0

Ale mam lacha z komentarzy :D Kwiat narodu :D Najslabszy Rafa, dobrze gra trio z przodu, Roberto i Verma.

3

Rzeczywiście, rzadko trafia się na tak ciekawy tekst :)

0

Twoje pierwsze zdanie chyba mówi wszystko.

1

No z tą kontuzją to poleciałeś w kosmos z wyobraźnią. Może po prostu Rafę potrzebował w tym meczu, tak mu taktyka się ułożyła? Trener raczej nie patrzy na nazwiska przy wystawianiu piłkarzy do gry.

0

Sęk w tym, że nie ma jeleni którzy dadzą 40mln, nawet 30 jest im ciężko zapłacić.

5

Też nie widzę tego fenomenu Holendra, a MU w poprzednim sezonie miało furę szczęścia, grę robiły mu transfery Moyesa, a sam wydał fortunę na słabe transfery.

0

"Z Sevillą na wiosnę zremisowaliśmy dlatego, że zszedł Neymar, a nie dlatego, że wszedł Xavi" Z pewnością... ehh zero refleksji.

1

Xavi rzeczywiście uspokoił grę gdy wszedł przy wyniku 2:1 z Sevillą... tak że Barca skończyła z remisem 2:2. A wtedy były hejty, że Lucho wpuścił Xaviego. Gdzie tu logika? Wszyscy najmądrzejsi po meczu. Co z tego, że Mathieu dał karniaka, a Bartra nie wiadomo co zrobił przy wyrównaniu, był przecież Sergi.

0

Jezus jakiś oporny mogli zapłacić +1mln, albo i +4mln zależnie od negocjacji. Za Thiago chyba właśnie +4 płacił Bayern.

0

A w kluczowym meczu z Atletico nikt tak jak on nie zaasystował Messiemu. Pół roku grał kompletne dno, ale ludzie już przesadzają.

1

Suarez jest o klasę lepszy, do tego to się liczy chyba sam 2015 rok (?). Neymar jest świetny... w wykańczaniu patelni od Leosia, ale to za mało żeby przebić Suareza.

0

zamiast słowa sewerynaVeBa bardziej sobie cenię Luisa Enrique. Jeśli ten mówi, że to profesjonalista i zawsze daje z siebie wszystko to zapewne prawda. Ba, jeśli każdy to potwierdza, a i z życia Daniego też można takie wnioski wyciągnąć.

2

Aż dziwne, że tyle potrzebnych i cenionych umiejętności piłkarskich posiada jeden człowiek do tego chory na karłowatość. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia?

0

Niestety każdy doszedł do istoty i każdy zakumał, że jak zwykle się dowalasz, bo coś Ci tam nie pasuje, bo Pan bogatszy ma prawo odczuwać ból i piszą artykuł o tym w kontekście występu w reprze. Nie wiem kogo z siebie robisz.

2

Wczoraj jakoś dziwnie byłem spokojny do końca meczu o wynik, wygrana Sevilli nie wchodziła w grę.

0

Jodła da radę.

5

Czy Ty wiesz jak ciężko się oddycha z pękniętymi/połamanymi żebrami nie mówiąc już o grze? I kto tu robi z niego twardziela (choć twardzielem jest). Przestań jęczeć.

0

Sprawa jest taka - gra Bartra, to nieważne czy go ktoś ogra, zrobi kiksa, spóźni się, cokolwiek. Zawsze w takim meczu przeciwnik ma jakąś setkę dzięki niemu. I tak już od roku. Za Martino fajnie grał, ale coś się pogubił.

1

Ciekawe gdzie takie kursy na bramkę Messiego są? Jak już piszesz bajki to rób to z głową.

2

Rzeczywiście żałosne, rzeczywiście. Pożyczyć linę?

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

przez ocean to amfibię zrobili z Ogórka? Po prostu znam osoby, które mają stare cacka i niestety, trzeba naprawiać, wozić narzędzia, a na zloty to dwa razy do roku, a i tak wiele takich samochodów trafia na lawetę. Media każdą opowiastkę przyjmą.

5

"Co do sankcji- wiem, że zostały przyznane za łamanie bzdurnych przepisów, które działają na niekorzyść młodzieży. Ale zostały złamane. I tyle." klapki na oczy... bo pasuje.
"Hmm, część ze sponsorem wymaga rozwinięcia" raczej tylko Twojego rozwinięcia... W czym qatar arways jest moralnie wątpliwe? Uprzedzam, jeśli chcesz dyskutować o dżihadzie czy terrorystach - nawet nie zaczynam.

Ogółem przywalam się tylko do tego, że zamiast normalnie pokazać co świadczy o tym, że Barcelona straciła swoją wyjątkowość, że ma sponsora, że płaci słono za piłkarzy jak każdy topowy klub, to robisz z Barcy nie wiadomo w co uwikłaną organizację nastawioną na zarabianie. No, ale ostrzejszy przekaz lepiej trafia.

0

hehe takie bajki to nie mi. Chyba że te 5000km zrobili we wszystkich podróżach.

0

Komentarz usunięty

1

Ciekawe gdzie części naprawcze pomieścili :D Moim zdaniem ostro przesadzone, nie przejechaliby 5000km takim czymś.

0

A skąd jechali taką wyczepistą furą?

0

Komentarz usunięty

1

hehe na te słowiańskie pismo to zaraz wymyślą stoitschkov.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?