0

Mats powinien wyjść do piłki, a sam strzał był do obrony gdyby się rzucił, a nie czekał.

0

Za to Alves... te jego rajdy prawą stroną, te dryblingi... I oczywiście podania prostopadłe co parę minut! No ale to tylko najlepszy PO zeszłego sezonu na świecie...

1

Tak samo uważam jeszcze ocena Ter Stegena jakby miał jakąś ulgę... Bravo po meczu z Malagą dostał burę i należało mu się, chociaż tam sytuacja była bardziej stykowa.

5

Momentami to biegał jak między pachołkami... Wściekły pies jakby nie grał ze pół roku.

11

Strzał Diego był niezły, ale nie oszukujmy się - Valdes by to obronił. Tak samo w pucharze oprócz Bartry też duuuża wina Pinto. A jego dryblingi w ćwierćfinale LM sam ze sobą.. to było piękne, aż obrona przestała mu podawać. Mimo wszystko coś tam wybronił pod koniec sezonu, ale drużyna Martino wtedy już się wypaliła i z Betisami nawet słabo wyglądali.

8

„Canterze w sile: Sergi Roberto i Rafinha ‘transferami’ lata”.

„Liczyłem na to, że Keylor pracuje niczym dzikie zwierzę”,
Przepraszam, ktoś używał translatora? O co chodzi w tych tekstach?

0

Pogba to ten ktory za fatalna postawe siedzial na lawce w meczu z Chievo? Ten ktory nawet kibicow Juve juz irytuje?

1

nie ma co zapeszać ;) Póki co kontuzja tylko na 3 tygodnie, może miał po prostu pecha i nie będzie się łamał. Bardzo mu kibicuję, bo gość robi niesamowite wrażenie. Ciekawe, czy to Arsenal go tak nie zniszczył...

2

Mi naprawdę żal Vermy. Rok bez gry w piłkę i z miejsca wywalczył sobie pozycję najlepszego stopera w Barcelonie i co? Kontuzja! A ciekawe jaki jeszcze jest w nim potencjał. Moim zdaniem jest lepszy od Mathieu i masy przereklamowańców jak Mangala czy Otamendi. Z taką grą to możnaby wołać za niego 60mln...

2

Nie sądzę, patrząc na LE. W sumie ciekawe ile w tym nowym kontrakcie Alves zarabia jak go klub przycisnął, chyba nawet zmniejszono mu pensje. Ale nawet jeśli będzie grał Dani to mnie to nie będzie specjalnie dziwić, no chyba że w takiej formie jaką teraz prezentował, to i Douglas może powalczyć.

12

Dlatego ja się pytam ludzie skąd u Was takie głupie uprzedzenia. W swoich piłkarzy i trenera trza wierzyć, a nie najpierw wylewać eksperckie wiadra pomyj.

6

Świetny mecz Sergiego z Atleti, aż się ździwiłem że udźwignął ciężar spotkania i prawa strona non stop chodziła jak dobrze naoliwiona maszyna pomimo braku Messiego.

3

Właśnie obejrzałem powtórkę meczu i moim zdaniem ta drużyna jest lepsza niż rok temu, jeszcze tylko czekać na Ardę (Vidal widać może nie będzie bardzo potrzebny). Tylko szkoda tego Pedro... chociaż Rafa, Vidal, może wyjdzie na lepsze. Cieszy to, że Rafa i Roberto udowadniają swoją wartość i to, że są potrzebni drużynie.

1

Jak można takie bzdury pisać, adamowi o coś całkiem innego chodziło.

3

Olej, racje masz ;) Bravo zagrał 38 meczów, baboli miał może ze dwa, za to Ter Stegen kiwka z Aguero, bramka z Bilbao, też była akcja gdzie piłka mu przełamała ręce i zrobiło się gorąco przy dobrym wyniku. Czy pierwszy mecz z PSG, mało? :) Bravo to po prostu bardzo pewny bramkarz. Solidny, obrona gra przy nim pewnie, a nawet coś od siebie wybroni spektakularnie jak dwa mecze z Valencią czy Getafe. Gra nogami też b. dobrze. Dlatego nie dziwię się, że Bravo budzi większe zaufanie, wystarczy oglądać mecze.

0

Bo Ty kur... wiesz co to za ludzie... gdzie takich sieją.

7

Gdybym ja miał tak o każdego bana płakać... Weźcie ludzie przestańcie, bawicie się w jakichś męczenników i tak szczerze dziwi mnie że redakcja jeszcze to toleruje. Dadzą perma, ktoś tam założy multi i już nie będzie miał jak płakać, bo to skończy się kolejnym permem. Przedszkole...

1

Nie mam pojęcia dlaczego na zdjęciu głównym jest Neymar...

0

Co Ty pindolisz o tym, że podziękowano by im już w Juvenilu. Mieliśmy od nich lepszych jak Tello czy Bojan, ale wygadywanie takich rzeczy to już ostra bzdura i dobrze o tym wiesz.

3

Też tak myślę, na te śmieci sportu nawet rzadko już wchodzę, dobra pożywka dla fmowych gimbów.

2

Idealny kandydat na ławkę Realu za 50mln.

13

To co trza sobie powiedziec - twiterrowcow banowac dozywotnio, juz przesadzali jak skumali jak latwo nabic polecenia. Byloby troche inaczej, ale strona poza smieciami SPORTU rzadko wiecej cos oferuje. Kiedys byly artykuly z DNA Barcy itd, teraz ciekawe sa ocenki i felietony Eoren. Nie narzekam, ale od czasu do czasu ciekawsze sa komenty pod glownym, zasypane smieciami.

0

Panu Lukaszowi chyba na nocce sie nudzilo :)

0

Polski znaczy sie

0

Mozna gdzies na nc plus obejrzec dzisiejszy mecz Barcy??

12

haha no nie mogę jeszcze CR wykręcił się ze wsadzania tego do gęby :D reklama mistrzostwo :D

8

Będzie na stronie przetłumaczona ta analiza Enrique jak zrobił z Sergiego bocznego obrońcę? Artykuł Sportu.

1

wg mnie Zubi to był po prostu średni dyrektor, ale postawił kropkę nad i. Trza mu to oddać.

5

Oglądałem młodzieżową LM chyba Barca grała z PSG - w PSG ani jednego białego na boisku.

5

Nie no, ciężko w to uwierzyć. Przecież ten "transfer" przejdzie do historii piłki nożnej i w sumie nie wiadomo kto na tym lepiej wyszedł, na pewno nie De Gea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?