2

Ten mecz z Porto to ogólnie był bardzo dziwny, jakby grali z duchami.

14

Przeczytałeś do końca co napisał?

1

Na ławkę w Celcie chyba.

1

OK Pax zorzumiałem, nie ma co ciągnąć tematu :)

A co do solidności gry Bayernu, to chodziło mi o to że oglądając mecze Bayernu w tym sezonie często był "burdel", gdzie nie potrafili wymienić kilku podań bez straty. Jednak na Barcelonę nie wystarczyła nawet ich solidna gra, wyglądali o wiele gorzej. Miejscami lepiej rozgrywali i starali się uszczelnić środek pola, ale nie widać korzyści w takiej taktyce. Ani nie udało im się zneutralizować ataku Barcy (sytuacje sam na sam), ani sami zagrożenia nie potrafili zrobić.

Niby pisałeś tylko o wyniku, ale jak widać dobrze trafiłem z tym że pochwalałeś pomysł Pepa na mecz, czyli jednak był tam ukryty przekaz.

Ale kończąc ok, mamy inne spojrzenie, tyle w temacie.

0

Pomyśleć, że dzisiaj miałem pić, dobrze że jednak oglądam mecz Realu i wygrywam!

1

Alves ratuje moje piniondze, świetnie. Niech się tylko ogarną, bo mecz bez kontroli kompletnie. Real za to niedługo LM i mam nadzieję, że oddadzą te punkty Valencii.

0

Obrabowałem buka kurwa!!!!!!!!!!!!!!

1

Czas meczu to dobra pożywka dla trolli i HD, nie ma co zawracać sobie głowy :) Barca to wygra z taką grą.

3

I te 3 kropki wielkiego myśliciela w co drugim zdaniu :D

1

Ładna bramka??

1

Dobrze, że ostatni wers przeczytałem. Chociaż jak będą rotacje to i może być różnie. Sociedad najgorzej na wyjazdach gra w całej lidze. Ale nawet jeśli, to z przodu nawet dowolna dwójka z MSN sobie poradzi. Dać Messiemu Albę, Neymara i pójdą tym samym schematem co zawsze.

0

Widzę tutaj pokrętną logikę, nie wiem jaki miałeś cel odwołując się do tekstu. W tekście autor ukazuje dobrą grę zeespołu, dzięki któremu udało się wygrać, Ty się z tym nie zgadzasz i umniejszasz zasługi zespołu jako całości. Później natomiast zmieniasz tor i patrzysz jedynie na wynik i strzelca. Tak samo ja mogę napisać, że to zespół wypracował okazję, a Messi tylko strzelił z dystansu, co też jest prawdą. W skrócie: Podpiąłeś tekst i napisałeś zupełnie o czymś innym, co może wprowadzić w błąd. Jeśli chodziło Tobie tylko o wynik, to masz rację, nie ma co tu dyskutować, ale odniosłeś się do tekstu mówiącego o czymś innym. W każdym razie to już jest nieważne.
Nie wyśmiewam tutaj taktyki Bayernu, wyglądało to solidnie, ale oglądam ich mecze i wiem, że tą drużynę na niewiele więcej stać i to nie jest pierwszy raz, kiedy mogą sromotnie przegrać. Obrona była dziurawa jak ser, atak nic nie kreował. Na tle Barcelony wyglądali słabo, a to nie jest Getafe, ale TOP światowy. Także jak dla mnie mogę napisać, że i plan na mecz był słaby i wykonanie.

2

Z oceną Rakitića to ktoś tutaj poleciał wysoko. Naprawdę mogę wiele zrozumieć, ale ocena 9.0 to poziom cracka, tak jakby na swojej pozycji zagrał perfekcyjnie, do tego dołożył jakiegoś gola. A dobrze pamiętam, jak często był spóźniony, ogółem słabo wyglądał motorycznie. Dobry mecz, ale ocenka 9.0 to jest kosmos, a nic takiego nie zauważyłem. Mascherano to samo, jedyna groźna akcja Bayernu to gdy odpuścił Lewego i zrobił sobie wycieczkę. Do tego spóźnione interwencje, przez co niepotrzebne faule w niewygodnych miejscach. Reszta ocen jak dla mnie git.

9

Dobrą wiadomością jest to, że Verma siedzi na ławie. To znaczy, że dobrze spisuje się na treningach i klub na niego liczy.

