1

Szanuję Twoje zdanie, ale nie mogę się zgodzić.
To Neymar ściąga obrońców dla Alby, nie odwrotnie. Do tego te jego wejścia to nic innego jak szybkość i geniusz Messiego. A jak ładnie te podania partoli to wystarczy, że wpiszesz na yt "messi skills" i obejrzysz zagrania z tego sezonu. Jordi dostaje takie podania 1-2 razy na mecz, a i tak guzik z tego wychodzi. Jego dośrodkowania hmm.. tutaj lepiej przemilczeć, gorsze od Alvesa. Popatrz jak Marcelo drybluje, ratuje swoją drużynę. Alaba to dla mnie najlepszy LO, strasznie inteligentny, silny piłkarz. Nie mówię, że Alba to nie jest dobry piłkarz, bo to czołówka (dla mnie TOP 3), ale nie lubię jak ktoś z niego robi najlepszego LO na świecie, bo tak naprawdę nie ma za co i mógłby grać lepiej.

2

Siara i wszystko jasne :D

1

On chyba najładniej gra wizualnie ale startu do Marcelo, czy Alaby to nawet nie ma.

2

W sumie oceniający nie mieli ciężkiej roboty, przy tym meczu. Wszystko dobrze ocenione.

4

Nie wiem po co i na co zaśmiecasz tutaj tak ciekawy temat (ocenki), ale wg mnie ban by się należał.

1

Ze 4 bramki w zeszłym sezonie zabrał sędzia, a chyba nie muszę przypominać w jakiej formie był mistrz Anglii, a w jakiej Barca? Miał być przecież pogrom, nawet przepowiadany przez "kibiców" Barcy. No był, w drugą stronę. :)

2

Tak, Bayern gra cienko, nie da się tego ukryć. Gorzej niż w zeszłym sezonie.

0

Oglądałem od czasu do czasu Leverkusen i Bender to co najwyżej wg mnie w Sevilli może powalczyć, nie w Barcie. Ktoś niezłe bajki wciska.

1

Martwić się o dwumecz z City? :D Spokojne wyczekiwanie na manitę. :D

0

Tylko, że tym razem to nie on narobił bigosu :D

3

Miłość do klubu od dzieciństwa. Sraty taty. Można podziwiać jakiś klub, ale to nie robi większej różnicy dla profesjonalnego piłkarza. Ważna jest gra, pieniądze i trofea. Kto dostarczy lepszą ofertę wygrywa.

2

Trzeba być naiwnym wierząc, że te losowanie to przypadek. A Schalke po prostu kompromituje LM jako elitarne rozgrywki. Myślę, że takie Eibar mogłoby godnie ich zastąpić, a nawet zaprezentować się lepiej. No bez przesady, Real w dołku, a oni do kontry wystawiają 2 nawet nie szybkich zawodników, zero pomysłu i polotu. Zero przyjęcia piłki, niczym drewna. Sam Silva próbował im pomóc i oddawał piłkę, ale nawet z takich podarunków nie potrafili wyprowadzić kontry. Nawet nie wiem co o tym meczu myśleć, po prostu żałosny.

1

Przeciez nic nie ugraja, znow ktos robi smrod. Oni chca pieniadze, za te dodatkowe koszta? Ciekawe z jakiej racji klub dostal 57 mln i z tego sie rozliczaja

2

haha popatrz jak sie zachowuje, jaka dziure ma Real w srodku i debilny faul przed polem karnym. Zycze Realowi wiecej takich Lucasow

0

hehe patrzcie co robi ten Silva gdy Real ma bronic. Jakby grali w 10

7

Co ten kolek Lucas Silva robi na boisku. To transfer ala Douglas tylko drozszy i dlatego nie ma hejtow.

0

Świetne zdjęcie. Zamienić te skrzynki na pieniądze, a obok postawić menela. Widok jak zabiera Twoje pieniądze bezcenne.

2

Widzę, że dziennikarze znów przesadzili z towarem. Ale jak coś się wkręci to ciężko to "odkręcić", należy przeczekać.

3

Twój avatar w połączeniu z komentarzem zmiótł mi mózg :D haha

1

Jak najbardziej. Tylko, że Gwiazdeczka Boateng na DMie. Jeśli tak wyjdą to jest jakaś szansa na korzystny wynik.

0

Zdjęcie, czy komentarz? :D

0

Nie ździwiłbym się, gdyby Schalke wygrało. Ani trochę.

5

Akurat ten były dyr. sportowy coraz lepiej wypada. Transfery jedne droższe, inne nie, ale jak dla mnie na +, takie trio stworzyli, że masakra. Na szczęście nie kupował Bali, czy Benatii.

3

I jest słabszy w obronie od Busiego (hehe no to raczej oczywiste). Ma fajne przerzuty, drybling i panuje nad sytuacją. Bardzo fajny zawodnik, póki co największa nadzieja szkółki. A patrząc na charakter to on po prostu musi odpalić.

4

Nie ma co dyskutować, gość ma jeden, dwa schematy i gadaj ze ścianą. Powiesz mu Barca lepiej się prezentuje: "taka forma jest chwilowa, liczą się pkt na koniec sezonu" itp itd, kompletne ograniczenie i wybielanie.

1

W sumie jak mi przedstawiłeś te porównanie to rzeczywiście, aż tak młodo nie wygląda. Wg mnie właśnie Neymar i Isco będą walczyć o ZP (ale jak wiadomo Hiszpan nie nabije takich statystyk). Tak czy siak Hazard to też niezły kaliber i uważam, że on w przyszłości może z nimi walczyć. Chociaż się rozpędzam, jest jeszcze Messi, który najbliższe 5 lat pewnie nie spuści z tonu.

0

Willian to wczoraj zagrał najlepiej z pomocy chyba (on to taka niby pomoc skrzydłowa hehe). Za to Hazard tylko parę razy zatrzymany.

3

No właśnie. Ile daje Benzema Realowi, a ile Suarez? Moim zdaniem tyle samo, w tej chwili. A Luis nie powiedział ostatniego słowa. Niestety dla was, ale atak Realu wygląda blado przy Barcy.

3

Każdy kto ogląda Bayern widzi, że to nie jest drużyna zdolna do wygrania LM. Ta drużyna ma naprawdę dziwny styl, już lepiej to wyglądało rok temu, z Mandżu na szpicy, który wciskał co się dało. Jedno jest pewne - Guardiola Barcy z tego nie zrobi. Chciałbym zobaczyć mecz Barca - Bayern. Znów się okaże, że rewolucja zjada własne dzieci.

1

Hazard jak najbardziej zasługuje na wyróżnienie. Z tych młodych piłkarzy to Gotze jest najbardziej przereklamowany "niemiecki Messi". W Bayernie nie pokazuje za wiele, a wręcz coraz gorzej mu idzie. Mimo wszystko Neymar odstawił wszystkich z tych młodych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?