17

Moim zdaniem cena 150 mln euro za sezon jest optymalną ceną za reklamę na koszulkach Barcy Mes que un club.
Pozdrawiam
Ekspert Hogwardu

17

Jeśli na takie głupoty chcesz przewalać kasę, to nigdy nie będziesz bogaty.

3

Mistrz trolli. Niemożliwe, żeby dorosły facet był taki "tempy".

1

Oczywiście, że myśli, jak każdy piłkarz. Huntelaar jest określany jako ten z takim instynktem, a tu się okazuje że to też analiza i moim zdaniem te dwie rzeczy są powiązane, tak jak zagrania Messiego czy Robbena często powtarzalne.

0

Moim zdaniem Busquets więcej musi myśleć od innych.

0

Końską maść to może mieć każdy, po co do tego lekarka.

8

Coś ostatnio świetne artykuły na stronę padają zamiast wykwitów Mundo czy Sportu. Świetnie!

2

Cały Destro hehe :D

2

Najlepsza dieta - bieganie i nie żreć za dużo, a już na pewno nie słodycze. I ćwiczenia i hula i śmiga tylko wyrzeczeń trza mieć.

2

Jak dla mnie to o mięśniach to mit, no chyba że ktoś naprawdę nic nie je.

0

Dokładnie, James na skrzydło, Isco do środka i nie wydaje mi się, aby za nim płakali, choć i wyniki z ogórkami mogłyby być słabsze. James to kozak, a Bale w formie daje prawie tyle co CR. Ale Bale to w tych ostatnich meczach Realu wyglądał jakby miał wszystkiego dość... no i nie jest pewnym, czy odpali.

1

Jest przecież 1% szansy, że wygra tryplet, a sezon później to ponowi.

1

Nie ma jak to obstawiać ostatnie kolejki. Dziś na Jadze i Lechu 400 zł do przodu i to nawet nie oglądam ekstraklapy :D

1

na paliwo i mechanika byś nie wyrobił, ale najpierw polansować, później sprzedać? :)

1

no na pewno, został niesamowicie podcięty. A ręce Otamendiego na plecach jak głaz 50 kilowy.

1

"Faul" na Balu, oczywiście wynik niekorzystny dla Realu.

4

pax pogadaj z Lucho na temat zadań Rakiety na boisku. Może wtedy znikną Twoje rozterki "jak to możliwe, że Rakitić miał najwięcej kluczowych podań w lidze, a teraz średnio?" Naprawdę, nic Ci to nie mówi? Łatwiej jest powiedzieć po prostu: pomoc gra fatalnie. Po co komu jego kreowanie, skoro Barca gra o tryplet? Dlaczego go widziałem w ostatnim meczu na stronie Messiego, później na środku, a za chwilę tworzył pressing na lewej stronie boiska? Dlaczego gra Iniesty od paru miesięcy pomimo braku asyst bardzo mi się podoba? Dlaczego Barca wygląda na tak solidną drużynę? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi...

"W tym sezonie spotkaniach które przegraliśmy głównie zawodziła pomoc, bo klepała bez sensu na środku boiska. "
Przegraliśmy je, bo tak już bywa, że parę meczy się w sezonie przegrywa.
Klucz to STF? Na pewno ważne. Ale powiedz mi - nie widzisz różnicy między grą pomocy za Martino, a za Lucho?

1

Ten filmik to kolejny przykład jak sędziowie pomagają Realowi. pff...

2

Te odbiory to zapewne piłki po rykoszetach, po jego podaniach, z tego co zauważyłem podczas meczu..

1

Dobra, ale kogoś na eksperta trzeba wziąć, w Polsce nie ma nikt wielkiego CV, przecież taki Krycha czy Lewy to wciąż grają i piszą swoją historię, trza przyznać że będą mieli czym się chwalić w porównaniu do innych. Jaki kraj tacy ekspeerci :D

0

Barca B spadła, bo grają tam patałachy bez talentu, AMEN.

