0

Napisałem, że też promuje się tych, którzy błysnęli - jak De Bruyne czy Gignac. A dobrze wiesz, że Hazard to teraz twarz Chelsea, a nawet w fifie twarz Premier League, dlatego go promują. No i tak szczerze - wg mnie zasługuje na wyróżnienie.

1

Raczej tyłek mu się zaczął palić przez nagonkę mediów :) A sam siebie przecież nie zwolni póki jest szansa na odmianę losu.

1

No widzisz Chelsea wygrała PL - kto się kojarzy? Hazard. O Gignacu i tam zainteresowaniu klubów coś było. W sumie ja też mam w pompce te rankingi, ale jakieś kryteria stosują na pewno.

3

Petardę ma w łapie nieziemską

1

No nie ma i nijak mi się to nie klei, ale nie ma co drążyć. Dla mnie to po porażce z Sociedad, ale nawet nie pamiętam dokładnie kiedy go zwolnili :)

2

Wiadome taki spis każdy mógłby zrobić i tego nie da się zmierzyć, ani obalić. Taki Bacca co tam robi tak wysoko to nie wiem :) Promuje się wygranych i tych którzy błysnęli, tak uważam.

0

Robben nawet za te pół sezonu zasłużył.

1

Di Maria - walny udział w wygraniu LM. Poza tym zajefajnie jest podawać transfery, które okazały się mega wtopami, których ze świecą szukać i schowaj ten transfermarkt - można się podetrzeć :D Oglądałem Alexisa i tyle, tak samo porównaj statystyki Pedro i Alexisa z tego sezonu, też coś zobaczysz :) Sanchez rzadko prezentował coś więcej niż Pedro.

6

Aha i nie pamiętasz pewnie, ale to zawsze Rosell bronił się szkółką, zarzucano brak transferów, wierzyli w szkółkę, a młodzi dostawali szanse, nie ma co mówić że nie, dobitnie o tym świadczy jedenastka wychowanków za Tito. Tito jak i zarząd dostawali po głowie za mały ruch w oknie transferowym, a nawet za mało trofeów, które zdobywali regularnie. Ale z Tobą nawet już mi się nie chce dyskutować, Wisły kijem nie zawrócisz :) Ja się po prostu cieszę, że Barca jest gdzie jest i to dzięki ludziom, którzy są.

3

Cieszę się, że masz takie wiadomości - tego chciał Barto, który sam deklaruje, że futbol ogarnia średnio, za to woli kosza. Oczywiście nic nie konsultował z Zubim. Za to rok później powiedział "te, Zubi, mi nie wyszło, tera twoja kolej". Tak to się odbywa w topowym klubie na świecie. Jeśli wybije się wychowanek - dajmy to jako zasługę prezia (Laporta) . Jeśli trener za jego rządów zdobędzie tryplet - dzięki BYŁYM pracownikom, Messiemu i reszcie kosmitów z Marsa, na pewno nie można pochwalić Prezia.

6

No ja to się zastanawiam, czy niektórzy nie ulecieli w kosmos z tą Barcą, mes que un clubem itd., tylko żeby później nikt się nie obudził i okaże się, że Laporta nikogo nie wprowadzi. Oczywiście wtedy będzie jechanie po Laporcie, a pewnie wyjdę wtedy na "obrońcę" i zwolennika Laporty, bo warto spojrzeć trochę szerzej na ten temat.

Powiem tak - są ludzie, którzy uważają, że prezes ma większą władzę od Enrique (wygrany tryplet) w decydowaniu, czy ktoś wskoczy na najwyższy poziom na świecie i czy będzie grał w jego drużynie. Co z tego, że przez cały wiek istnienia klubu generacja wychowanków zdarzyła się raz, do tego wzmocniona drogimi i świetnymi piłkarzami. A taki Xavi dopiero 10 lat po debiucie w FCB zaczął zadziwiać świat, zdobył LM i oczy na niego się skierowały. Bo przecież przez 5 lat nie wyszedł nikt, kto wywaliłby ze składu takich grajków jak Messi, Alves, czy Pique. No trudno, co kto woli :) Oglądam Barcę B i nie widzę tej rozwalonej La Masii, raczej mnóstwo talentów, które jak w życiu, albo odpalą tu, albo gdzie indzie, albo wcale.

1

EEee... Korbel ale skąd Ty bierzesz takie rzeczy, że niby został zwolniony za to, że coś tam o Barto powiedział i La Masii? Z tego co wiem to do dziś nikt nie ujawnił powodów zwolnienia.

1

Cruyff tym "nie chcę Pogby" zamiótłby konkurencję.

0

Arek nie może przejść, mógłby zawstydzić Messiego swoim lewym kosmicznym przeszczepem. Może jak Messi odejdzie.

3

Oczywiście, że zatrudnia - np. Luis Enrique. I cieszę się, że mu się nie wpieprzają w drużynę jeszcze nakazując wprowadzać wychowanków na siłę, kiedy akurat ich nie potrzebuje.

2

A Alexis to jest piłkarz pokroju... Pedro Pedritoo, może trochę lepszy. Odszedł po słabym sezonie, a teraz zagrał pół roku świetnie w Arsenalu.

0

No nie wierzę, że jest ktoś o podobnych poglądach jak moje, mi tam nawet "Love Qatar Stadium" nazwa nie przeszkadza.

2

Ja tam już od dawna twierdzę, że Real ma pewne przywileje w lidze i to już raczej nie są tylko teorie. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo na to, że Barca ze wszystkich 19 drużyn wylosuje te najtrudniejsze do pokonania, z którymi są kłopoty i do tego pierwszy mecz na wyjeździe.

Za to główny rywal o trofea dostaje benjaminków. Niech nikt nie mówi, że to nieważne, że trzeba wygrać z każdym, nieważne kiedy, bo to brednie. Złe wejście w sezon może skomplikować mocno sprawę.

0

Ooo fhuuu* transfermarkt. Już wolałbym Asika :D

2

Wciąż uważasz, że za wprowadzenie piłkarzy do pierwszego składu to robota prezydentów? Nieźle...

2

Pewnie 40mln to grosze...

0

Morata już im bokiem wyszedł.

2

Akurat Alexis odszedł za b. dobrą kasę mimo tego jakiego z niego robiło się bohatera na stronie.

2

Sarajewo to trudny teren. ultrasi itp i wcale nie słaby poziom.

2

Serero zajefajny piłkarz, do niego akurat nie można mieć pretensji, typ ala Makelele, choć mi bardzo Masche przypomina. El-Ghazi i Kishna moim zdaniem przereklamowani. Klaasen fajne brameczki strzelał, dobra technika użytkowa i skuteczność, ale to mi tym imponował jeszcze we wcześniejszym sezonie. No i pamiętaj brak Blinda, Schone chyba kontuzja i nienajlepsza forma. Ale Eredivisie to nie jest wysoki poziom, trzeba to sobie uświadomić..

0

Wyszedł taki jeden - Messi. Ale on w Barcie B prawie nawet nie grał, taki to talent!

2

Patrzyłem na Ajax od czasu do czasu i rzeczywiście ten ostatni sezon to nie przypadek.

2

Po drugie kto powiedział, że za Pedro...

1

Ja to się zastanawiam tylko jak można mieć tak zryty beret.

1

Krecidlo twierdzi inaczej podły kłamca i bajkopisarz - wszędzie będę teraz robił antyreklamę temu bajkopisarzowi, każdemu kto da od niego cytat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?