wszyscy współpracowali, ale Laporta wszystkich wnerwił i się posypało, a teraz walczą o tron - Benedito, Rosell (wyautowany) i Laporta.
1
No właśnie nie wiem. Te pieniądze z Ameryki i Europy ładniejsze, czy lepsze kursy?
1
Ale jednak ma rację. Odniosłeś się do komentarza Yolo, a piszesz nie wiadomo co, w negatywnym tonie.
0
Ma rację, odpocznie sobie w Grecji.
2
Tu nie ma wyjaśnienia. Ciężkiej pracy nie chce, ale chce coś robić pożytecznego, a Barca mu tego nie zapewni. No to odszedł, przecież to tylko człowiek, nie musi kierować się sentymentami.
1
Z tego co czytałem to ludzie Barcy Pepa i Laporty to często też ludzie Rosella.
1
Brat kolegi sąsiada kuzyna był przy podpisywaniu umowy. A tak w ogóle to tutaj chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Jeśli Barca mogła zgarnąć więcej to dobrze, że to zrobili.