1

Doceniam Twoje wpisy, są wyjątkowe łajtknajt.

2

Sęk w tym, że ludzie sobie wkręcili, że Mathieu gra padakę, a gra po prostu przeciętnie. Taki Grimaldo mógłby zawalać mecze, a i warunki fizyczne nie powalają. Wszystko oceni czas... teraz możemy sobie pogadać... o dupie maryni.

2

No tak samo, teraz wspomina się Gasparta, za którego to debiutowali Xavi, Puyol itd...

0

Oglądałeś jakiś mecz Gijon?? Jeśli tak, to pewnie wiesz dlaczego Hali ma lepsze STATYSTYKI. Ogółem wiem o co ci chodzi, ale te porównanie mocno z tyłka. Hali w Gijon jest czasami drugim zawodnikiem najbliżej bramki przeciwnika. Także porównanie bez sensu z deka.

1

Ludzie chcą wprowadzania wychowanków, żeby mieć na kogo pohejtować. Najpierw głaskanie, "przyszłość Barcelony", a później miernota po paru słabszych meczach.

2

Poczytaj sobie jego komentarze. Wszędzie winny Mathieu, najsłabszy, a na LO powinien grać... Adriano ! :D

0

Kur.. nie do podrobienia jesteś.

1

Nie wiem, co jest głupsze. Artykuł czy wiele komentarzy pod spodem.

12

Naprawdę ten tekst jest świetny i o dziwo rzadko trafia się na ten temat.

1

Z urzędami skarbowymi to jest w ogóle jazda bez trzymanki, takie to zagmatwane. A to wszystko przez nasz biurokratyczny kraj!

0

Akurat oni to głównie z wymyślania bajek się utrzymują...

0

Dokładnie, widziałem ten mecz, nawet bramkę strzelił z lewego skrzydła. Idzie się załamać, nie ma co... livescore i fifa

0

Czasami przewijają mi się Twoje komentarze i powiem tak - odpuść sobie. Twoje analizy można wyrzucić do kosza, jeśli uważasz, że Barca grała żenadę do stanu 2-0.

4

A czy Ty nie możesz pojąć, że to jest kibic Realu i mu po prostu nie pasuje Bartra? A alternatywy to podał niesamowite. Piłkarz grający na LO i dwaj średniacy, którzy odeszli z silniejszych klubów, taki Bartra dalej ma zapewnione miejsce w Barcy i jest młodszy. A zresztą, co tu się rozpisywać...

0

A z kim mieli walczyć? Arsenal, City, Live słabo grali i punktowali.

3

Przecież tutaj od razu było widać, że drużyna gra pewniej. Bravo kiedy było trzeba to darł się, szybko wznawiał akcje, wychodził w punkt. Ale mi się nawet nie chce tłumaczyć. Ter Stegen może tylko się uczyć od Bravo, a ten jest w TOP 3 bramkarzy, może nawet najlepszy.

1

Uderzali w słupki, poprzeczki, dryblowali sami ze sobą :) Sporo do poprawy, ale mi ten mecz pokazuje, że mają charakter i pomysł. Nawet takie Muniry Sandro i Roberto dają coś od siebie (ale akurat Roberto to ja już od dawna widziałem w pierwszym składzie.)

3

Przecież ostatnie 20 minut to była gra na 20 metrze bramki Sevilli. Ja od lat nie widziałem tak wymiatającej Barcy w ofensywie i to nawet bez Messiego. Wspomnisz moje słowa, ta drużyna jeszcze wiele w tym sezonie pokaże.

1

A co mnie obchodzi, co podaje redakcja. Podajesz zakłamane statystyki i na tym opierasz swoje argumenty.

0

Argumenty, że hoho. Przecież Alves zagrał jedynie parę nieudanych wrzutek i to wsio.

1

Brawo Barca za walkę, ten mecz był niesamowity, a wynik jest jaki jest.

1

Ależ mecz!

1

na moje to Sevilla prędzej wykorkuje, pod koniec 1 połowy tak to wyglądało.

3

jakie zakłamane statystyki. Raz wybił głową, raz mu siatkę chcieli założyć, ale przejął. Nie wiem, skąd je bierzesz, ale są zakłamane.

3

Z Sevillą każdy mecz jest na dużej intensywności i nieprzewidywalny, nie wiem czego oczekiwałeś, ale ja tego co widzę. Jedynie nie liczyłem na aż taką przewagę Barcy.

1

Te drużyny są kompletnie wyniszczone fizycznie po pierwszej połowie, ale mecz świetny.... ile pecha Barcy, oni to wygrają!

1

Ocena dla Iniesty to jakis zart. Niech sobie redaktor ponownie obejrzy mecz, przynajmniej 7.5

1

Zauważ, że taki Guerrero to bodajże król strzelców Copa, a więc patrzą tak szerzej, zresztą nie ma co za dużo uwagi do tego przywiązywać, liczy się podium.

0

Iniesta cały rok 2015 ma udany, a ostatnio gra wybitnie.

1

kołek Courtois nie potrafiący grać nogami, jeden świetny sezon i to tyle, bez fajerwerków. Gdyby był Bravo to też by sobie nie pograł, a kosztowałby fortunę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?