0

Od początku widać, że ten mecz to będzie parodia :)

1

Gramy przeciwko Valencii, równie dobrze może być trzecim DMem. Jak się człowiek na coś nastawia to później może być klops.

0

Prawie mi ich żal, że ta seria się skończy.

2

Ramos za te wyprowadzenie piłki, po którym tylko mogą dziękować Griezmannowi za 0 z tyłu.

1

und potrafić analizować. Bo i buki nie są alfą i omegą. Masz np. mecz Celta-Rayo to wiadome, że Rayo po ekstra meczu wypompowane z Realem, a Celta u siebie, wynik był 6:1.

2

Was z dużej litery, tak się okazuje szacunek na przykład.

0

Też mi to wygląda na taki "kontrolowany" przeciek. Gdyby Mathieu dostał zakaz to by nic nie mówił.

0

Chyba nie ma czego komentować, już inni nie zostawili suchej nitki na tekście.

28

"Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno." Głupia odpowiedź na głupie pytanie, cały Lucho :D

0

Takiej zagrywki nie da się perfekcyjnie wykonać, zawsze jest jakieś ryzyko. Ale lepiej tak niż główkować z Masche czy Montoyą, świetna sprawa.

0

Mimo wszystko widziałbym go w Barcelonie. Oczywiście nie za 60 mln

1

Trudno się nie zgodzić, trudno go oceniać moim zdaniem on nawet jak jest na tej obronie to nie za ciekawie się ustawia.

1

Ale trza przyznać, że od pewnego czasu gra gorzej. O dziwo Benzema też, ale nie zapominajmy że to oni starali się ciągnąć Real pod nieobecność Modrića (z Jamesem bym nie przesadzał, aż tak kluczowy nie jest). Moim zdaniem też ich dopadło zmęczenie.

1

Z tego co pamiętam to gdy do składu wracał Pique to mieli ze dwa mecze słabsze. Jak dla mnie Alves nie miał słabszego okresu, wiadomo mecze przeciętne owszem. Ale raczej bym żadnego miesiąca nie podciągnął nawet do przeciętności, prezentuje równy, dobry poziom.

0

Mi tam czasami śmieszno :D

0

Tak samo z mentalnej gimbazy się wyrasta, nie trzeba leczyć.

3

Pierwszy mem wygrywa :D

1

To PSG ma kibiców? Pewnie większość po 12 lat.

1

Ja się nie dziwię, w 4 minucie tak ustawiać mecz...

1

On nawet kosztował chyba 60mln! Ale nikt nie miał wątpliwości, że to była przesada, przepłacone.

0

Nic dodać nic ująć ;)

0

Bo Messi zawsze chamował jego potencjał.

0

Bez mydła

1

Nie no bez przesady Montoya nie gra niczego specjalnego, ale wczoraj podobało mi się, że się nie bał ostrych starć. Niestety póki co to typowy rezerwowy.

0

Jak mi żal tego fartownego gola PSG, masakrą!

0

Suarez jakie piekne siaty jaki piekny mecz mysle ze tutaj graly druzyny finalowe, a PSG sie samo wykluczylo kartkami i sprawa raczej rozstrzygnieta. Na Camp Nou bedzie formalnosc. Pozdrawiam!!

1

W sumie mogłoby być coś takiego na głównej na stronie jako news :) Tak szczerze mało bardziej interesujących wywiadów przeczytałem, dużo szczegółów, dziękówa za linka!

A tak swoją drogą to świat piłkarski też jest trochę nieogarnięty. Jak taki piłkarz może grać w 1 lidze polskiej? Szczerze? Widziałem go w akcji w barwach Sandecji, bardzo szybko wpada w oko, o tym że szybko reaguje to nie przesada, wyróżnia się na tle kolegów. No i jak nisko nie upadnie to się nie podda, a niedługo pewnie przejdzie dalej.

1

No właśnie a Contreao to kontuzja czy co? Na pewno lepszy w obronie od Marcelo, ogólnie zawsze fajnie się go oglądało...

0

Póki co to tylko gazety sobie wypisują. Równie dobrze może zagrać i zaliczyć 2 babole po których padną 2 bramki.

4

A co to ma do rzeczy Bale grał na obronie, a w Pedro jako PO to nie wiem jak można wierzyć. To przecież napastnik i nie wejdzie od tak przeciwko najlepszym drużynom świata na obronę, pomyślunku trochę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?