1

Podrosną, zaczną wyciągać wnioski, albo i nie.

1

Barca tym razem rozpyka Valencię. Drużyna bez trenera, charakteru.

2

Muszę śledzić ich artykuły. Poziom "Sportu" hiszpańskiego to już dawno przebili. Ogółem tak to działa, jak mam do wyboru wyborczą czy fakt, to wybieram fakt, mimo że bajki nie z tej ziemi.

1

Bezpośredni to on może być dla kolegów, a nie swój wizerunek psuje w internecie. Ale to tylko jako piłkarz, ogółem wpis ma fajny i fajnie się zachował. Ma trochę ciężko przez pokazywanie swojej prawdziwej twarzy, ale ktoś taki musi być.

1

Tak samo Berizzo był obrońcą, a co gra Celta to nie mam pytań. Na pewno się nie bawią i grają bezpośrednio.

0

Za dużo szumu mają, nic z tego dobrego nie wyjdzie...

2

Ja właśnie nie wiem co ludzie w internetach mają za manię, żeby oczerniać Barcę. Trza olać...

1

Atletico pozbyło się Faula Garcii i nie ma kto grać.

4

Akurat Eusebio teraz wprowadza własną filozofię do drużyny i mu to lotto z kim gra, ale widać że przynosi to efekty. Sociedad ładnie rozgrywało, dzięki swojej fizyczności często wygrywali pojedynki z piłkarzami Barcy. No, jeśli tak mają grać za jego kadencji to na Anoeta szykują się męczarnie. Nie jestem jakimś super taktykiem z Barcelony, ale kto wie, może i autobus przy obecnej Barcelonie to samobójstwo skoro Neymar/Iniesta/Suarez/Messi/Busi i tak znajdują korytarze i wchodzą jak w masło nawet przez środek. I nie zgadzam się, żeby Eusebio odpuścił skrzydła czy środek, moim zdaniem jak na swoje możliwości zagrali bardzo dobrze nie raz strasząc Barcę kontrami, ale brakowało umiejętności.

1

Nie widać żebyś pisał pod publiczkę, raczej swoje spostrzeżenia. Powiem szczerze większość Twoich komentów już mnie nuży, bo znam teksty i styl ale trafi się perełka jak wyżej, pewnie na potrójnym gazie, ale co z tego tym lepiej :)

1

Będziem robić tylko rzeczy pozytywne. ładować kieszenie nasze i naszych klientów, a to czy będą grali i spełniali marzenia zostawiać w ich rękach :)

0

Szkoda, że nie znamy Pique to już się nie dowiemy :) nie ma co zaprzątać sobie głowy.

1

A tak szczerze to co oprócz chęci i odwagi potrzeba? :) Tylko z tego co czytałem, to skauci mają słabą kasę, co innego menedżerowie tak jak mówisz, ale tam trza mieć kontakty także ze skrzynkę wódki i dwie oranżady trza kupić :)

1

Ja go rozumiem, nie dziwi mnie jego reakcja po zmarnowanej okazji Munira, nie zgadzam się do końca ze ściahem, ale też rozumiem że to może być negatywne dla Munira (chociaż nie wiadomo ile jeszcze zabawi w Barcie). Tak czy siak, dobrze że skumałem. :)

1

No to Stjopa teraz cytując Endlessa: "Wiesz co, ja nie rozumiem Twojego komentarza. Tego pierwszego. Nie wiem, co chciales przekazac.:) " Czy chodzi o to, że my nigdy nie trafimy na taką sytuację jak Pique? Wytłumacz, bo naprawdę nie mam siły myśleć :) Mi jak chłopu na rowie, najprościej :D

0

Don nie pindol masz bardzo dobre podejście, a tam na górze nieprzypadkowo ściana tekstu tak wysoko splusowana, TOP 5 Twoich komentarzy w moim prywatnym rankingu, niestety ten ranking nie zawiera innych komentów.

1

Ahh to tak... w sumie nieważne, ogólne przemyślenie :)

0

"No cos ty, serio? A twoj komentarz liczymy?:)"
W sumie tak, jak wszystkie. :)

0

Dokładnie Stjopa, nie z każdym się dogadasz. Ale po co te wymyślanie ksywek i poniżanie? Korbel jest jaki jest, znajdę przynajmniej z 10 osób na stronce, które bardziej irytują, ale tak dostały w końcu w czapę że już ucichły :) Moim zdaniem Korbel się do nich nie zalicza, wierzę że ma serce bordowo granatowe

0

A co to Van Gaal upatrzył sobie kolejną ofiarę po Valdesie z Barcelony??

2

Ja po tym drugim wpisie już naprawdę nie wiem czy Pique sobie tylko żartuje. Nie wygląda mi na to, leży mu to na wątrobie

2

Dodałbym tylko jego "bezmyślne" oddawanie piłki, gdy mógłby przyjąć i się rozejrzeć, to chyba jedyna wada. Sergi to skarb Barcelony i chyba muszę iść na scouta, skoro widziałem w nim wielki talent.

0

Doceniam pracę wszystkich "pilnujących" języka polskiego i pisowni w Polsce. Naprawdę, ciężko znaleźć coś mniej przydatnego i zakłamanego.

1

Z tym że Roberto dawał jakieś podstawy by w niego wierzyć, a Munir... piłka mu nie przeszkadza, ale niech lepiej przypakuje i poprawi skuteczność, bo do jego ustawiania się czy rozgrywania nic nie mam. Dla mnie póki co słabo rokuje, ale lepiej od Sandro, który jest za surowy jak na Barcę, za mało kreatywny.

1

Co nie zmienia tego że też zaczynacie przesadzać... Korbel dobry chłopak jest...

2

k*rwa jaki ja jestem głupi. Postawiłem stówe na handi +0.5 Astanę, wygraną Monchengladbach ale przy okazji musiałem dać przegraną Realu z Szachtarem i tak właśnie wychodzi się prawie na zero, pewniaki weszły.

2

Jak masz czas, posprawdzaj moje posty. Może jak czas traciło się na hejtowanie to nie widać było jego dobrej gry.

3

Nie wiem jak można ustawiać Bale'a na śroku. Już grał tam przez chwilę z Juve i powiem tak - od Ronaldo w tym aspekcie mógłby się jeszcze wiele nauczyć, nie mówiąc o takim Adriano.

4

Było widać, że coś z niego będzie.

1

Najbardziej to widzi mi się tu zwycięstwo Szachtara, Malmo co najwyżej remis a PSV przegra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?