6

"Ktoś pamięta okładki hiszpańskich gazet: "kasa czy szkółka?" przed Gran Derbi? Obecnie brzmiałyby "kasa czy katarska kasa?". Dodatkowo zostaliśmy ukarani sankcjami za łamanie przepisów w instytucji, która miała być perłą w naszej koronie- La Masii. Mamy reklamy na koszulkach (od wątpliwego moralnie sponsora). "
wątpliwy moralnie sponsor... To już mniejszego bełkotu nie dało się wymyślić, aby podeprzeć założenia?
Te łamanie przepisów z pewnością wiesz czego dotyczy i nie wiem po co tego używasz, byleby pasowało.
A podejrzane transfery z Brazylii? Pewnie niedługo wyjdzie że sprawa Neymara jest czysta, tylko zarząd chciał "zabłysnąć" jacy to genialni negocjatorzy wykiwali Pereza po taniości. Jeśli tak będziemy patrzeć to każdy transfer z Brazylii, czy np. Porto jest podejrzany, bo tam działają firmy i agenci rządzący piłkarzami. A jakie to jeszcze były? Król strzelców Keirison, Henrique grający w Napoli i Douglas... zapchajdziura za 4mln (i tutaj chyba cena nawet dobra). Podejrzany transfer z Brazylii to był w Valencii, gdzie nawet zarząd nie wiedział o Caio. Także te Twoje argumenty to takie naaaaaciągane.

0

Coś nudy na tym meczu live

0

Albo ustawka i leci gruba kasa hehe

0

no to grosz do grosza :) czekamy

1

duuuuże value na kursie 1,8? :D Duże to jest przy 3.0 a nie takie małe w lidze gdzie wszystko może się zdarzyć :D

0

Niesamowite

0

Dobrze, że wiesz w jaki sposób osiągnąć wielkość.

0

Gdzie był Wojtek//?

1

Wenger i tak daje radę w nierównej walce bez pieniędzy z Arabusami i innymi.

2

Ale szmate puścił.

2

A Valencia zmęczy się grając w pucharach i wtedy się okaże, czy mogą o cokolwiek powalczyć.

5

A skąd Ty możesz wiedzieć czy było warto, pochwal się ile meczów Gersona widziałeś.

3

nikt nie sugerował, że TYLKO dzięki niemu, sam sobie to dopowiadasz. Moje stwierdzenie jest poprawne.

1

Te statystyki moim zdaniem przekłamane jakieś.

6

Ja bym nie był taki hop siup z Nolito. Grajek magiczny, ale czy mógłby tak dobrze wyglądać przy najlepszym napadzie na świecie? Wątpię, ale podoba mi się to, że jest kreatywny.

2

Uchroń nas Boże od Benatii. Nikt nie twierdzi, że Mathieu wygrał w pojedynkę tryplet, ale że to dzięki niemu. Dzięki niemu tak jak i Albie, Messiemu, ale stwierdzenie jest prawdziwe. Tyle, rozmowa jest jałowa.

4

Jakiego błędu? To Ty sobie coś wkręcasz i nie chce mi się kontynuować. Ligę wygrywa się punktami, te dały bramki Matje. Gdybanie zostawiam Tobie.

4

Nie gadaj głupot z Celtą 1:0 czyli bez bramki Mathieu nie ma 3 pkt. Gadam o faktach a nie o jakichś tam wymyślonych powtarzanych frazesach.

4

3 pkt z Realem i Celtą dały La ligę i to jest nie do podważenia, kluczowe bramki strzelił rudy palacz Żeremi Matje. Czyli tryplet dzięki niemu, tak to prawda.

1

sedno. Coraz ciężej sobie wyobrazić wyjściową jedenastkę bez niego. Piłkarz za grosze, do tego niedoceniany, szacunek za jego grę i determinację.

1

Alba w presezonie to cień zawodnika z poprzedniego sezonu, ale to mało ważne.

6

Tylko nie Adriano z zeszłego sezonu, a Mathieu daje radę na szczęście.

1

Oglądałem jak ktoś mówił, że takie zerwanie nie pozwala na wykorzystywanie max potencjału, przyśpieszenia. Kuba na tym bazował i zapewne dlatego choćby chciał to wisły kijem nie zawróci.

3

Raczej chodziło mu o grę online i tu nic nie bredzi, nie jest to nic nowego, każdy o tym wie, nawet EA się przyznało. Ja około 3 lata temu pierwszy raz grałem online i szybko zobaczyłem, że mecze są lewe. Kto uważa inaczej to nawet nie mam co dyskutować, każdy dobry gracz to zauważy i jest w uj lewych akcji. Offline jednak chodzi normalniej, ja już do gry online nie wracam.

1

Ja tam ze starych PESów to pamiętam że Davidsem prawie zawsze wchodziła piła pod poprzeczkę przy strzale z dystansu.

2

PES też się robi coraz bardziej plastusiowy :( mimo wszystko wygrywa z FIFĄ.

30

I robienie z Welbecków cracków, gdzie taki Aduriz jest przy nim cieniasem w grze w powietrzu :D Śmieszna gra.

1

tak szczerze zachowanie jakby po mocarzu, ale po oczach nie widać. Może nie spał dwa dni :D

9

"Nie jest tajemnicą, że kibice Fiorentiny i Juve rywalizują ze sobą i darzą się wielką sympatią" jak to rozumieć?

6

Też czuję, że Sergi i Rafa coraz więcej będą grali. Komentarzami nie ma co się przejmować i to jeszcze podczas meczów. 95% szrot i "śmieszne" trolle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?