Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Prawdziwe zdanie o Albie. Aż dziwi mnie, że gość z takim przyśpieszeniem nie potrafi tego jakoś lepiej wykorzystać.
2
A ludzie dalej, nieważne że był tryplet, dalej widzę że pomocy "nie ma" i będziecie tak czekać na jej poprawę do us..nej śmierci, a Barca będzie zdobywała trofea.
1
Ja też tam ich nie skreślam. Ale trzeba uświadomić sobie, że ich nie ma co porównywać, bo to całkiem inni piłkarze. Munir umie grać w tłoku, przytrzymać piłkę, poklepać, za to Sandro bazuje na fizyczności. Tak czy siak to nie poziom Barcelony, już bym prędzej tam Halilovića widział.
0
No jeśli robi się lewizny z największym hachmętem wśród menedżerów no to niestety ;) Otamendi szybciutko uciekł, zobaczymy co dalej, ale moim zdaniem wyniki sportowe nie idą tam na pierwszym miejscu.
3
Jak ja nie lubię takich pustych gadek. Widziałeś jakieś mecze Thiago w tym sezonie? Asysty najprostrze to nie wszystko, ogółem jak na niego gra dość przeciętnie, ale dziś akurat go nie oglądam.
0
Po kontuzji troszkę osłabł, ale piłkarz świetny trza przyznać. Mi tam nie żal.
2
Moim zdaniem Busquets ma też nogi ołowiane, jakby byli lekko przemęczeni.
0
Patrzę na statystyki meczu Valencii i nie wierzę. Taka drużyna zero strzałów na bramkę?
0
Zostaw tego trolla, mu się nigdy nie znudzi.
1
Tak naprawdę przegrywając z Realem Barca traci 6pkt.
0
Grał też świetnie w innych spotkaniach, ale ciężko to było wielu ludziom dostrzec, bo pierwsze co to szukanie hejtu i podśmiewanie się z wychowanka. A mecze teraźniejsze to nic niezwykłego, on da radę i w klasyku jak i w finale LM, bo to pomocnik kompletny.
0
10:0 w każdym meczu normalnie.
4
Po co trzymać te drewno w pierwszym składzie? DAwać Sampera!
3
Najlepsza jego wypowiedź to była ta jeszcze zanim cokolwiek bronił w Barcelonie. Powiedział, że to on będzie bronił w Barcelonie, był tego pewien i tak się stało.
0
Niech te PL wygra w końcu normalna drużyna grająca ładny ofensywny futbol.
9
Właśnie skomentowałeś.
2
No pomyśleć, że Pedro nie ma już w Barcy... jak to leci. A Pedro strzelał hattricki z 3 ligowcami.
2
Znalazłem kolejny plus, przed chwilą ładna pani przeprowadzała wywiad.
1
Taka murawa to i niech biegają, zobaczymy na ile im tlenu starczy, a Sandro nie widziałem żeby coś przegrał.
1
no ja to już mam ciężar w majtkach bo trochę postawiłem.
0
Tak sprzedać i być może ktoś za n-lat wejdzie na poziom geniuszu Nolito, nie ma co ich kisić po banie.
1
No Samper to coś słabo walczy o ten pierwszy skład...
2
El Ghazi to skrzydłowy tak ogólnie.
0
Ktoś wie czy tej nocy spimy godzine dlużej, czy krócej?
0
Nie ugrają więcej, bo to klub najemników nastawionych na zysk, a Hulk niech się śpieszy, bo jest coraz starszy, w Rosji niczego więcej się nie nauczy.
0
Rzeczywiście.
0
Marcelo ogółem chyba najlepszy w Realu.
0
MVP ciężko wybrać, za to najgorszego piłkarza na boisku łatwo.
0
Nic nie nawrzucał i to widać, sędzia tylko czychał żeby mu pokazać.
4
Nie wierzę jak Real może jeszcze promować tak słabego Ronaldo. Już Vasquez lepiej się zaprezentował. Nolito naprawdę niesamowity piłkarz.