Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Doceniam Twoje wpisy, są wyjątkowe łajtknajt.
2
Sęk w tym, że ludzie sobie wkręcili, że Mathieu gra padakę, a gra po prostu przeciętnie. Taki Grimaldo mógłby zawalać mecze, a i warunki fizyczne nie powalają. Wszystko oceni czas... teraz możemy sobie pogadać... o dupie maryni.
2
No tak samo, teraz wspomina się Gasparta, za którego to debiutowali Xavi, Puyol itd...
0
Oglądałeś jakiś mecz Gijon?? Jeśli tak, to pewnie wiesz dlaczego Hali ma lepsze STATYSTYKI. Ogółem wiem o co ci chodzi, ale te porównanie mocno z tyłka. Hali w Gijon jest czasami drugim zawodnikiem najbliżej bramki przeciwnika. Także porównanie bez sensu z deka.
1
Ludzie chcą wprowadzania wychowanków, żeby mieć na kogo pohejtować. Najpierw głaskanie, "przyszłość Barcelony", a później miernota po paru słabszych meczach.
2
Poczytaj sobie jego komentarze. Wszędzie winny Mathieu, najsłabszy, a na LO powinien grać... Adriano ! :D
0
Kur.. nie do podrobienia jesteś.
1
Nie wiem, co jest głupsze. Artykuł czy wiele komentarzy pod spodem.
12
Naprawdę ten tekst jest świetny i o dziwo rzadko trafia się na ten temat.
1
Z urzędami skarbowymi to jest w ogóle jazda bez trzymanki, takie to zagmatwane. A to wszystko przez nasz biurokratyczny kraj!
0
Akurat oni to głównie z wymyślania bajek się utrzymują...
0
Dokładnie, widziałem ten mecz, nawet bramkę strzelił z lewego skrzydła. Idzie się załamać, nie ma co... livescore i fifa
0
Czasami przewijają mi się Twoje komentarze i powiem tak - odpuść sobie. Twoje analizy można wyrzucić do kosza, jeśli uważasz, że Barca grała żenadę do stanu 2-0.
4
A czy Ty nie możesz pojąć, że to jest kibic Realu i mu po prostu nie pasuje Bartra? A alternatywy to podał niesamowite. Piłkarz grający na LO i dwaj średniacy, którzy odeszli z silniejszych klubów, taki Bartra dalej ma zapewnione miejsce w Barcy i jest młodszy. A zresztą, co tu się rozpisywać...
0
A z kim mieli walczyć? Arsenal, City, Live słabo grali i punktowali.
3
Przecież tutaj od razu było widać, że drużyna gra pewniej. Bravo kiedy było trzeba to darł się, szybko wznawiał akcje, wychodził w punkt. Ale mi się nawet nie chce tłumaczyć. Ter Stegen może tylko się uczyć od Bravo, a ten jest w TOP 3 bramkarzy, może nawet najlepszy.
1
Uderzali w słupki, poprzeczki, dryblowali sami ze sobą :) Sporo do poprawy, ale mi ten mecz pokazuje, że mają charakter i pomysł. Nawet takie Muniry Sandro i Roberto dają coś od siebie (ale akurat Roberto to ja już od dawna widziałem w pierwszym składzie.)
3
Przecież ostatnie 20 minut to była gra na 20 metrze bramki Sevilli. Ja od lat nie widziałem tak wymiatającej Barcy w ofensywie i to nawet bez Messiego. Wspomnisz moje słowa, ta drużyna jeszcze wiele w tym sezonie pokaże.
1
A co mnie obchodzi, co podaje redakcja. Podajesz zakłamane statystyki i na tym opierasz swoje argumenty.
0
Argumenty, że hoho. Przecież Alves zagrał jedynie parę nieudanych wrzutek i to wsio.
1
Brawo Barca za walkę, ten mecz był niesamowity, a wynik jest jaki jest.
1
Ależ mecz!
1
na moje to Sevilla prędzej wykorkuje, pod koniec 1 połowy tak to wyglądało.
3
jakie zakłamane statystyki. Raz wybił głową, raz mu siatkę chcieli założyć, ale przejął. Nie wiem, skąd je bierzesz, ale są zakłamane.
3
Z Sevillą każdy mecz jest na dużej intensywności i nieprzewidywalny, nie wiem czego oczekiwałeś, ale ja tego co widzę. Jedynie nie liczyłem na aż taką przewagę Barcy.
1
Te drużyny są kompletnie wyniszczone fizycznie po pierwszej połowie, ale mecz świetny.... ile pecha Barcy, oni to wygrają!
1
Ocena dla Iniesty to jakis zart. Niech sobie redaktor ponownie obejrzy mecz, przynajmniej 7.5
1
Zauważ, że taki Guerrero to bodajże król strzelców Copa, a więc patrzą tak szerzej, zresztą nie ma co za dużo uwagi do tego przywiązywać, liczy się podium.
0
Iniesta cały rok 2015 ma udany, a ostatnio gra wybitnie.
1
kołek Courtois nie potrafiący grać nogami, jeden świetny sezon i to tyle, bez fajerwerków. Gdyby był Bravo to też by sobie nie pograł, a kosztowałby fortunę.