2

Przecież Twój post nie ma sensu. Dobrze, że zawierają wysokie klauzule, nikt za plecami klubu nie wykupi piłkarza.

0

Czy ja wiem czy cisną? Akcje po obu stronach, mała przewaga Sportingu, z wiadomych względów. Oglądam to i Romę na zmianę, bo mam w kuponie, do tego pisze komentarze :D

1

Bilet szybciutko miałbym wykupiony :)

1

W sumie ja też nie mam nic przeciwko Legii, ale bardziej cieszą mnie gole Milika niż ich odpadnięcie. Niech zarobią na LM i zwiększają poziom Ekstraklapy, chociaż to 100 lat za murzynami...

0

Obejrzałem parę minut pierwszej połowy to całkiem całkiem grał...

2

hehe wpw zawsze wracasz z tym linkiem :) Ale jak wiele mówi. Niestety Barca rzadko tak gra. Powód prosty - nikt już nie biega tak za piłką hehe, sporadyczne piękne mecze jak ten z City. A gdybyśmy mieli takie przedstawienie co 3 dni? Niestety, teraz albo manita, albo nerwówka do końca o 3pkt.

2

hehe akurat liga europejska jest ok do obstawiania, tylko zawsze człowiek się napali. Ale ja na dziś lekko: Legia,Inter,Roma w ako za małą stawkę, pieniądze zostawiam na zwykłe ligowe mecze.

2

Dlaczego niby. Zubi na pewno chciał dobrze dla klubu, a to że dyrektorem był najwyżej średnim i nie wiem dlaczego pozbyto go się teraz, to jednak legenda Barcelony. Żal mi Zubiego jak go potraktowano... Wystawiony przez najbliższych współpracowników. Przecież jakby został do końca i odszedł z kadencją Rosella (Bartomeu) to nic by nie zmieniło, a poparcia to raczej tym nie zyskali.

1

Wiesz tyle się mówi, że Zubi nieudacznik itd. ale takie transfery jak Ibry, Toure to pokazują, że to nie są łatwe sprawy dobierać graczy do tak niezwykłej drużyny jak Barca.

3

Akurat tego piłkarze można naprawdę żałować. Bardzo uniwersalny, bo kto potrafi grać jednocześnie na DM/stoper/ofensywny pomocnik. A kto wie czy jako napadzior też by sobie nie poradził. Akurat ten Afrykanin to naprawdę niezwykła osoba.

1

Tak Neymar trafiał ogórkom najczęściej, a już z Villarreal widać było, że ich wykonywanie w ten sposób jest niepoważne. Messi też jakoś się zablokował (ale to już od końcówki zeszłego sezonu), jednak to taki piłkarz, który posiedzi na treningu parę godzin dłużej aż w końcu znów będzie je robił perfekto. To w ogóle jest zastanawiające Messi strzela z tak trudnych sytuacji, a jedenastka go przerasta, ten piłkarz to kosmita. Chociaż szczerze zobaczyłbym jak wykonuje karne Rakieta/Mathieu, może nawet Alves, ten też ma kopyto.

1

Łe tam dyszku postawiłem, te mecze i tak miały słabe kursy na faworytów, nie było nic łatwego do obstawienia, bo i niespodzianki były prawdopodobne (Arsenal sobie nie radzi w pucharach, a Atletico czasami ma takie gorsze mecze jak kogoś ważnego im brakuje). W ogóle zastanawiam się, czy Atleti nie odpadnie, skoro nie będzie grał Godin na Calderon, ale tam kibice mogą zrobić piekło. Ale to lepiej dla Barcy grać z Leverkusen.

3

Messiemu ciężko jest strzelać z tak prostych sytuacji, częściej trafia w gąszczu, gdzie piłka się toczy przyklejona do nogi.

1

Ale dzięki temu teraz wychodzą na prostą, mają jedne z największych zysków na świecie i zaczynają kupować grajków za dużą kasę Sanchez, wcześniej Ozil.

4

Ramos też tak chciał.

1

Nie powiedziałbym, że skład mają bardzo dobry. Problemy w obronie, pomoc też jako tako.

0

O dawno go nie było

1

Będzie lepiej, Suarez już się rozkręca ;)

2

A skąd możesz wiedzieć ile miałby bramek? No i sorki, ale w kreacji to on właśnie jest gorszy od Suareza, często zamyka oczy, on, piłka i rura na długi słupek po czym strzela, korzysta ze swojej zwinności ale takich piłek jak choćby Suarez lobikiem do Neymara czy do Leo z Bilbao to byś nie zobaczył. Aguero to typowy killer i dynamit, moim zdaniem Barca potrzebowała kogoś takiego jak Luis, który się przepchnie, dobrze dogra, będzie odciążał cracków po bokach. Liga angielska sprzyja takim zawodnikom jak Kun, ale jego zalety myślę, że aż tak bardzo nie sprawdziłyby się w Barcelonie. Jak już pisałem Kun nie jest wcale jakimś dobrym "podającym" czy kreatywnym piłkarzem, na MŚ też często nie rozumiał się z Messim, za wolno myślał, a to przecież przyjaciele.

1

Co Wy macie z tymi karnymi. Neymar wykonuje je fatalnie, Suarez w Liverpoolu ich nie strzelał, a w reprze też jakoś pewnie nie strzela. Do tego potrzeba mocnej psychiki, a u Luisa najwyraźniej szwankuje. Xavi też nie jestem przekonany, on ma słabe strzały. Już prędzej Mathieu/Rakitić, ale nie wiemy jak sobie z tym radzą. Najlepiej jakby zostało tak jak jest.

2

Aguero to piłkarz inny, a nawet powiem gorszy od Suareza.

1

No dobra, Busi popełnił ten błąd, załosny. Nie mogę jednak przejść obojętnie obok tego, jak harował w tym meczu. Był kluczowy w obronie, piłkarze City kompletnie nie wiedzieli, co mają robić, gdy stawał przed nimi. Do tego świetny timing, rozgrywanie. Czasami warto właśnie oglądać tylko Busiego w meczu, wtedy się go doceni. On tak jakby sam ustawiał sobie przeciwnika.

3

Po przeczytaniu Twojego posta zapaliła mi się lampka nad głową i chyba wiem z kim mam do czynienia. Jakieś 70% Twoich komentarzy dotyczy Realu. Nie pomyliłeś stron "kibicu" Barcy? A może masz jakiegoś pie*dolca na punkcie tej drużyny? Dobra, nieważne.

1

Też tak uważam i Busi musi sobie wziąć poprawkę na to, że w LM inaczej sędziują niż w Hiszpanii, a nie rozkładać ręce.

2

Lepsze było jednak przelobowanie Pepe i wystawienie setki do Bacci ;)

5

Cieszy mnie wygrana Barcy. Po obejrzeniu skrótów jeszcze bardziej widać miażdżącą przewagę Barcy w sytuacjach bramkowych. Nic więcej jednak nie weszło, a dla City to też nie jest zły wynik patrząc na to, jak zagrali.

0

Aguero urwał się Masche....

0

Masche? Mascherano to dziś sam prezentował akcje dla City, niestety.

1

Barca mogła wyżej klepnąć City na luzie. No szkoda. Jednak tak jak mówiłem City może się pakować. Przyjadą do świątyni, gdzie nie ma sensu grać otwarcie bo to samobójstwo najczęściej.

0

Tak samo, dobrze że wyjąłem po pierwszej połowie z mniejszym zyskiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?