30

Prawdziwe zdanie o Albie. Aż dziwi mnie, że gość z takim przyśpieszeniem nie potrafi tego jakoś lepiej wykorzystać.

2

A ludzie dalej, nieważne że był tryplet, dalej widzę że pomocy "nie ma" i będziecie tak czekać na jej poprawę do us..nej śmierci, a Barca będzie zdobywała trofea.

1

Ja też tam ich nie skreślam. Ale trzeba uświadomić sobie, że ich nie ma co porównywać, bo to całkiem inni piłkarze. Munir umie grać w tłoku, przytrzymać piłkę, poklepać, za to Sandro bazuje na fizyczności. Tak czy siak to nie poziom Barcelony, już bym prędzej tam Halilovića widział.

0

No jeśli robi się lewizny z największym hachmętem wśród menedżerów no to niestety ;) Otamendi szybciutko uciekł, zobaczymy co dalej, ale moim zdaniem wyniki sportowe nie idą tam na pierwszym miejscu.

3

Jak ja nie lubię takich pustych gadek. Widziałeś jakieś mecze Thiago w tym sezonie? Asysty najprostrze to nie wszystko, ogółem jak na niego gra dość przeciętnie, ale dziś akurat go nie oglądam.

0

Po kontuzji troszkę osłabł, ale piłkarz świetny trza przyznać. Mi tam nie żal.

2

Moim zdaniem Busquets ma też nogi ołowiane, jakby byli lekko przemęczeni.

0

Patrzę na statystyki meczu Valencii i nie wierzę. Taka drużyna zero strzałów na bramkę?

0

Zostaw tego trolla, mu się nigdy nie znudzi.

1

Tak naprawdę przegrywając z Realem Barca traci 6pkt.

0

Grał też świetnie w innych spotkaniach, ale ciężko to było wielu ludziom dostrzec, bo pierwsze co to szukanie hejtu i podśmiewanie się z wychowanka. A mecze teraźniejsze to nic niezwykłego, on da radę i w klasyku jak i w finale LM, bo to pomocnik kompletny.

0

10:0 w każdym meczu normalnie.

4

Po co trzymać te drewno w pierwszym składzie? DAwać Sampera!

3

Najlepsza jego wypowiedź to była ta jeszcze zanim cokolwiek bronił w Barcelonie. Powiedział, że to on będzie bronił w Barcelonie, był tego pewien i tak się stało.

0

Niech te PL wygra w końcu normalna drużyna grająca ładny ofensywny futbol.

9

Właśnie skomentowałeś.

2

No pomyśleć, że Pedro nie ma już w Barcy... jak to leci. A Pedro strzelał hattricki z 3 ligowcami.

2

Znalazłem kolejny plus, przed chwilą ładna pani przeprowadzała wywiad.

1

Taka murawa to i niech biegają, zobaczymy na ile im tlenu starczy, a Sandro nie widziałem żeby coś przegrał.

1

no ja to już mam ciężar w majtkach bo trochę postawiłem.

0

Tak sprzedać i być może ktoś za n-lat wejdzie na poziom geniuszu Nolito, nie ma co ich kisić po banie.

1

No Samper to coś słabo walczy o ten pierwszy skład...

2

El Ghazi to skrzydłowy tak ogólnie.

0

Ktoś wie czy tej nocy spimy godzine dlużej, czy krócej?

0

Nie ugrają więcej, bo to klub najemników nastawionych na zysk, a Hulk niech się śpieszy, bo jest coraz starszy, w Rosji niczego więcej się nie nauczy.

0

Rzeczywiście.

0

Marcelo ogółem chyba najlepszy w Realu.

0

MVP ciężko wybrać, za to najgorszego piłkarza na boisku łatwo.

0

Nic nie nawrzucał i to widać, sędzia tylko czychał żeby mu pokazać.

4

Nie wierzę jak Real może jeszcze promować tak słabego Ronaldo. Już Vasquez lepiej się zaprezentował. Nolito naprawdę niesamowity piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?