Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście, że fair. Do 35 roku życia spokojnie można grać na najwyższym poziomie, po czasie już rezerwowy.
1
Oczywiście, że nie. Przegrana z Wolfsburgiem 4-1, z Borussią. Oglądam dużo meczów Bayernu i nikt mi nie wmówi, że to jakiś plan. Po prostu grają słabo, poniżej oczekiwań.
2
A za co został zwolnione?
4
Bartra raczej nie nabierze speeda, ale:
Autor posta dodał "będziemy grać na trzech ŚO" (śmieszek)
"Douglas ew. Martin odpali" (śmieszek hehe)
A od siebie dodam zostaje Pedro - całe życie skrzydłowy i w starciu z Realem wyłączy CRa z gry, tak z marszu, z uśmiechem na ustach :)
1
Roczny kontrakt? Przecież to jeszcze nie emeryt, to jak napluć w twarz dla piłkarza moim zdaniem. Fajnie grałeś, przydasz się, ale po roku masz w*pierdalać. Moim zdaniem długość kontraktu jest fair, nie wiadomo co z zarobkami...
0
Bayern też teraz wygrywa najważniejsze mecze :D
2
Jak dla mnie to mit. Obydwaj mają okresy gdzie więcej wykorzystują/więcej pudłują.
@misiek Leo nie miał w sumie wpływu na obydwie bramki (bo co to wrzuta z SFG? Deulofeu ma pełno takich asyst, a dla drużyny słabo pracuje). Do tego pomoc Barcy niekoniecznie jest gorsza. Po prostu mają takie a nie inne zadania, Iniesta/Busi/Xavi , którzy wciąż są w klubie oczarowali świat.
2
Przecież chody dla Realu są tak widoczne, że aż śmieszne...
1
Dani to jeden z ważniejszych punktów drużyny Lucho. Tylko czy utrzyma formę? Już teraz widać, że nie to nie ten sam piłkarz co parę lat temu, ale nadrabia doświadczeniem.
1
Kto by dobry nie miał przyjść też za friko grał nie będzie.
1
Dokładnie, albo płacz, bo Mathieu przepłacony o 10 mln, jakby to miało większe znaczenie dla takiego klubu jak Barca.
0
Po tym "żarcie" leżę i nie wstaję :D
1
Wiem wiem Busi często wchodzi w takich sytuacjach jako 3 stoper. Ale wszystko działo się szybko, a to Benzema wyciągnął Pique z pozycji.
7
No sorki, ale Bartra to 4 stoper zasłużenie. Mathieu popełniał w tym sezonie najmniej błędów ze wszystkich stoperów. Powiem więcej - ja już nie widzę miejsca dla Masche na stoperze. Bo co daje jego gra na wyprzedzenie, jak puści złym wślizgiem samego Aguero? Wolniejszy od Mathieu, niższy. Widziałem Benatię (ławkowicza), Mangalę (ławkowicza przegrywającego z emerytem), Rojo (ten to w ogóle, ale gra) i wszyscy są klasę niżej od Francuza! Zubi niech wraca.
1
A ja uczciwie mogę powiedzieć, że od początku wierzyłem w niego. Rudy dał radę. Najlepszy zakup stopera w lecie.
1
Jest tak jak piszesz. Obrona dobrze reagowała na wydarzenia boiskowe, ale też nie przesadzałbym z winą Masche, mało kto by przeczytał tę akcję, a Ronaldo nie idzie dogonić. Już prędzej gratulacje dla Realu za ładną akcję, ale Alves był blisko. Zresztą miał pretensje później do Jefecito, z tego co zauważyłem.
1
Marny troll
15
Real trza przyznać zagrał najlepszy mecz od miesięcy. Kroos, Modrić, Marcelo powstrzymywali Messiego do czasu dość skutecznie. Bale pracował w obronie, no ale spuchli. Mam wrażenie, że Lahoz nie chciał, aby ten mecz zakończył się czerwem i Ney mógł odpuścić sobie te próby, choć faktycznie był faulowany. Barca z fatalnym Masche, niedokładnym Albą, krytym Messim i przeciętnym Rakietą poradziła sobie w trudnym meczu, to pozytyw. No i czapki z głów dla stoperów, w tej chwili Barca ma najlepszych na świecie.
0
Pep polegnie w tej chwili z Barcą.
6
Dajcie spokój ja nie wiem za co ta Nka tak chwalona, że niby komentatorzy i eksperci na poziomie. Dać Hajto + Szpakowski mylący co drugie nazwisko piłkarza i dla mnie to wciąż lepsze komentowanie.
5
Ja już sam nie wiem, czy Masche stracił formę, czy może naprawdę dla Barcelony się nie nadaje na tę pozycję. To tylko pokazuje, że DM Barcelony to wyższa szkoła jazdy.
0
W takim razie nie wymagaj od Iniesty w tej chwili asyst, teraz ofensywa jest Rakitića, a ten ma całkiem całkiem statystyki.
1
Żeś sobie przykład znalazł... przecież to świetna sytuacja dla Leo.
1
Rakitić nie zagrał świetnie, ale pomagał w obronie. I do tego trzeba się przyzwyczajać. Lucho pokazał, że u niego Barca potrafi bronić się głęboko i pomocnicy są ważni w tym elemencie, a reszta spada głównie na kosmiczny atak. Póki to działa jest git.
1
Akurat dla mnie Iniesta na plus pomimo tych paru strat, ale widać było, że daje jakość. Zresztą on od paru meczów zaczyna się uczyć grać bardziej cofnięty, odpowiedzialny za rozgrywanie i obronę.
0
Uwierz mi to samo przerabiali kibice Barcy za Martino, ale wtedy Barca lepiej wyglądała. Wierzę w to, oczywiście pewny nie jestem.
0
Real żegna się z pucharami i Carlo
7
Real tak mocno się spiął, że ostatnie 30 min po prostu nie mieli siły biegać, ta drużyna już nie powalczy o nic. Marnie wyglądają. Dziś był ich szczyt możliwości.
1
Rzeczywiście katastrofa że hoho
1
Tak, a 3 torpedy Madrytu to Bravo i Pique pędziwiatr będą zatrzymywać.