Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
misionv ja tak samo drobne przed turniejem na Argentynę postawiłem i mam dylemat.. wyciągać już z zyskiem czy jeszcze poczekać i odebrać całą pulę lub nic.
2
Ja tam się przed finałem bardziej obawiam sędziego niż piłkarzy Chile... Oby Argentyna dała radę.
1
Jak rzadko julianie się mylisz, tak i teraz mówisz prawdę. Sęk w tym, że moim zdaniem nie tylko piłkarze Chile są w to zamieszani. Vidal może kopać i popychać za twarz przeciwnika, a tu niby jednemu odcięło prąd w półfinale na początku spotkania i przy wybiciu wjechał wyprostowaną nogą.. hehe nawet nie protestował zbyt mocno. Tak samo czerwo dla Amorebiety - parodia. Ja tam nie mam pretensji, piłkarze są łebscy i czemu by nie zbierać pieniędzy w bardzo łatwy sposób. Też bym tak robił.
0
Nie wiem, te Copa America czasami wygląda na jedną wielką ustawkę.
0
Z tego co przeczytałem to Majerr.
0
Czyli ogółem nienawidzisz piłkarzy.
0
Abidal na pewno na tym nie ucierpi. Na pewno wie na co się godził.
2
Ciekawe jak? Chyba nietrudno się domyślić, że za nim stoją ludzie, którzy go wypromowali, niejako postawili na ten stołek i on jest marionetką? No, przynajmniej za tych rządów które póki co mamy, współpracująca z telewizją, gdzie co drugi ma jakieś dziwne korzenie. Polska to kraj oligarchów już od stuleci. Tylko mordki się zmieniają, ale sprzedawanie kraju wciąż trwa. Przykre...
4
Ja się nieźle śmieję z płaczu ludzi za wydane 4MLN za Douglasa :D Normalnie wtopa transferowa tysiąclecia :D Jeszcze lepiej jak się okaże że Douglas coś potrafi (a spokojnie po tym co widziałem może się tak okazać) i będzie zmiennikiem.
1
A moim zdaniem teraz już żadne transfery się nie liczą, zrobią wszystko żeby wygrać wybory tak Laporta obiecując wszystko od braku Kataru do sprowadzenia Abidala tak i Bartomeu sprowadzenie Pogby.
1
Przecież ich Barca nie obchodzi, byleby gazety lepiej się sprzedawały.
0
Fajnie, że sypiesz teraz ironią i porównaniami w ogóle niezwiązanymi z tematem. Ode mnie to wszystko. Pogadamy, gdy Argentyna wygra Copa. Wyniki podobne tylko przez nieskuteczność Argentyny, a robisz taką różnicę między trenerami, ignorując to że Martino dopiero zaczął. I tak pochopnie oceniasz, że to jego wina że wygrywają skromnie, nie patrząc na nieskuteczność na którą trener nie ma wpływu. Sytuację z bidonem przytoczyłem nieprzypadkowo, tak samo jak i ona nie była przypadkowa. Pożyjemy zobaczymy.
2
Nie dopisuj jakiejś teorii do moich słów. Strzał z dystansu Messiego przeciwko Iranowi czy wolny z Nigerią to nie jest oznaka jakiejkolwiek taktyki, czy może przypadkowe trafienie Higuaina z Belgią. Bo Argentyna nie grała nic specjalnego, a już na pewno nie to co ich potencjał by wskazywał. Jeden trener preferuje grę defensywną, a drugi ofensywną, i moim zdaniem Argentyna lepiej wygląda za Martino, a już nie widzę sensu robienia z jednego super taktyka, a z drugiego słabego trenera. Zresztą podobnie teraz Tata może z nimi wygrać Copa, wyniki podobne, ale gra lepsza. Marna ofensywa? Nie jeden trener chciałby taką mieć. Moim zdaniem nie wypada oblewać trenera na przy kamerach, ale to już świadczy o tym kim był dla nich Sabella... i tak pożegnał się z reprezentacją, ciekawe czemu już nie trenuje.
2
"Mając MSN potrzebujemy tylko zmiennika, kogoś kto wejdzie z ławki i strzeli decydującą bramkę, kogoś kto będzie wartościowym zmiennikiem."
Nie ma takich kategorii piłkarzy. Kimś takim może okazać się nawet Munir. Mi tam Pedro wystarcza.
