Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pieprzona FIFA.
0
A po co zastępować? Więcej kasy będzie?
1
Nie wierzcie w te propagandę Madrytu, że Iker jest kretem, czy strzela fochy i za to ma miejsce w bramce. Keylor pokazał, że jest od niego gorszy, Lopez wpuszczał co leciało w jego stronę. Iker to już nie to samo, ale dobry bramkarz. Dziwne, u nich każdy odchodzi, bo działa na szkodę klubu, z Di Marii zrobili Pazernego na kasę, teraz z Ramosa, ale jak Ramos odejdzie to tyłek im się zapali. Perez ma swoją wizję - wizję zarabiania i jest gorszy od szejków.
3
Ani Fabs ani Sanchez ani nawet Valdes nie byli tak ważni jak Ramos w Realu.
2
Ale Luis był wtedy młody.
4
Przecież to marionetka Rosella jest.
1
"Pana zdaniem nawet najlepiej wytrenowani zawodnicy są w stanie wytrzymać trudy tak długiego sezonu? Po wyczerpujących rozgrywkach ligowych, wystartują mistrzostwa Europy we Francji.
Zgodnie ze światowym trendem, drużyna powinna pokonywać w meczu około 120 kilometrów. Oczywiście, bez bramkarza. Powiem teraz coś szokującego. Messi w niektórych spotkaniach mundialu w Brazylii pokonywał dystans naszej najlepszej piłkarki. W pierwszym meczu z Bośnią i Hercegowiną pokonał 8618 metrów, w kolejnym z Iranem jeszcze mniej, 7772 metry. Na piłkarza tej rangi jest to nie do zaakceptowania. Z czego to wynika? Był przemęczony. 65 meczów w sezonie to ogromne obciążenie organizmu. W profesjonalnym futbolu ośmiokilometrowy dystans jest niedopuszczalny. Żywej komórki nie można oszukać, ona musi się zregenerować. Messi to pierwszoplanowy aktor, gra wszystkie mecze i po prostu tego nie wytrzymuje. Stąd na każdym mundialu lub mistrzostwach Europy kreują się nowe gwiazdy. Każdy zawodnik musi dziś przebiec 12 km. Jeśli Messi biega osiem, to dwóch jego kolegów z kadry musi przebiec po czternaście!"
Z weszlo
3
Nie wiem, czy ten wywiad zasługuje na główny news... Nic ciekawego.
0
Czyli już zapisuje: "Krecidlo omijać szerokim łukiem"
Nie lubię bajkopisarzy, żal mi takich ludzi, propaganda. Haha i to jeszcze Polak, coś za bardzo się do jego małej główki wkręciło.
0
Ciekawe kto to ten Krecidlo. Gość ma info prosto od agentów i działaczy, musi być ważną osobistością.
9
Sandro i Munir na pewno, był ostatnio o tym artykuł. A Halilović chyba miał zapis w kontrakcie. Tylko jak oni ich wszystkich pomieszczą w kadrze??
2
Mou lubi takich piłkarzy jak Willian, zawsze ciężko pracuje. Chelsea ogółem coś nie wygląda imponująco, pewnie rzucą się na rynek niedługo.
0
No ciekawe, może transfer mu szykują.
3
Jeśli Pedro ma mieć taką formę jak w zeszłym sezonie to mogę oglądać Munira/Sandro. Chociaż pod koniec się obudził.
3
Też tego nie rozumiem. Arda za wolny i za klocowaty na skrzydło Barcy.
0
Nie wziął? Czytałem, że wziął.
1
Pewnie miał i do siebie żal, ale na Copa był już kompletnie wypompowany.
13
Szkoda, że nie 666, wiedzielibyśmy kto tak naprawdę stoi za tym transferem.
2
I lubi tańczyć przy linii.
1
Każdy zna Raiole, nie wiem czym tu się szczycić. Tym, że mu opchnął niewypała po wygórowanej cenie?
2
Oj spacerujesz po cienkim gruncie... W takim razie Jeffren czy Bojan, dlaczego nie odpalili, a odpalił Busi? Tu też zadecydowało złe wychowanie La Masii, czy może talent piłkarza? Wytłumaczysz mi, co szkółka robi źle? Zmienił się system szkolenia? Inaczej uczą? Bojana źle uczyli, a Busiego dobrze? Ja to widzę tak - La Masia przygotowuje do pierwszej drużyny, jeśli ktoś jest wzięty do niej to znaczy, że swoje zadanie szkółka wykonała. Później jest odcięcie pępowiny i piłkarz musi wywalczyć sobie miejsce w składzie, albo odejść i tu zależy dużo od trenera. Bo co teraz szkółka może dać Munirowi, skoro LE wziął go pod skrzydła (a wcale nie musiał)? Mają dać mu zapewnienie, że za 10 lat będzie kluczowym piłkarzem? Śmieszne... Ale nie, najlepiej jest nałożyć klapki na oczy, nie patrzeć na to, że Xavi, Iniesta, Pedro, Puyol, Pique, Messi blokowali miejsce nowym (Thiago, Roberto, Bartra, Tello), nie patrzeć że w Barcelonie jest niesamowite ciśnienie na wyniki, co nie sprzyja ogrywaniu, olać sukcesy młodzików, olać to że niektórzy potrzebują czasu aby wskoczyć na wyższy poziom, olać to że wychowankowie wchodzą do drużyny na tych samych zasadach, a ich poprzednicy mieli łatwiej. Ja już się nie produkuje, zostawiam was z tą nieziemsko wysoko zawieszoną poprzeczką, a Wy dalej szukajcie winnych.
