Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha jakby się jeszcze potoczyło, że będę normalnie oglądał na CP La Ligę :D
0
Bet365 na przykład, ale to w małym okienku. Buki tylko takie puszczają, żeby im nikt streamów nie kopiował.
2
Ale ma jeszcze dynamikę.
1
Też do kolegi mówiłem, gdy prorokował, że Barca przegra (a nie lubi Barcy): "wiesz, zmęczeni po Sevilli to może i przegrają". Ale wynik 4:0 kto by przewidział? :) i 100 % skuteczności Bilbao.
0
No Verma o dziwo dobrze się prezentował do tej pory. Wyjdzie na to, że Zubi zrobił kolejny dobry transfer.
0
A ja się zastanawiam czemu nikt nie gani Lucho za wystawienie najgorszego na boisku Rafy? Każdy kto grał z Sevillą wczoraj zagrał słabo, te rotacje to nie przypadek... ehhh już mi się nawet nie chce tłumaczyć.
1
No i co poradzisz :( A grono tych, których można hejtować po tryplecie się zmniejszyło, nawet Pedro dał jeden puchar :(
1
Eeee wczoraj aż tak źle nie wyglądał :) Poczekajmy na mecz z Valencią i Feghouliego i zobaczymy czy się poprawił.
0
No i patrz, wyszło na to że nie akceptujemy tego samego :D Miłego dnia.
2
Pfff... nauczyć mnie szacunku. Przykro mi, że lekko się zagotowałeś.
2
Nie mam pojęcia, po co tyle tekstu wywaliłeś w kolejnym poście. Tam wyżej jest pokaz Twojego humoru i szacunku do zawodników.
0
Powiem tak - zejdź na ziemię.
0
Szkoda to mi tego, że tyle gimbusów ma zawsze najwięcej do powiedzenia, a jakiś Madrol potrafi coś mądrego zgodnego z rzeczywistością napisać.
2
Czytaj ze zrozumieniem. Denerwują mnie takie przytyki jak Jestem_Zajebisty. To jest krytyka? Jakiś burak chce być na siłę śmieszny.
2
Człowieku Ty widziałeś jak wczoraj wyglądali piłkarze, którzy grali z Sevillą? Messi nie swój, niewidoczny ze słabymi jak na niego dryblingami, Alves przegrał 25 metrową walkę z rezerwowym skrzydłowym Bilbao, Rafę żal nawet komentować. Mnie nie pouczaj, czy to są profesjonaliści, co powinni robić, zobacz ile trwała podróż, ile odpoczywali i powiedz sztabowi co Ty uważasz. Chyba, że należysz do tych nawiedzonych, którzy myślą że Enrique chciał sobie "porotować" i ogrywać rezerwy w meczu o puchar to nie mamy nawet o czym dyskutować.
1
Właściwie to nic nie musiał robić, Rafa zagrał katastrofę, sam się nakrył.
0
Nie można, a może nawet trzeba. Przecież lekarze dobrze wiedzieli kto jest w jakiej kondycji :)
3
Też tak uważam :) No i Pique by się przydał, ale co za różnica Stegen i tak by dał darmową bramkę przeciwnikowi :D Tak się ten mecz właśnie ułożył, to była kluczowa akcja. Później Bilbao 100% skuteczność i troszkę szczęścia. To jest futbol!
2
"Niedoświadczony Rafinha, potrzebujący jakiegoś "profesora" obok siebie wraz z Jestem_Zajebisty Roberto"
Skąd u was ludzie tyle żółci względem zawodników własnego klubu? :)
0
Tak, ten puchar ma niewielkie znaczenie przy innych. Ten sekstet każdy wie jak się zdobywa, każdy zachwyca się trypletem, na który pracuje się cały sezon.
3
A myślisz, że gdyby Roberto nie grał z dwoma pomocnikami pierwszego składu to lepiej by nie wyglądał? :D Dzięki wczorajszym popisom Rafy gra po prostu nie mogła się układać, jego dryblingi na środku boiska są już irytujące, wczoraj dodatkowo wszystkie zakończone stratami. Tak to właśnie jest - Rafa pomacha nogami nad piłką i jest dobry, Roberto odegra, ale nie straci i już out hehe
0
To jest dobre :D
3
No ale co tu bronić skoro wczoraj zagrał naprawdę nieźle. Takiego Rafę nakrył czapką, Masche też mało pomógł.
5
Boże ludzie przecież jasne jest, że piłkarze nie zdążyli się zregenerować, nie chciał kontuzji na jakimś pucharze o niewielkim znaczeniu, zaraz wchodzimy w sezon.
1
Harował, mnóstwo odbiorów, jak miał grać skoro pomoc nie istniała, Masche nie ogarnia gry na DM, a Rafa tracił wszystko co nie kopnął z pierwszej piłki do obrony. Roberto akurat był jaśniejszym punktem. Stracił piłkę, nawet nie miał do kogo już podać, a później już Alves swoje dodał z Masche :) Zobaczysz w statystykach. Ja mam nadzieję, że zacznie dostawać szansę kosztem Rafinhy, który zaczyna irytować.
0
O taaa bo taki Coutinho to gracz światowego formatu, pół Europy się o niego bije :) Przereklamowany strasznie.
0
Kiedy ja mówię prawdę. Najsłabszy na boisku to był, ale Rafa.
1
Zobaczysz po ocenach i statystykach, że się mylisz Stinger. No ale zawsze jechałeś po Roberto jak był na murawie także co się dziwić :)
0
Przecież Roberto był jednym z lepszych na boisku, jak Ty mecze oglądasz.
1
Mecz zaskakujący, zadziałała magia futbolu i chory grafik. Podobała mi się gra Roberto. Rafa - chyba nawet przebił mecz Rakitića z pucharu, kiedy nie potrafił podać na 3 metry, jeszcze tak słabego meczu pomocnika chyba nie widziałem. Niestety słabo też Alves, Messi nie mógł się wbić. Tak czy siak mecz ustawił Ter Stegen. Czekamy na sezon :)