Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby PSG nie trafiło na Barcę to graliby z nami w finale, ale mieli pecha jak i City i półfinalista, który przegra.
2
Bayern nie przejdzie, powiadam Ci. Zapisać, zapamiętać.
2
Wszedłem w tag uefa i oto co znalazłem
http://www.fcbarca.com/57352-rozgrywki-uefa-zolte-kartki-beda-anulowane-po-cwiercfinalach.html
4
Na półfinał w tym sezonie chyba się anulują kartki.
2
Mnie tylko ciekawi czy nie będzie tutaj stałego schematu. Czyli Messi zejście do środka, piłka do Neymara i pozamiatane.
2
Neymar nie miał asysty w meczu.
0
A kiedy to miał słabe statystyki??
0
Do dziś oglądając powtórki nie mam pojęcia jak Xavi strzelił tego gola.
0
Czasami jak nie robisz za trolla to potrafisz sensownie napisać.
0
Zależy jak rozstawią półfinały.
0
"Śmiem stwierdzić, że dzieci FIFY zrobiły by lepsze interesy :D "
Śmiem twierdzić, że jak ktoś pisze takie rzeczy to nie ma co dyskutować. Dobrze zrozumiał Twój wywód. Barcelona nie będzie robiła transferów za 20mln kluczowych piłkarzy, bo jest topową drużyną i tak jak Real, MU, czy Chelsea zawsze trzeba będzie płacić słono za jakość, z rzadkimi wyjątkami jak Rakitić.
0
Dobry zmiennik z niego był.
0
Pewnie już na celowniku PL, gdzie będzie gwiazdą.
0
Świetny bramkarz, trza przyznać.
1
Co z tego, że wyśmiewany, skoro gra lepiej.
5
http://www.fcbarca.com/mecz/4552/deportivo-alaves-atletico-madryt
od kiedy to Alaves gra w primera? :D
0
Pewnie chloł ostro gorzołe z Berbatovem w Monaco.
1
No i Feghouli, to też świetny piłkarz.
1
Tak samo jak Roberto, ławka niezła.
1
W sumie z tych bardzo ciężkich meczy zostaje Atleti i derby. Deportivo to będzie jazda, Getafe ciężki autobus na szczęści Camp Nou, a Sociedad to nie to samo i też na Camp nou, dobrze się to układa.
0
Aj tam obejrzę dziś jak jeszcze Malaga przejedzie się po Realu, Barcy odpada kolejny rywal do straty pkt, droga coraz łatwiejsza do mistrzostwa.
0
Będę czekał, mam nadzieję że ładna..
0
Dobre zmiany Lucho, nawet Roberto kolejne spotkanie udane.
0
Dziś Malaga rozklepie Real.
0
uff.... jaka ciężka przeprawa. Nawet ja się zmęczyłem, a co dopiero oni na boisku.
0
Ta akurat Messi wywiadu po pierwszej połowie udzielał.
0
Alves tu zawalił.
2
Ten mecz jest chyba najważniejszym Valencii w sezonie, kto oglądał ich grę nie może się dziwić, dlaczego to tak wygląda. Do tego PSG w tygodniu, nieciekawa godzina, to nie przypadek.
0
Sam jesteś pomyłką od początku meczu nałożyłeś sobie tezę i nawet wygrana manitą nie zmieni Twojego zdania. Lucho mówił, że Barca będzie cierpieć, wszystko wg planu.
3
Bohaterem tego meczu bez wątpienia sędzia. Już dawno takich kabaretów nie widziałem.