Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włącz mecz zanim się wypowiesz.
0
Padł i nie wstaje.
0
Dobry bet kasa wpadnie bankowo.
0
Myślę, że jednak Roberto chłopak ma lepszą technikę i dobrze się ustawia.
0
Gdy Suarez strzelał Realowi i City to Neymarowi już brakowało palców, żeby policzyć spartolone setki.
0
Też tak myślę. Nikt nie będzie łatał dziur po Neyu, bo będzie pracuś Pedro Pedritoo.
0
Spokojnie możesz jeszcze pół roku przeżywać ten mecz z Celtą.
0
Świetny skład Lucho, po zwycięstwo!
2
Podsumował gimbów na stronie.
1
Jaki spadek Barcy B, chłopaki się utrzymają, tak myślę. Bo często mają po prostu pecha.
6
Nawet na mnie robi wrażenie 5 bramek CRa. Mecz oglądałem przez pierwszą połowę, wiem jak to wyglądało, ale mimo wszystko należą się brawa dla tego buca.
1
Ale w jakim sensie przegrany mecz. Lenistwo, ustawiony, czy co? Czemu Zidane nic nie robił?
1
Też jestem ciekaw i jakby poradził sobie z tym Lucho. Neymar i Suarez niby mają potencjał, żeby wziąć grę na swoje barki, ale Messi to Messi, jest fundamentem Barcy jak Robben w Bayernie (co jest groźne, jak sobie teraz Bayern radzi...), tyle że jeszcze lepszym. A o Iniestę i jego następcę jeszcze Barca ma czas się martwić, nie jest strasznie stary. Ja liczę wciąż na Roberto, który nie unika gry, poprawia się ciągle. Neymar jeszcze nie dojrzał, aby być liderem Barcy, a Suarez mimo że się stara ma mniejsze umiejętności.
1
Poza tym popatrz co było w pierwszym Gran Derbi. Pomoc Xavi-Iniesta przegrała nam mecz, trener musi znaleźć coś nowego, u niego pomocnicy to nie tylko kreowanie, gra zespołu w obronie poprawiła się i to bardzo w porównaniu do Martino.
1
Xavi zawsze był lepszy jako typowy pomocnik, bo to najlepszy pomocnik dekady, nie zapominajmy o tym. Za to Iniesta czarował magią, wchodził klepką w pole karne jak w masło. Tylko co z tego, skoro już tak często tam nie operuje i nie jest w szczytowej formie (właściwie to średniej minus)? Tak on teraz przejmuje rolę Xaviego i jak dla mnie dobrze się z niej wywiązuje, bo ma jeszcze dodatkowe zadania w defensywie. A dlaczego nie gra Xavi? On jest stary (raczej nie podoła gry w prawie każdym meczu) i żegna się z klubem, trzeba szukać następcy. Porównaj nawet na youtube asysty Andresa, a Xaviego. Przygniatająca różnica jest taka, że Xavi potrafił dolną piłką minąć wszystkie linie zasieków przeciwnika (atak, pomoc, obrona), a napastnik stawiał kropkę nad i. Za to Andres jak już wspomniałem operował wyżej i tak naprawdę nie ma takich asyst, bo był ofensywnym pomocnikiem, ta nazwa nie wzięła się z nikąd, na Xaviego nigdy nie mówiono ofensywny pomocnik. Zmiana stylu gry doprowadziła do tego, co widzimy.
1
A myślisz, że koronkowe kontry którymi rozklepaliśmy Atletico to skąd się wzięły? To wszystko jest zaplanowane. Barca teraz kiedy może to gra kontrami. Oczywiście słaby zespoły z LL i tak będą stawiać autobusy, ale i z takimi Barca nie najgorzej sobie radzi.
