Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mam lacha z komentarzy :D Kwiat narodu :D Najslabszy Rafa, dobrze gra trio z przodu, Roberto i Verma.
3
Rzeczywiście, rzadko trafia się na tak ciekawy tekst :)
0
Twoje pierwsze zdanie chyba mówi wszystko.
1
No z tą kontuzją to poleciałeś w kosmos z wyobraźnią. Może po prostu Rafę potrzebował w tym meczu, tak mu taktyka się ułożyła? Trener raczej nie patrzy na nazwiska przy wystawianiu piłkarzy do gry.
0
Sęk w tym, że nie ma jeleni którzy dadzą 40mln, nawet 30 jest im ciężko zapłacić.
5
Też nie widzę tego fenomenu Holendra, a MU w poprzednim sezonie miało furę szczęścia, grę robiły mu transfery Moyesa, a sam wydał fortunę na słabe transfery.
0
"Z Sevillą na wiosnę zremisowaliśmy dlatego, że zszedł Neymar, a nie dlatego, że wszedł Xavi" Z pewnością... ehh zero refleksji.
1
Xavi rzeczywiście uspokoił grę gdy wszedł przy wyniku 2:1 z Sevillą... tak że Barca skończyła z remisem 2:2. A wtedy były hejty, że Lucho wpuścił Xaviego. Gdzie tu logika? Wszyscy najmądrzejsi po meczu. Co z tego, że Mathieu dał karniaka, a Bartra nie wiadomo co zrobił przy wyrównaniu, był przecież Sergi.
0
Jezus jakiś oporny mogli zapłacić +1mln, albo i +4mln zależnie od negocjacji. Za Thiago chyba właśnie +4 płacił Bayern.
0
A w kluczowym meczu z Atletico nikt tak jak on nie zaasystował Messiemu. Pół roku grał kompletne dno, ale ludzie już przesadzają.
1
Suarez jest o klasę lepszy, do tego to się liczy chyba sam 2015 rok (?). Neymar jest świetny... w wykańczaniu patelni od Leosia, ale to za mało żeby przebić Suareza.
0
zamiast słowa sewerynaVeBa bardziej sobie cenię Luisa Enrique. Jeśli ten mówi, że to profesjonalista i zawsze daje z siebie wszystko to zapewne prawda. Ba, jeśli każdy to potwierdza, a i z życia Daniego też można takie wnioski wyciągnąć.
2
Aż dziwne, że tyle potrzebnych i cenionych umiejętności piłkarskich posiada jeden człowiek do tego chory na karłowatość. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia?
0
Niestety każdy doszedł do istoty i każdy zakumał, że jak zwykle się dowalasz, bo coś Ci tam nie pasuje, bo Pan bogatszy ma prawo odczuwać ból i piszą artykuł o tym w kontekście występu w reprze. Nie wiem kogo z siebie robisz.
2
Wczoraj jakoś dziwnie byłem spokojny do końca meczu o wynik, wygrana Sevilli nie wchodziła w grę.
0
Jodła da radę.
5
Czy Ty wiesz jak ciężko się oddycha z pękniętymi/połamanymi żebrami nie mówiąc już o grze? I kto tu robi z niego twardziela (choć twardzielem jest). Przestań jęczeć.
0
Sprawa jest taka - gra Bartra, to nieważne czy go ktoś ogra, zrobi kiksa, spóźni się, cokolwiek. Zawsze w takim meczu przeciwnik ma jakąś setkę dzięki niemu. I tak już od roku. Za Martino fajnie grał, ale coś się pogubił.
1
Ciekawe gdzie takie kursy na bramkę Messiego są? Jak już piszesz bajki to rób to z głową.
2
Rzeczywiście żałosne, rzeczywiście. Pożyczyć linę?
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
przez ocean to amfibię zrobili z Ogórka? Po prostu znam osoby, które mają stare cacka i niestety, trzeba naprawiać, wozić narzędzia, a na zloty to dwa razy do roku, a i tak wiele takich samochodów trafia na lawetę. Media każdą opowiastkę przyjmą.
5
"Co do sankcji- wiem, że zostały przyznane za łamanie bzdurnych przepisów, które działają na niekorzyść młodzieży. Ale zostały złamane. I tyle." klapki na oczy... bo pasuje.
"Hmm, część ze sponsorem wymaga rozwinięcia" raczej tylko Twojego rozwinięcia... W czym qatar arways jest moralnie wątpliwe? Uprzedzam, jeśli chcesz dyskutować o dżihadzie czy terrorystach - nawet nie zaczynam.
Ogółem przywalam się tylko do tego, że zamiast normalnie pokazać co świadczy o tym, że Barcelona straciła swoją wyjątkowość, że ma sponsora, że płaci słono za piłkarzy jak każdy topowy klub, to robisz z Barcy nie wiadomo w co uwikłaną organizację nastawioną na zarabianie. No, ale ostrzejszy przekaz lepiej trafia.
0
hehe takie bajki to nie mi. Chyba że te 5000km zrobili we wszystkich podróżach.
0
Komentarz usunięty
1
Ciekawe gdzie części naprawcze pomieścili :D Moim zdaniem ostro przesadzone, nie przejechaliby 5000km takim czymś.
0
A skąd jechali taką wyczepistą furą?
0
Komentarz usunięty
1
hehe na te słowiańskie pismo to zaraz wymyślą stoitschkov.