1
A pewnie, za dobre pieniądze owszem :) Ale jest leserem, gość wracający pół boiska do obrony wyprzedził go w oka mgnieniu. I te jego miny jakby grał za karę - leser najlepsze słowo na takie coś.
2
"gdzie te wspaniałe talenty były, gdy w finale grał Szachtar z Chelsea?..."
Munir, Sandro - strzelali w pierwszej drużynie. Adama pobijał rekord dryblingów w Adelante. Wyprzedził o wieeele Messiego o ile ktoś podał prawdziwe dane w komentarzach.
1
No Żyro to rzeczywiście alternatywa... chłopak już zaczyna się kompromitować swoim leserstwem boiskowym.
1
A co widzisz w tej minie? Ja raczej miałbym taką, gdyby Legia ugrała remis.
0
Liczę na Lecha i mam ich na kuponiku.
4
A wygrywanie rozgrywek za wszelką cenę to skąd Ty wziąłeś? Z tego amatorskiego artykułu, który tłumaczyłeś? Naprawdę nie wiem skąd można wpaść na taki pomysł: cantera jest źle prowadzona, bo ludziom zależy żeby wygrywali rozrywki, a nie wchodzili do pierwszej drużyny. Cholera, takie bezsensowne że aż mnie zamurowało. A kiedy Barca B spada, to co to oznacza? Że teraz zależy? Ich wygrane świadczą tylko o tym, że Barca ma najlepszy rocznik na świecie. To nie jest sukces? Czy Xavi i spółka wygrywając z rezerwami Realu 5:0 i awansując z trzeciej ligi do Adelante nie odnieśli sukcesu i nie zaznaczyli swojego talentu? Mimo to też nie wiadomo czy ktoś odpali, ale swoje szanse dostali i są młodzi. Ja nie wiem Korbel, serio wiesz o co tak walczysz? Czy znasz strukturę La Masii? Czy zaczęli tam inaczej uczyć, czy prowadzą ją niekompetentni ludzie? Za Rosella i Barto jeszcze więcej piłkarzy dostaje szansę ze szkółki. Nie widzę, żeby coś się drastycznie zmieniło, a w niektórych kwestiach na plus. La Masia działa dziesiątki lat, a generacja geniuszy zdarzyła się raz i to w pewnym odstępie czasu. Czego Ty oczekujesz, że wprowadzą Ci co chwilę piłkarza na miarę najlepszej drużyny świata? Nie bierzesz poprawki na to, że w topowej drużynie ciężej się przebić młodemu, że nie po drodze trenerowi ogrywanie młodych? Czy taki Samper nie nauczył się filozofii Barcy w szkółce? Czy go zniszczyli? O co tu chodzi? Nie wiem, w Uefa youth league 2 lata temu widziałem talenty, które rozjechały te same roczniki. Tu się dowiaduję, że wszystko jest źle i zmierza ku upadkowi, trzeba ratować szkółkę. A dlaczego? Bo od paru lat nikt nie może się przebić i jest to wina ludzi, którzy z tymi chłopakami wygrywali. To tak jakbym wrócił po pracy do domu i zastał zgliszcza, tylko ja tego nie widzę...
4
Odnośnie Eusebio nigdzie nie napisałem, że ma być trenerem rezerw, ale być może tak będzie. Łap linka: http://www.fcbarca.com/64417-laporta-jedynie-dzieki-dobrej-pracy-z-cantera-mozemy-doprowadzic-do-nastepnej-dekady-pelnej-sukcesow.html?utm_source=newsList
1
Te koszulki poziome pasy nawet fajne.
5
Korbel jaki spadek jakości? Rozwalenie jak taran najlepszych szkółek z Munirem na czele to spadek jakości? Kuriozalne decyzje dla kogo? Sorki ja tam powiem szczerze, nie znam ani żadnego Pimienty ani Garcii i nie wiem czy są dobrymi trenerami i czy to oni zasługują na jakieś tam stanowisko... A przepraszam, jakiś krecidlo czy inny bloger creus napisał, że Luis chciałby aby jakiś tam Garcia został trenerem to mam to brać za słowo święte... Oświeć mnie, Ty może cokolwiek wiesz na ich temat i ich zdolności? Wątpię... Jak Enrique zwalniał ludzi to też był płacz, że tam jakiś dziadek 30 lat sprzątał i to zasłużona osoba, nagle polskie culesy znały szatnię Barcy, przecierałem oczy ze zdumienia, było mówione, że źle robi a teraz mamy tryplet.
Druga sprawa tak wszyscy narzekali na Eusebio, że już dawno powinien wylecieć. A co się okazało? Że Luis Enrique chwalił go za pracę, a teraz Laporta... Z tym samym człowiekiem chce wprowadzać swoje zmiany. A więc Barto źle zrobił że go zwolnił, czy dobrze? Czy to była zła decyzja personalna? Może w tej kwestii wypowiedzą się polskie culesy, którzy wszystko wiedzą?
A ja powiem tak - g*wno wiem ale widzę, że szkółka ma mega piłkarzy, tyle widzę i to oceniam.