Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I oczywiście to przypadek, że jak Bravo wrócił na 3 mecze przed kontuzją to były czyste konta. a Teraz KAŻDY mecz wygląda tak: BArca gra, gra i nagle babol Stegena, albo bramka z niczego, potem nerwówka. Nawet z Las Palmas "nie można" go obwiniać, bo rykoszet, no ale ludzie on nie broni nic, takie piłki da się bronić. To, że czasami go ustrzeli jakiś Groszek niewiele zmienia. Przy Ter Stegenie drużyna musi robić podwójną robotę.
1
kto szczęśliwy, że obstawił przegraną polskich drużyn dziś? :D
0
"a na lewej obronie nie zagra gorzej niż Adriano i Mathieu"
jakbym czytał, że Montoya nie zagra gorzej od Alvesa, a teraz siedzi w Interze.... siedzi bo nie gra. Jak takie coś czytam, to tylko załamać się.
@AxelF
proszę Cię naucz się, Grimaldo, nie Girmaldo.
@Korbel
Nie sądzę, aby była większa różnica między Gumbau, a Samperem i nie wiem czemu ludzie doszukują się tutaj jakiejś "złośliwości" Lucho. Nie gra, bo zasłużył sobie Gumbau. A Samper taka prawda nic specjalnego nie pokazał jeszcze, a tu już się robi z niego Xaviego.
0
Też dałem, ale zobaczymy jak to będzie w drugiej połowie. Potrafią grać lepiej :)
0
Wolfsburg!!! Tak jak postawiłem :D
0
Mnie to nie dziwi. Ivan bez formy.
1
chciałbyś żeby to były 2 akcje i 2 bramki zacznij grać w bierki, bo obserwowanie meczów Ci nie idzie.
0
Ja to samo :)
2
Taka jest piłka, ale rada na przyszłość, z dziećmi nie warto dyskutować, z wiekiem może przejdzie. Barca była lepsza wygrała i wsio.
2
Tę wygraną powinni zadedykować Inieście, chłop walczył i grał świetnie. MVP meczu jak dla mnie.
0
KURWA jak ja w niego wierzyłem!
1
Średniak z ligi niemieckiej, który był o krok od wyeliminowania Atletico... ludzie co wy ćpiecie?
0
Po pierwszej połowie to Rakieta i Neymar niestety psują grę...
0
Jeśli 1000 dryblingów zakończone kontrą przeciwnika to lepiej żeby nikt nie "ciągnął" ataku. Zobacz co robi Suarez, z jego zagrań jest pożytek tak jak i z Iniesty.
0
Neymar ciągnie atak....
2
Barca i tak wygra ten meczyk.
0
I znów spokojny meczyk, Barca stwarza sobie sytuacje i.... gol praktycznie z niczego dla drużyny przeciwnej. Tak nie da się grać.
1
Perełka.
0
Posiedzi dłużej w pracy, poplotkuje z koleżankami
2
Bardzo fajna opcja. Niby nic nie zmienia, a jak wiele.
1
Też nie widzę w tym problemu i nie sądzę, żeby inni z drużyny mieli coś do tego. Wręcz przeciwnie, pewnie działa to mobilizująco, a Suarez nawet jak widać fika do Szefuncia.
1
Leverkusen o mało nie wyeliminowało Atleti, to jest b. dobrze poukładana drużyna, praktycznie pieniądze w błoto. Ale to tylko piłka, nigdy nie wiadomo.
1
A to od wczoraj Suarez jest niestabilny? Pewnie co trening odwala takie rzeczy, a i przy kamerach mu się zdarzy. O Messim też mówią, że chce się bić, a bodajże Marquezowi to nawet lutnął, z tego co czytałem u Dona (?). To są ludzie.
0
Tak czekali i czekali na cud i jest tryplet.
1
Ależ to będzie CIĘŻKI mecz i jeśli ktoś się nastawia na łatwe zwycięstwo to radzę się przestawić.
2
https://www.google.pl/search?q=kappa+barcelona&tbm=isch&imgil=iwo7SQBILCydJM%253A%253BPRNjuptgSkaOjM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fs797.photobucket.com%25252Fuser%25252Feldugalin%25252Fmedia%25252Fbarza2.jpg.html&source=iu&pf=m&fir=iwo7SQBILCydJM%253A%252CPRNjuptgSkaOjM%252C_&biw=1173&bih=846&usg=__pDpYaejI1mNReUNCr1oRuL-z2Yo%3D&ved=0CCsQyjdqFQoTCJi0vdWMmsgCFQXVFAodWBwPMQ&ei=CWQJVtiLFIWqU9i4vIgD#imgrc=iwo7SQBILCydJM%3A&usg=__pDpYaejI1mNReUNCr1oRuL-z2Yo%3D
Ale to już było... :D
1
"Nie obrażę się, jak w tym sezonie spadną w końcu do niższej ligi :) "
AMEN!
4
Ehh te wielkie rozmowy... zszargana reputacja, wartości socios, dobre serce, historia a to wszystko przy.. wyborze sponsora.
0
SIIIIIIIIIedem : zero
0
Co Ty piszesz, idzie się załamać :D