0

haha jakby się jeszcze potoczyło, że będę normalnie oglądał na CP La Ligę :D

0

Bet365 na przykład, ale to w małym okienku. Buki tylko takie puszczają, żeby im nikt streamów nie kopiował.

2

Ale ma jeszcze dynamikę.

1

Też do kolegi mówiłem, gdy prorokował, że Barca przegra (a nie lubi Barcy): "wiesz, zmęczeni po Sevilli to może i przegrają". Ale wynik 4:0 kto by przewidział? :) i 100 % skuteczności Bilbao.

0

No Verma o dziwo dobrze się prezentował do tej pory. Wyjdzie na to, że Zubi zrobił kolejny dobry transfer.

0

A ja się zastanawiam czemu nikt nie gani Lucho za wystawienie najgorszego na boisku Rafy? Każdy kto grał z Sevillą wczoraj zagrał słabo, te rotacje to nie przypadek... ehhh już mi się nawet nie chce tłumaczyć.

1

No i co poradzisz :( A grono tych, których można hejtować po tryplecie się zmniejszyło, nawet Pedro dał jeden puchar :(

1

Eeee wczoraj aż tak źle nie wyglądał :) Poczekajmy na mecz z Valencią i Feghouliego i zobaczymy czy się poprawił.

0

No i patrz, wyszło na to że nie akceptujemy tego samego :D Miłego dnia.

2

Pfff... nauczyć mnie szacunku. Przykro mi, że lekko się zagotowałeś.

2

Nie mam pojęcia, po co tyle tekstu wywaliłeś w kolejnym poście. Tam wyżej jest pokaz Twojego humoru i szacunku do zawodników.

0

Powiem tak - zejdź na ziemię.

0

Szkoda to mi tego, że tyle gimbusów ma zawsze najwięcej do powiedzenia, a jakiś Madrol potrafi coś mądrego zgodnego z rzeczywistością napisać.

2

Czytaj ze zrozumieniem. Denerwują mnie takie przytyki jak Jestem_Zajebisty. To jest krytyka? Jakiś burak chce być na siłę śmieszny.

2

Człowieku Ty widziałeś jak wczoraj wyglądali piłkarze, którzy grali z Sevillą? Messi nie swój, niewidoczny ze słabymi jak na niego dryblingami, Alves przegrał 25 metrową walkę z rezerwowym skrzydłowym Bilbao, Rafę żal nawet komentować. Mnie nie pouczaj, czy to są profesjonaliści, co powinni robić, zobacz ile trwała podróż, ile odpoczywali i powiedz sztabowi co Ty uważasz. Chyba, że należysz do tych nawiedzonych, którzy myślą że Enrique chciał sobie "porotować" i ogrywać rezerwy w meczu o puchar to nie mamy nawet o czym dyskutować.

1

Właściwie to nic nie musiał robić, Rafa zagrał katastrofę, sam się nakrył.

0

Nie można, a może nawet trzeba. Przecież lekarze dobrze wiedzieli kto jest w jakiej kondycji :)

3

Też tak uważam :) No i Pique by się przydał, ale co za różnica Stegen i tak by dał darmową bramkę przeciwnikowi :D Tak się ten mecz właśnie ułożył, to była kluczowa akcja. Później Bilbao 100% skuteczność i troszkę szczęścia. To jest futbol!

2

"Niedoświadczony Rafinha, potrzebujący jakiegoś "profesora" obok siebie wraz z Jestem_Zajebisty Roberto"
Skąd u was ludzie tyle żółci względem zawodników własnego klubu? :)

0

Tak, ten puchar ma niewielkie znaczenie przy innych. Ten sekstet każdy wie jak się zdobywa, każdy zachwyca się trypletem, na który pracuje się cały sezon.

3

A myślisz, że gdyby Roberto nie grał z dwoma pomocnikami pierwszego składu to lepiej by nie wyglądał? :D Dzięki wczorajszym popisom Rafy gra po prostu nie mogła się układać, jego dryblingi na środku boiska są już irytujące, wczoraj dodatkowo wszystkie zakończone stratami. Tak to właśnie jest - Rafa pomacha nogami nad piłką i jest dobry, Roberto odegra, ale nie straci i już out hehe

0

To jest dobre :D

3

No ale co tu bronić skoro wczoraj zagrał naprawdę nieźle. Takiego Rafę nakrył czapką, Masche też mało pomógł.

5

Boże ludzie przecież jasne jest, że piłkarze nie zdążyli się zregenerować, nie chciał kontuzji na jakimś pucharze o niewielkim znaczeniu, zaraz wchodzimy w sezon.

1

Harował, mnóstwo odbiorów, jak miał grać skoro pomoc nie istniała, Masche nie ogarnia gry na DM, a Rafa tracił wszystko co nie kopnął z pierwszej piłki do obrony. Roberto akurat był jaśniejszym punktem. Stracił piłkę, nawet nie miał do kogo już podać, a później już Alves swoje dodał z Masche :) Zobaczysz w statystykach. Ja mam nadzieję, że zacznie dostawać szansę kosztem Rafinhy, który zaczyna irytować.

0

O taaa bo taki Coutinho to gracz światowego formatu, pół Europy się o niego bije :) Przereklamowany strasznie.

0

Kiedy ja mówię prawdę. Najsłabszy na boisku to był, ale Rafa.

1

Zobaczysz po ocenach i statystykach, że się mylisz Stinger. No ale zawsze jechałeś po Roberto jak był na murawie także co się dziwić :)

0

Przecież Roberto był jednym z lepszych na boisku, jak Ty mecze oglądasz.

1

Mecz zaskakujący, zadziałała magia futbolu i chory grafik. Podobała mi się gra Roberto. Rafa - chyba nawet przebił mecz Rakitića z pucharu, kiedy nie potrafił podać na 3 metry, jeszcze tak słabego meczu pomocnika chyba nie widziałem. Niestety słabo też Alves, Messi nie mógł się wbić. Tak czy siak mecz ustawił Ter Stegen. Czekamy na sezon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?