12
Co najlepsze - Robinho całkiem dobrze wygląda w tej reprezentacji na tle kolegów hehe
2
Nie zgadzam się. To Sabella się ślizgał, a dokładniej to ratował go Messi. Lavezzi oblewający go napojem z bidona to najlepszy obraz ile on tam znaczył. Ciężko było im stworzyć jakiekolwiek szanse na bramkę. W obronie też nie był taki cud miód bo już Drmić mógł ośmieszyć Romero, ale szczęście im sprzyjało. Ogółem Romero to cienki bramkarz. Na Copa każdego rywala póki co miażdżą, ale kuleje skuteczność. Nawet z Paragwajem powinni wygrać. Bramek też dużo nie tracą. Do tego Martino prowadzi reprę od niedawna. I ma bez formy Di Marię i Higuaina, bardzo podobna sytuacja do tej Sabelli. Gra Argentyny tylko trochę się zmieniła, na plus ofensywa i minus defensywa, tyle. Są faworytami do wygrania Copa. Na pewno reprezentacja nie wygląda gorzej niż ta Sabelli, który wystawiał Gago i Maxi Rodrigueza.
4
Głupoty - tyle.
3
Był. Za Martino. I też grał słabo pół roku.
4
Bez przesady z tym Martino. Za Sabelli to była porażka. Teraz więcej sobie stwarzają okazji, ale nie wina Martino że nie trafiają. Z drugiej strony gorzej z obroną. Tu widać i różnice między Barcą Enrique i Martino, bo Argentyna często gra bez pomocy w grze obronnej. No i przypomina mi trochę Real Madryt. Szkoda, że Argentyna nie ma kogoś solidnego obok Masche, łącznika między atakiem i obroną, bo Banega czy Biglia moim zdaniem są za słabi. Przydałby się.... Rakitić!
2
No i superancko. Oby dziś przeszła Brazylia, bo to zwiększy szanse Argentyny, ale będzie ciężko. Paragwaj to dobra drużyna.
0
no Rzeczywiście agent Raiola wiarygodne źródło. On może powiedzieć, że Pogba jest wart 150mln, aby odciąć jak najwięcej kasy z tego.
3
Czasem zastanawiam się, czy nie jesteś jakimś inteligentnym trollem hehe
1
A Ty mi udowodnij, że nie masz psa z pięcioma łapami! Jeśli Laporta zakłada, że się da to on powinien to udowodnić.
"No tak, bo Barcelona to taki mały klubik z Hiszpanii, o którym na świecie nie słyszeli."
Pytanie retoryczne - ile Ty masz lat? Z takimi głupkowatymi tekstami nie do mnie. Barca ma umowę TOP3 na świecie, dostaje bardzo dobre pieniądze.
"Na pewno"
Na pewno to Kopernik nie żyje.
Sorki, ale ja nie zamierzam z jednego robić zbawiciela, a z drugiego zła wcielonego. Wierzę jednak bardziej Bartomeu, który ma wgląd na to, co się dzieje w klubie i jest tak samo cule i socio. Nie przekonują mnie słowa Laporty, nie wierzę że może negocjować cokolwiek, jeśli nie jest prezydentem i ktokolwiek siada z nim do rozmów. Kolejny przykład populizmu - usunę Qatar i dam unicef. A jeśli umowa nie pozwala na pozbycie się Qataru do końca umowy to co? Sam wyjdzie na kłamcę, sam w wypowiedziach pokazuje, że nie wie nic o tej umowie. Poza tym - co za różnica kto będzie sponsorem? Kolejna papka medialna, która robi z Katarców zło wcielone, a oni po prostu wykładają grube pieniądze za NAPIS i to tyle. Oczywiście firma z Europy to byłaby cacy, a Araby są fuuuu. Dlatego Real Madryt też ma powiązania z Arabami. Bo tam też oferty innych przebijały się oknami i drzwiami, ale lubią po prostu Arabów, dlatego ich wybrali. Dla mnie z logiki wynika, że po prostu Anglia przebija kilkukrotnie La Liga w finansach to i sponsorzy się tam pchają, ale Barca i tak jest wysoko. A zarząd już do paru miesięcy mówi o podwyższeniu kwoty z Qatarem, ale nie ździwię się, gdy będzie to jakieś 10-20 mln.
A całego wywiadu nie czytałem.
0
Moim zdaniem fajnie się uzupełniają. Te takie nowoczesne, jaskrawe, a domowe ciemne klasyczne.
1
Morata grał w finale LM i dobrze się w nim zaprezentował, do tego miał formę na początku sezonu, był solidnym rezerwowym. Czasami zastanów się co za głupoty wypisujesz i co porównujesz.
0
Jego czas nadszedł, nie ma co się oszukiwać.
0
Chyba nie trudno się domyślić.
2
Dobrze, że ktoś tu potrafi swoje myśli przelać na post - nic więcej nie trza dopisywać. Zgadzam się 100%.
2
OK, znalazłem, rzeczywiście chore.
0
haha typowo jak w życiu :)