Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem, że też promuje się tych, którzy błysnęli - jak De Bruyne czy Gignac. A dobrze wiesz, że Hazard to teraz twarz Chelsea, a nawet w fifie twarz Premier League, dlatego go promują. No i tak szczerze - wg mnie zasługuje na wyróżnienie.
1
Raczej tyłek mu się zaczął palić przez nagonkę mediów :) A sam siebie przecież nie zwolni póki jest szansa na odmianę losu.
1
No widzisz Chelsea wygrała PL - kto się kojarzy? Hazard. O Gignacu i tam zainteresowaniu klubów coś było. W sumie ja też mam w pompce te rankingi, ale jakieś kryteria stosują na pewno.
3
Petardę ma w łapie nieziemską
1
No nie ma i nijak mi się to nie klei, ale nie ma co drążyć. Dla mnie to po porażce z Sociedad, ale nawet nie pamiętam dokładnie kiedy go zwolnili :)
2
Wiadome taki spis każdy mógłby zrobić i tego nie da się zmierzyć, ani obalić. Taki Bacca co tam robi tak wysoko to nie wiem :) Promuje się wygranych i tych którzy błysnęli, tak uważam.
0
Robben nawet za te pół sezonu zasłużył.
1
Di Maria - walny udział w wygraniu LM. Poza tym zajefajnie jest podawać transfery, które okazały się mega wtopami, których ze świecą szukać i schowaj ten transfermarkt - można się podetrzeć :D Oglądałem Alexisa i tyle, tak samo porównaj statystyki Pedro i Alexisa z tego sezonu, też coś zobaczysz :) Sanchez rzadko prezentował coś więcej niż Pedro.
6
Aha i nie pamiętasz pewnie, ale to zawsze Rosell bronił się szkółką, zarzucano brak transferów, wierzyli w szkółkę, a młodzi dostawali szanse, nie ma co mówić że nie, dobitnie o tym świadczy jedenastka wychowanków za Tito. Tito jak i zarząd dostawali po głowie za mały ruch w oknie transferowym, a nawet za mało trofeów, które zdobywali regularnie. Ale z Tobą nawet już mi się nie chce dyskutować, Wisły kijem nie zawrócisz :) Ja się po prostu cieszę, że Barca jest gdzie jest i to dzięki ludziom, którzy są.
3
Cieszę się, że masz takie wiadomości - tego chciał Barto, który sam deklaruje, że futbol ogarnia średnio, za to woli kosza. Oczywiście nic nie konsultował z Zubim. Za to rok później powiedział "te, Zubi, mi nie wyszło, tera twoja kolej". Tak to się odbywa w topowym klubie na świecie. Jeśli wybije się wychowanek - dajmy to jako zasługę prezia (Laporta) . Jeśli trener za jego rządów zdobędzie tryplet - dzięki BYŁYM pracownikom, Messiemu i reszcie kosmitów z Marsa, na pewno nie można pochwalić Prezia.
6
No ja to się zastanawiam, czy niektórzy nie ulecieli w kosmos z tą Barcą, mes que un clubem itd., tylko żeby później nikt się nie obudził i okaże się, że Laporta nikogo nie wprowadzi. Oczywiście wtedy będzie jechanie po Laporcie, a pewnie wyjdę wtedy na "obrońcę" i zwolennika Laporty, bo warto spojrzeć trochę szerzej na ten temat.
Powiem tak - są ludzie, którzy uważają, że prezes ma większą władzę od Enrique (wygrany tryplet) w decydowaniu, czy ktoś wskoczy na najwyższy poziom na świecie i czy będzie grał w jego drużynie. Co z tego, że przez cały wiek istnienia klubu generacja wychowanków zdarzyła się raz, do tego wzmocniona drogimi i świetnymi piłkarzami. A taki Xavi dopiero 10 lat po debiucie w FCB zaczął zadziwiać świat, zdobył LM i oczy na niego się skierowały. Bo przecież przez 5 lat nie wyszedł nikt, kto wywaliłby ze składu takich grajków jak Messi, Alves, czy Pique. No trudno, co kto woli :) Oglądam Barcę B i nie widzę tej rozwalonej La Masii, raczej mnóstwo talentów, które jak w życiu, albo odpalą tu, albo gdzie indzie, albo wcale.
1
EEee... Korbel ale skąd Ty bierzesz takie rzeczy, że niby został zwolniony za to, że coś tam o Barto powiedział i La Masii? Z tego co wiem to do dziś nikt nie ujawnił powodów zwolnienia.
1
Cruyff tym "nie chcę Pogby" zamiótłby konkurencję.
0
Arek nie może przejść, mógłby zawstydzić Messiego swoim lewym kosmicznym przeszczepem. Może jak Messi odejdzie.
3
Oczywiście, że zatrudnia - np. Luis Enrique. I cieszę się, że mu się nie wpieprzają w drużynę jeszcze nakazując wprowadzać wychowanków na siłę, kiedy akurat ich nie potrzebuje.
2
A Alexis to jest piłkarz pokroju... Pedro Pedritoo, może trochę lepszy. Odszedł po słabym sezonie, a teraz zagrał pół roku świetnie w Arsenalu.
0
No nie wierzę, że jest ktoś o podobnych poglądach jak moje, mi tam nawet "Love Qatar Stadium" nazwa nie przeszkadza.
2
Ja tam już od dawna twierdzę, że Real ma pewne przywileje w lidze i to już raczej nie są tylko teorie. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo na to, że Barca ze wszystkich 19 drużyn wylosuje te najtrudniejsze do pokonania, z którymi są kłopoty i do tego pierwszy mecz na wyjeździe.
Za to główny rywal o trofea dostaje benjaminków. Niech nikt nie mówi, że to nieważne, że trzeba wygrać z każdym, nieważne kiedy, bo to brednie. Złe wejście w sezon może skomplikować mocno sprawę.
0
Ooo fhuuu* transfermarkt. Już wolałbym Asika :D
2
Wciąż uważasz, że za wprowadzenie piłkarzy do pierwszego składu to robota prezydentów? Nieźle...
2
Pewnie 40mln to grosze...
0
Morata już im bokiem wyszedł.
2
Akurat Alexis odszedł za b. dobrą kasę mimo tego jakiego z niego robiło się bohatera na stronie.
2
Sarajewo to trudny teren. ultrasi itp i wcale nie słaby poziom.
2
Serero zajefajny piłkarz, do niego akurat nie można mieć pretensji, typ ala Makelele, choć mi bardzo Masche przypomina. El-Ghazi i Kishna moim zdaniem przereklamowani. Klaasen fajne brameczki strzelał, dobra technika użytkowa i skuteczność, ale to mi tym imponował jeszcze we wcześniejszym sezonie. No i pamiętaj brak Blinda, Schone chyba kontuzja i nienajlepsza forma. Ale Eredivisie to nie jest wysoki poziom, trzeba to sobie uświadomić..
0
Wyszedł taki jeden - Messi. Ale on w Barcie B prawie nawet nie grał, taki to talent!
2
Patrzyłem na Ajax od czasu do czasu i rzeczywiście ten ostatni sezon to nie przypadek.
2
Po drugie kto powiedział, że za Pedro...
1
Ja to się zastanawiam tylko jak można mieć tak zryty beret.
1
Krecidlo twierdzi inaczej podły kłamca i bajkopisarz - wszędzie będę teraz robił antyreklamę temu bajkopisarzowi, każdemu kto da od niego cytat.