1

Kuba chyba specjalnie dla gry w reprze opuścił Borussię, bardzo dobrze.

2

Do tego 105 razy przewrócił się na plecy i 356 razy był odwrócony tyłem do bramki przeciwnika. 147 razy pokazał grymas po decyzji sędziego.

0

Ja już nie pamiętam, co dokładnie mówił.

0

Co ma Atletico do Realu?

0

Sandro Srandro, prezentują to samo.

4

A mówiłem, że Malaga umie jeden z najlepszych autobusów stawiać... Barca w tym sezonie zaskoczy. Na tak napięty terminarz tylko jedna porażka grając rezerwowymi to więcej niż dobrze, a pozostali którzy mogą powalczyć też nie zachwycają.

2

Klasyczny przykład piłkarza, który z wiekiem traci swoje atuty. Do tego Brazylijczyk.

3

oj otrzyj łezki.

0

Zwyczajnie Celta zabiegała Barcę przez ten terminarz....

11

Po tym jak już skrótów nie może nagrywać to nie ma co oglądać.

4

Z drugiej strony zarabiają miliony, nie ma co przesadzać.

3

Powiem tak - mecz oglądałem od stanu 2:0. Czytając Twoje opisy miałem wrażenie, że tylko Alvesa prześwietliłeś każdą minutę co jakiś czas podkreślająć, że "na pewno najsolidniejszy", "z pewnością najmniej minusów". Naprawdę, wygląda na to, że Alves zagrał świetnie, tylko niestety jeden błąd tak mu wszystko obniżył. Gdzie przy Mascherano nawet nie pochwaliłeś go za penetrowanie zasieków rywala rajdami, napisałeś, że tracił pomysł na akcje, a po jednym z takich rajdów dobrze pamiętam, że Barca miała sytuację bramkową. Ale sorki, całego meczu nie chce mi się prześwietlać mimo, że mam czas. Porównując opis Alvesa, a innych - jest różnica. Bo przecież wrzutka z jego strony "była tylko jedna, niecelne z gry z prawej strony po rzucie rożnym w 68’" to ukazuje wszystko.

1

No nie wiem, Mathieu nie lądował na tyłku z zawrotami głowy jak pojedynki Adriano - Feghouli... Co tam się działo!

4

Człowieku, przeczytaj swój opis gry Alvesa... 1 wers o jego błędzie i paręnaście pochwalnych za całą grę.

1

Przy okazji dałby taką kosę Aspasowi, że leżałby plackiem.

2

Już z Realem się zablokowali. Wie, co mówi.

0

Nie pindol, że niczym się nie wyróżniał. Ma świetny refleks i najlepiej gra nogami na świecie.

2

Dokładnie, ludzie zapominają, że i bramkarz ustawia obronę. W Chile to i Menez wygląda na stopera klasy światowej, przy Bravo.

4

Ten Ter Stegen to ma pecha. Gdy gra Bravo to większość meczy czyste konto, obrona gra jak z nut, a przy Niemcu wszystko zawalają. Koledzy powinni go przeprosić, psują statystyki.

1

"Trzeba zmienić styl".......... "Celta nas rozklepała"
ok, to teraz gramy wrzutki.

4

Ale trza przyznać, że Lucho świetnie przewiduje. Już po wywiadzie z nim można było dostrzec obawę, tekst z 200km/h nie był przypadkowy i się sprawdziło. To już nie pierwszy raz. Jak mówi, że będzie ciężko to jest ciężko, on wie w jakiej formie są piłkarze.

20

Ale Celta potrafi grać, oby pogonili jeszcze Real. Wygrali na wyjeździe z Sevillą, potem z marszu rozpykali Barcę, a mecze z ich udziałem są lepsze niż finały LM. Niesamowite i nazwisko Berizzo może niedługo być głośne.

0

A żebyś się kurrr nie ździwił jak Francja na czele z benzyną dojdzie do finału.

0

I znów niedoceniany Benzema ratuje tyłek Realowi...

0

Kamera bodajże w 40 minucie pokazała Iniestę - masakra, wyglądał jakby zaraz miał wykitować na boisku.

1

No niestety, co tu powiedzieć. Ter Stegen to nie Bravo i wypada nam się tylko cieszyć, że mamy takich bramkarzy w drużynie. :)

0

Dokładnie brawa dla Celty, z roku na rok silniejsi, ciekawe jak daleko zajdą. Strasznie luźno grają w ofensywie, a w obronie ofiarnie, to najgorszy typ drużyn jak Bilbao czy Atletico.

0

Ukasz przecież to się tu przewija od.... zawwsze ? :D

0

Przeca Munir dobrze grał.

0

a kogo dziś sprzedajemy? Kto tam się nie nadaje do Barcy eksperty? Ilu się wyłoni? Fajny mecz Barcy, jeszcze lepszy Celty, no może Pique zaniżał poziom, ale on się ogarnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?