0

A ja się zastanawiam, czy to przez wiek...

1

Mogłeś dać już na Real Levante handicap, ale tak szczerze to ostatnie mecze na kuponie wszystkie podejrzane. Kto nie gra nie wygrywa :D

0

Ale mieli wtedy miejsca na boisku, masakra.

0

Bardzo dobrze, może obejrzę ten mecz zamiast treningu na Bernabeu.

0

Na dziś postawione:
- Ronaldo strzeli 2 lub więcej bramek.
- Tello strzeli.

1

Właśnie chciałem napisać to samo :)

0

hehe no takie trochę bez sensu powiadomienie.

3

Deulofeu 3/4 asyst po SFG, to wszystko tłumaczy.

1

Pedro ma ten problem, ze prawie calutki rok gral dno do tego stopnia, ze wygryzl go sredni 19 latek, a gdy zaczal cos grac to sie okazalo, ze nikogo tak czy siak nie wygryzie. Nie grajac tez nie bedzie w formie, a nikogo lepszego od niego nie ma. Jesli juz to tylko Tello, reszta mi sie nie widzi.

2

Już grał z Eibar od pierwszej minuty i dobrze grał, ale zszedł po faulu na nim.

2

Oczywiście trzeba pochwalić Suareza, że wyczuł sytuację, nie przyjmował piłki plecami do bramki itp. tylko wyprzedził obronę.

1

Nie ździwiłbym się, gdyby zagrał Samper, ale z drugiej strony rezerwy go potrzebują, a taktykę można dostosować nawet grając bez nominalnego DMa (Masche zagrożony, Rakitić nie wiadoma, choć fajnie się ostatnio zaprezentował).

0

Nie do końca. To po wygranej z Barcą Real zaczął punktować regularnie. Cosinus ma rację, GD rządzi się swoimi prawami.

3

Jak ostatni obrońca kosi napastnika przed nim to jest czerwo bez dyskusji, wypad do szatni. Sędzia prawidłowo się zachował.

1

Szkoda, że Gio tak szybko opuścił Barcę, chętnie zobaczyłbym go jako zmiennika jak Pedro. Czyli Villarreal pyka Celtę tak jak obstawiłem. Liczę dziś na Valencię. Czy to prawda, że grać nie będzie Antoine Griezmann??

9

Przypominam, że rywalem było Rayo, do tego osłabione plus czerwona kartka. Czyli rywal najlepszy dla Barcy. Ale tak czy siak jest się z czego cieszyć, takiego ataku nie ma nikt w Europie i długo raczej lepszego nie zobaczymy.

1

Kuponik na 2 bramki Messiego wchodzi :) Jeszcze tylko Pedro Pedritoo :D

1

haha wiedziałem, że taki scenariusz będzie :D Karny, czerwona i Barca pyknie teraz Rayo.

1

Masakrą co chłop jak dąb ze sobą zrobił, w ogóle nie wygląda.

3

Masz rację. Kosmiczna jest tylko fryzura, gra na pewno nie.

6

Nie wiem co jest bardziej komiczne. Fryzura Bale czy jego gra?

14

Szkoda, że nie ma statystyki: ilość baboli na mecz, które grożą utratą bramki. Ciekawe kto by w niej był lepszy. Mascherano czy Bartra? Naprawdę ciężko mi to zrozumieć, przecież jakby Mathieu popełnił tyle błędów co Masche/Bartra w ostatnich meczach, to już dawno powróciłyby hejty, dziwnym trafem mało kto mówi źle o tak wyśmiewanym przez gimbazę i półgłówków transferze. Nie mam nic do Marca, to przyszłość Barcy, ale on gra w tym sezonie w kratkę. Jeśli nie oglądałbym meczów, spokojnie podparł bym się tymi statami, niestety oglądam... i Bartra to 4 stoper, prawidłowo zresztą jeśli mam oceniać tylko grę.

Polecam dodać źródło tych statystyk.

1

Przecież było o fajkach...

0

Racja, Stegen wybijał już w ostateczności, partnerzy mu też nie pomagali (wysoki pressing Villa, albo gdy Alba uciekł mu z pozycji). Długie podania na trio mają małe szanse powodzenia, ale to lepsze niż jakiś babol.

2

Nie ma jak to napisać o niewidocznym Inieście, gdy był to pierwszy mecz od wieeeelu miesięcy, gdzie po podaniu ptostopadłym (Suarez) powinien mieć asystę. To samo z Masche, spadek jakości jest bardzo widoczny z nim jako pomocnikiem. O Mathieu i Bartrze nie wspomnę, bo to już są argumenty z kosmosu.

0

Ale o Reusie to tylko pismaki wspominały, to były zwykłe plotki, nikt się na ten temat nie wypowiadał.

5

Busquetsowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo jest ważnym piłkarzem Barcy. Przypominam, że Barca wygrała z Villarreal 6:2 w dwumeczu, co jest świetnym wynikiem.

2

Już dawno nie widziałem, jak jakiś napastnik tak wygrywa walkę ze stoperem jak przy bramce wczoraj. Popatrz na Suareza, jeden wielki tur, a szybkości mu nie brakuje nawet..

3

Nie wiem, może Dani ma wyjść z transparentem przed Camp Nou dla Ciebie "I ♥ Barca, give me new contract" wtedy byś przestał na niego wylewać pomyje.

3

Nie mogą od tak sobie kłamać, jeśli mówili, że Barca się nie kontaktuje w sprawie kontraktu, a nikt tego nie neguje, to znaczy że po prostu olewają tę sprawę/nie chcą kontynuować współpracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?