2

Do niedawna zespół, który jechał jak czołg po przeciwnikach musi na ławkę pakować młodych ze szkółki - Bayern Monachium. To było wiadome, nie da się trzymać zbyt wiele świetnych piłkarzy na ławce, każdy chce grać. Ławka Barcy wcale nie jest taka tragiczna. Doświadczony Xavi, Pedro na atak, świetny drugi bramkarz, solidny Bartra i Adriano. To jest w sumie świetna ławka.

1

jak ja nie lubie takiego pindolenia, włącz sobie mecz z Sevillą i obserwuja Andresa. Jeśli dalej nie będziesz widział co pokazał to odpuść sobie komentarze nt. meczów.

0

Też się zastanawiam, bo jakieś choróbsko mnie wzięło, ale odmówić też głupio...

0

To chyba plan Atletico. Po pierwszej połowie 0 żółtych kartek, jak będą musieli to zaczną łamać kości ale pewnie to zostawią na Bernabeu.

0

Tylko Verratti w tej chwili mi do głowy przychodzi.

2

Nawet sędzia nie odbierze im wygranej. Bardzo dobrze!

1

Sędziowie w Hiszpanii znów kradną gole ! Tym razem Valencia strzelec Paco, no nie wierzę jaki mecz się nie włączy to takie błędy.

0

Jezus Maria co się temu Musacchio stało, jaki pech!

4

Nawet nie to jest żalem, że taki pazerny, ale jakim burakiem jest.

0

Coś mi się pokićkało, myślałem że zaraz LM rusza mecz Atletico, ale w takim razie zostaje mecz Valencii.

0

To nie oglądasz Barcy B? W sumie żadna strata...

2

A 30 lat pewnie skazany na Shawshank byłeś.

0

Dobrze zachowywali się stoperzy Mathieu do końca nie odpuścił swojemu zawodnikowi, no ale ładną kontre wyprowadzili.

0

No i sytuacja 100% Suareza to też zasługa Iniesty.

1

Że co? Iniesta walczył w obronie już w 1 minucie wrócił na pole karne, aby wybić z główki. Jeździsz po Inieście, a gdzie był Ivan? Andres zaliczył parę ofensywnych wejść, był często pod grą, ładna klepka z Neyem i Luisem, o mało nie był sam na sam. Mecz przegrały błędy indywidualne Pique i Bravo, dobra skuteczność Sevilli i słaba Barcy. Frajersko stracone pkt bo Barca grała dobrze i była lepsza, no ale trudno. Rakitić głupie straty, o mało nie wypuścił napastnika sam na sam, ale sędzia dał się nabrać na faul. Wkurza mnie już te robienie kozłów ofiarnych. Jak Iniesta zagra słaby mecz to to przyznam pierwszy, ale wczoraj grał bardzo dobrze!

9

Lucho co ty pie/dolita, trza było czytać fcbarca.com i strzelić na 1:3, a od Wojcia nawet masz nakazanie 1:4, nie zmieniać Neya, ale niestety nie słuchasz i remisujesz (czyli przegrywasz). hehe

1

Nie, nie po jednej ocenie, gdyby to był jeden opis to bym tego nie robił. Z Celtą może i się pomyliłem, po prostu piszesz dużo tekstów i wybacz nie chce mi się wertować, ale o Inieście na pewno pisaliśmy.

0

Ale mecz pełen emocji. Szkoda głupio straconych punktów.

0

Nie no grać taką piłkę na stadionie Sevilli po takim paśmie zwycięstw to sukces.

0

Co za troll...

2

Bardzo dobry mecz Iniesty jak i całego zespołu. Rakieta trochę nieuważnie, ale nadrabia w obronie.

1

Masz rację, jesteś trollem. Czekam na banika dla Ciebie! Już jest powód, obraza.

0

A kto jest ludożercą z północy? Rozumiesz?

1

Podoba mi się skład jak i ławka Barcelony, dobra drużyna.

11

Tak się śmiali z tego Arsenalu, a tu co? Pif paf i wyprzedzają szejkatą maszynkę City, bardzo dobrze, niech atrakcyjny futbol wraca do łask.

2

Ty, jednego dnia obiektywny kibic Barcy, drugiego Realu, a trzeciego może jeszcze tranwestyta? Bawisz się w 50 twarzy Greja?

2

Lewy to piłkarz z najwyższej półki, przestawia obrońców jak chce jak dla mnie wszyscy wielcy krytykanci z Polski mogą pocałować się w d, bo jeśli nie docenia się gry Lewego i tego co przeszedł to chyba tylko zawiść pozostaje wytłumaczeniem. Zobacz nawet na yt jak go ludzie chwalą, wszyscy podniecają się filmikami z Dybalą i Vietto, a wystarczy kompilacja półroczna Lewego z Bayernu i dwaj pozostali mogą sznurówki mu wiązać. Poza tym oglądam Bayern i wiem, że tam gra mu nie leży, bo i jak z takim Robbenem ma leżeć.

1

HSV może zagrać autobusem, z nimi różnie to bywa także ODRADZIŁBYM ale posawiłeś.

1

To, że się nie zgadzamy często co do zadań defensywnych i ogólnie postawy Iniesty to raczej nie ma co wałkować, bo znamy swoje racje. Może i nie masz uprzedzeń, ale mi się wydaje, że jest inaczej. Jednak wciąż co jakiś czas negatywne opisy pojawiają się przy okazji:
Mascherano - tutaj miałem wrażenie, że np. z Villarrealem, przy babolu Pique dla Ciebie głównym winowajcą był Masche
Alba - no tu to się nie dziwię, bo dobrze go oceniasz, ale wielu ma klapki na oczach
Iniesta - no to wiadomo, np. z Celtą Iniesta wg mnie grał dobrze, trzymał piłkę, nie to co Rafa i był osamotniony
Suarez - no to już podałem przykład.
Do tego nie wiem, czemu w opisie Roberto napisałeś, że nie brał udziału w ofensywie skoro grał jako DM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?