1
w ostatnim GD Iniesta miał aż 6 (!) odbiorów, to jest niemożliwe gdyby był ofensywnym pomocnikiem. To widać gołym okiem, poza tym obbrona to nie tylko przechwyty. Mecz trwa 90 min i to trzeba umieć się ustawiać, kryć. Choć na początku sezonu Iniesta zaliczał głupie faule na wwysokości 25 metrów od bramki, to teraz do jego gry defensywnej nie mam zastrzeżeń, a w kadrze grał cud miód i orzeszki zarówno w defensywie jak i ofensywie. Porównaj to z Rafą, który grał po prostu marnie z Vigo. Doszło do tego, że trener zaczął wystawiać wyżej Rakietę, a Iniesta pełni rolę człowieka od gry defensywnej i przytrzymywania piłki kiedy trzeba. Jak dla mnie w składzie MUSZĄ grać Xavi lub Iniesta, bez nich nie chcę sobie wyobrażać co by się działo w środku pola (liczę też na Roberto, ale nie wiem czemu szans nie dostaje, skoro wszystkie wykorzystuje).
0
Ale jak Ty chcesz to porównywać. Benzema, Bale, Ronaldo to w porównaniu z Barceloną kosmos w grze głową :D
1
Z tym leczeniem przesadziłem. Po prostu nie podoba mi się takie ocenianie kibiców, a dodatkowo obiecałeś, że już tego nie będziesz robił (dyskusja z komentejtą).
2
Jeszcze niedawno pisałeś komentejcie, że nie będziesz się przejmował komentarzami innych, a Ty w KAŻDYM poście piszesz o innych, co kto nie piernie, bo gdzieś zauważyłeś, że jakiś troll napisał "a hooj Ronaldo znów wygrywa z pistom Messim!!1!!!". Jeśli Twój cel to nie plusiki, to już chyba możesz zacząć się leczyć, a Twoja obecność na stronie zaczyna irytować hipokryto.
0
Ostatnio wchodzi z ławki, później gra w podstawie, zależy co rozumiesz przez regularną grę, na pewno nie siedzi miesiącami na ławce. Ale nie można się dziwić, że nie gra non stop.
2
Hehe i na co z takim dyskutować, nie trzeba być wybitnym obserwatorem, żeby widzieć jak bardzo różnią się sytuację na korzyść Realu i niekorzyść Barcelony. Barca praktycznie co mecz jakieś spalone z d*py, Real za to ma ułatwione zdobycie 3 pkt jak nie idzie. Takich sytuacji było pełno, to nie żadne teorie. Ale Ty mi i tak wymienisz sytuację sprzed 4 lat i taka rozmowa z trollem. Mam nadzieję, że nikt nie wykupi snajpera dla Ronaldo podczas LM i pożegnacie się z obroną tytułu. Jeśli powiesz mi, że sędziowie traktują podobnie oba zespoły to parsknę śmiechem. Nie zamierzam kłamać tylko po to, aby podobać się wielce obiektywnym.
0
Twój PS mówi wszystko :D
1
Przecież już częściej gra para Iniesta-Rafa, a z Rakitićem grał rzadko, do tego też słabo więc nie wiem skąd to wziąłeś. Rafa gra po prostu słabo, nieważne z kim, miał jeden udany mecz gdzie trafił z Villarrealem i to uwaga uwaga - grał z Iniestą. Jak grał z Roberto to też gorzej się prezentował od kolegi z pomocy.
0
Rafinha przez jakiś czas jeszcze będzie miał status przyszłości Barcelony.
21
Ta kępka trawy to była atrakcja wieczoru :D
0
Wygrać z Celtą na wyjeździe to i tak dobrze. Widzieliście tę murawę? Wyszli naładowani i dobrze grali. Najgorszy na boisku niestety Rafinha.
1
Jeszcze chyba nikomu tego nie pisałem, ale skończ z tymi swoimi postami, tym bardziej przy takim zwycięstwie Barcy.
0
No i niezłe kartoflisko jakby nie patrzeć :)
1
A ja się kolejny raz zastanawiam, czemu nikt nie widzi dobrej gry Iniesty w tym meczu i to jemu się obrywa, a jako jedyny próbuje brać ciężar gry na siebie.