1

Mathieu gra tam na ruski rok. A już z Deportivo zrobił akcję bramkową, w innych meczach też tam ładnie szarżował, z Realem super strzał, ale oczywiście on nic nie daje. Polecam nie patrzeć na mecze presezonowe - nic nie znaczą. Samper w tej chwili jest gorszym DMem od Roberto, tyle ode mnie w temacie.

2

Płaczę jak widzę takie porównania. Sęk w tym, że Neymar nikogo w bambuko nie zrobił, nawet mu nie wyszła ta sztuczka do końca, a się położył.

0

Prawidłowo ściach, taka reakcja z niczego się nie wzięła. To już nie pierwsze spięcie Neymara z obrońcami. A to jak się zachowali piłkarze Bilbao, co powinien zrobić sędzia to już pitu pitu inny temat.

0

pax i Stjopa uwierzcie, niech lepiej komentuje Żewłakow, bo tam można nawet w meczach usłyszeć faceta na niezłej fazie. Nie wiem, kto tam komentował ale w meczu Chorwacji wypowiadał się o Srnie. Dobrze, że to chyba był mecz towarzyski. Nigdy więcej :D

1

Pyrzo właśnie ja nie wiem o co te dyskusje. Neymar nie odważyłby się takiej sztuczki przy wyniku 0:0. A sami widzieliśmy mecz, pełno kopania po nogach. Neymar już nie po raz pierwszy, drugi czy trzeci wchodzi w te prowokacje z obrońcami. Piłkarze Bilbao się zagotowali, no ale sam trick był już mocnym ciosem, później Neymar się przewrócił i widać było, że chce wolnego. Nic bez powodu się nie dzieje. Niech Ney robi co chce, ma do tego prawo ale trzeba się liczyć z realiami i piłkarze Athleticu nie mogli pozostać obojętni na to co się dzieje. Bo ja tu widzę, że z Neya się robi pokrzywdzonego, ale sorki sombrero gdzieś przy linii końcowej, pod koniec finału, przy takim wyniku to mi śmierdzi po prostu specjalnym ośmieszaniem przeciwnika.

1

Masz rację Endless. Nawet Lucho zrozumiał sytuację. Neymar nikogo tym trickiem nie okiwał, do piłki by nie dopadł, miał dwóch obrońców, a i tak ją sobie wypuścił za mocno. Później leżał, czekając na faul. Ja też się nie dziwię piłkarzom Bilbao, dziwię się tylko ich agresywności, ale tak mają i widać ile dla nich znaczył ten finał. Barca upokorzyła ich 1:3 a tu jeszcze ktoś przy linii końcowej odstawia cyrk, pomogli rezerwowemu koledze. Pewnie całej sytuacji by nie było, gdyby naprawdę mu się udała ta kiwka. A pewnie i przez cały mecz Ney nie oszczędzał sobie w prowokacjach. Żewłakow też zachował się całkiem znośnie przy tej sytuacji.

Podsumowanie: boiska hiszpańskie też mają swoje specyficzne zasady, to tyle.

5

Jakie bzdury. Mathieu nic nie daje w ataku i w obronie popełnia błędy, dlatego powinien grać Grimaldo. O czym Ty w ogóle piszesz? Jakieś banialuki...

2

A może zacznij oglądać mecze Barcy B i wtedy się sam przekonasz czego brakuje, a nie jedziesz po szkółce w każdym możliwym momencie?

4

Tego meczu nie oglądałem, ale widzę że znów Gumbau grał na środku. Jezus Maria, co on tam wyprawia!! Ale prawda jest taka, że przegrali przez fizyczność, to już kolejny mecz. Zastawiają się przeciwnicy w polu karnym jak chcą. Mało jest drużyn jak Betis, czy Las Palmas, którzy potrafią zagrać otwarcie. Tym chłopakom nie brakuje talentu, ale taka to już liga, a w Segunda B zapewne nie będzie inaczej. Tutaj Zubiemu i/lub Eusebio należy się bura za to, że nie zadbali o ciągłość drużyny, grają sami 19 latkowie, a to że 19latkowie potrafią wygrać jakiekolwiek mecze w 2 lidze hiszpańskiej to i tak jest sukces moim zdaniem. Sukces Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?