1

Pax odniósł się do tekstu, w którym autor ukazuje, że nie tylko dzięki Messiemu Barca wygrała, zaś Pax się z tym nie zgadza. To i drużyna wypracowała jego bramki harując, a spojrzenie takie jak Paxa wydaje mi się płytkie (co zresztą zauważa autor felietonu). Rozumiem co chciał przekazać, ale mógł nie odnosić się do tego fragmentu felietonu, który moim zdaniem ukazuje prawdę o tym meczu. Czy po meczach z PSG tak chwalono Suareza i Neymara? Czy można powiedzieć, że to oni w pojedynkę dali awans? Mógł być Neymar, Suarez, ale tym razem był to Messi. Czasami ktoś musi. Ale to Alves przy pierwszej bramce zrobił więcej roboty, przy drugiej dobry pressing drużyny. A więc takie słowa jak "Nikt inny" moim zdaniem są nie na miejscu. Mógłbym się zgodzić z Paxem, gdyby nie odnosił się do tekstu, ale przez to że się odniósł temat jest dla mnie bardziej szeroki i nie dotyczy jedynie tablicy wyników. Ale to w sumie nieważne.

0

"szkoda, że nie zrozumiałeś mojego tekstu. Odwrócenie wyniku zawdzięczamy tylko i wyłącznie Messiemu. Mozna pisać, tak samo, że jakby Lewandowski dołożył nogę to Barcelona miałaby wielki problem, bo Bayern by sie zamknął na własnej połowie, gdyby Alves nie faulował Lewego to wyszedłby na sam na sam. czasem do dobrej taktyki mozna dołozyc szczypte szczęścia, albo takiego zawodnika jak Neuer, ale tak czy inaczej do 77 minuty to Pep był zadowolony a nie Lucho."
Tak, to jest piłka, czasem tak bywa. I co z tego? Nie wyklucza to tego, że piłkarze Barcy grali świetnie i to nie tylko Messi, po prostu byli lepsi. To już bardziej Guardiola opierał się na indywidualnych umiejętnościach Lewego, gdy przetrzymywał piłkę, ale nie miał kto mu pomóc.

0

No pewnie świetna taktyka 0 celnych strzałów na bramkę Barcelony, ja nie wiem co Ty teraz pax próbujesz udowodnić. Bayern został zmieciony i jeśli ktoś o mały włos nie dostał manity to ja podziękował taką świetną taktykę. No i dominacja w środku pola zajefajna. Posiadanie piłki prawie równe, później 52:48 na korzyść Bayernu, a wynik musieli odrabiać. Bayern osłabiony kontuzjami, a jedyny prawdziwy problem Pepa to był brak Robbena, bo Ribery w sezonie nawet jak był zdrowy to siedział często na ławce, poza tym obniżył loty i jest już staruszkiem piłkarskim. Pewnie, chwalmy Bayern za to że Neymar i Suarez nie wykorzystali setek, to takie godne pochwały zagrać tak w półfinale. Twój tekst określę tak - FARMAZONY. 8 strzałów celnych i 8 niecelnych, to były statystyki Barcelony, podobne wyciągają grając z Getafe. Bayern gra po prostu cały sezon przeciętnie, czasami słabo. Przy pressingu Barcy po prostu chłopaki byli zagubieni i wynik i tak szczęsliwy dla Bayernu. Jeśli Pep chciał się bronić i dostał taki oklep to przegrał podwójnie.

2

To jest tylko tak umownie 3:0, walkower wywala Cię z rozgrywek choćbyś pierwszy mecz wygrał 10:0

4

Drużyna nie zajechana, a Luczio potrafi wymienić nawet 5 zawodników pierwszego składu z meczu na mecz i nie widać drastycznego spadku jakości.

0

Tak się mówi, ale nie ma co żałować, ważne że do przodu. Ja tylko stówka, ale też mogłem poszaleć z zakładem bez ryzyka.

1

Rakitić to zawodnik box to box, jednak gdy Barca dłużej ma piłkę, to ustawia się przy napastnikach.

0

Też tak uważam, zawsze spóźniony.

1

Póki co niepotwierdzone i moim zdaniem plotka, 3 kolejki przed końccem nie opłaca się strajkować.

2

hehe powtórki jak Benatia biegł za Neyem, Rudy dałby radę. Jak ja nie cierpię tego jego grania łapami, dobrze że Barca go nie kupiła.

0

u buka handi -1 choć drżałem, powiem Ci :)

0

I dobrze oceniają.

0

http://www.livescore.com/soccer/champions-league/semi-finals/barcelona-vs-bayern-munich/1-1958904/
Miażdżące statystyki, szkoda że skuteczność szwankowała.

0

KURWA TAK JEST!

1

Guardiola tak ustawil druzyne zeby bramki nie stracic. Duzo szczescia maja.

0

No i dzięki temu wszedłeś w artykuł, czyli gra gitara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?