Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wizerunek Barcy zniszczony, sponsorzy się odwrócą :(
0
Pojmę, bo i sam miałem taką sytuację. Jeszcze jest wynik 1-0 to trochę żalu jest, ale przy 3-0 tylko gratulowanie i happy. hehe ale mi się wydaje, że często zwykłe trolle wtedy są aktywne. Zresztą nie ma co płakać, taka popularność Barcy i tej zacnej stronki :)
1
Wiesz tak się tylko gada, ale nigdy nie wiesz co Cię spotka w życiu. Tak czy siak tutaj nic się nie zmieni, tu wszystko się wszystkim należy. Rolnikom dotacje, pielęgniarkom podwyżkę. Komuna zrobiła swoje i wojny, to tylko biedny kraj póki co i za szybko się nie zmieni.
2
mes que un club koniec, Katalonia sprzedana za srebrniki Barto.
3
A to wszystko w najlepszych czasach w historii klubu, KOSMOS! Nie daj Boże w przyszłym sezonie 3 niewygrane mecze z rzędu, to na tę stronę nawet nie ma co wchodzić :(
2
Zrobi psikusa i się nie dowiemy. Ale ma talent jeśli takich jeleni znalazł.
8
Nie no naprawdę wiedziałem, że mamy grono wybitnych speców od transferów ale tu i od wyborów, znający definicję kataloństwa, naprawdę światli eksperci. Kur** co za cyrk, śmiać się, czy płakać, oto jest pytanie? Powaliło tych socio, zapomnieli o swojej tradycji, sprzedali się? Co na to Polacy? Jak mogli na to pozwolić?
1
i gdyby Ci zdrowi nie dopisało zdychałbyś na ulicy, takie życie. Żaden system nie jest idealny. Dzieci chodziłyby niewyedukowane itd. no tak to widzę, niestety nie ma nigdzie takiego systemu żeby porównać. Korwin gada bo lubi, pewnie nigdy nie chciał być na serio prezydentem. Mądry gość i tyle, a ten kraj chory.
1
I ciekawe któremu to gogusiowi zależało na tym, by oskarżać. To chyba wynikło od któregoś socio, ale nie jestem pewien. W każdym razie sprawa tak się dłuży, klub ma najlepszych prawników i na groźbach się pewnie skończy.
1
Leds Ty jesteś Polak, w Hiszpanii by się nawet nie zorientowali, że tak można ustawiać wybory, wszędzie dać słupów z "super projektami". hehe źle na to patrzysz, opcja rozsądna.
2
Bajkopisarz i propagandzista anty-Barto.
2
Było nie było jest Neymar jak kogoś interesuje to u każdego znajdzie brudy ludzie no sorry Barca ma pieniądze, ma pakę, ma ogarniętych ludzi na stanowiskach, czego chcieć więcej? Wystarczy cieszyć się z najlepszego okresu w historii klubu.
2
Dokładnie, nawet gdy się mylą :) Łączymy się telepatycznie w bólu, te 1000km z ludźmi, którzy mają Barcę w sercu i żyją w podziemiu!
1
Benedito który miał dostawać 70mln od firmy zarejestrowanej w marcu, kompletnie nierozpoznawalnej? O cholercia, coś czuję, byłoby grubo.
3
W turbanach ciężko będzie biegać, ale wierzę, że jakąś LM wygrają ewentualnie kupią.
5
Mi tam projekt Bartka bardziej się podoba, ale nie płakałbym gdyby wygrał Laporta no bez przesady, w hurtowniach zaraz sznurów zabraknie :D
9
Trza wynająć jakiś autokar, niech Polacy nauczają socios jak powinni zajmować się swoim krajem. Tak jak niegdyś Europa uczyła murzynów i indiańców :)
0
A co Korbel dalej liczyłeś na Freixe czy tam Benedito? :D
0
Ale nie martw się, wybrali specjalnie grono wyborców zmanipulowanych 60 latków, młodych omijali i stąd takie wyniki.
3
Jeszcze się okaże, że będzie uniewinniony, a dług redukuje jakieś 10x lepiej od Laporty przez krótszy czas. Wtedy zostanie płacz tylko na koszulki i Qatar :(
0
Jezu ludzie ale wy przeżywacie i to jeszcze przez jakieś głupie koszulki :D
0
"Dlatego należy się wstrzymać z wieszaniem się jak i z otwieraniem szampanów"
No tak tu ludzie reagują.
3
dlatego ogląda się tylko Polskę w kluczowych momentach. Co kto lubi :)
0
A ile islam daje za herb Barcelony?
0
A skąd niby takie rzeczy wiadomo? Nie patrzyłbym na takie coś.
0
Jesteś rozbrajający człowieku...
0
Co to za pindolenie? :D
4
Bravo to niesamowity bramkarz, chyba w tej chwili najlepszy na świecie.
4
O a to ciekawe. Oby nie było żadnych haczyków, Benedito pozytywnie zaskoczył.
0
Wolfsburg wygrał puchar Niemiec.