0

Gdyby PSG nie trafiło na Barcę to graliby z nami w finale, ale mieli pecha jak i City i półfinalista, który przegra.

2

Bayern nie przejdzie, powiadam Ci. Zapisać, zapamiętać.

2

4

Na półfinał w tym sezonie chyba się anulują kartki.

2

Mnie tylko ciekawi czy nie będzie tutaj stałego schematu. Czyli Messi zejście do środka, piłka do Neymara i pozamiatane.

2

Neymar nie miał asysty w meczu.

0

A kiedy to miał słabe statystyki??

0

Do dziś oglądając powtórki nie mam pojęcia jak Xavi strzelił tego gola.

0

Czasami jak nie robisz za trolla to potrafisz sensownie napisać.

0

Zależy jak rozstawią półfinały.

0

"Śmiem stwierdzić, że dzieci FIFY zrobiły by lepsze interesy :D "
Śmiem twierdzić, że jak ktoś pisze takie rzeczy to nie ma co dyskutować. Dobrze zrozumiał Twój wywód. Barcelona nie będzie robiła transferów za 20mln kluczowych piłkarzy, bo jest topową drużyną i tak jak Real, MU, czy Chelsea zawsze trzeba będzie płacić słono za jakość, z rzadkimi wyjątkami jak Rakitić.

0

Dobry zmiennik z niego był.

0

Pewnie już na celowniku PL, gdzie będzie gwiazdą.

0

Świetny bramkarz, trza przyznać.

1

Co z tego, że wyśmiewany, skoro gra lepiej.

5

0

Pewnie chloł ostro gorzołe z Berbatovem w Monaco.

1

No i Feghouli, to też świetny piłkarz.

1

Tak samo jak Roberto, ławka niezła.

1

W sumie z tych bardzo ciężkich meczy zostaje Atleti i derby. Deportivo to będzie jazda, Getafe ciężki autobus na szczęści Camp Nou, a Sociedad to nie to samo i też na Camp nou, dobrze się to układa.

0

Aj tam obejrzę dziś jak jeszcze Malaga przejedzie się po Realu, Barcy odpada kolejny rywal do straty pkt, droga coraz łatwiejsza do mistrzostwa.

0

Będę czekał, mam nadzieję że ładna..

0

Dobre zmiany Lucho, nawet Roberto kolejne spotkanie udane.

0

Dziś Malaga rozklepie Real.

0

uff.... jaka ciężka przeprawa. Nawet ja się zmęczyłem, a co dopiero oni na boisku.

0

Ta akurat Messi wywiadu po pierwszej połowie udzielał.

0

Alves tu zawalił.

2

Ten mecz jest chyba najważniejszym Valencii w sezonie, kto oglądał ich grę nie może się dziwić, dlaczego to tak wygląda. Do tego PSG w tygodniu, nieciekawa godzina, to nie przypadek.

0

Sam jesteś pomyłką od początku meczu nałożyłeś sobie tezę i nawet wygrana manitą nie zmieni Twojego zdania. Lucho mówił, że Barca będzie cierpieć, wszystko wg planu.

3

Bohaterem tego meczu bez wątpienia sędzia. Już dawno takich kabaretów nie widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?