Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To już jest jawna kampania anty-Benitez, ale czy słuszna? Kto kolejny? Kto poradzi sobie z takimi wymaganiami jak są w Madrycie? W Barcelonie oczekiwania są większe, ale mimo wszystko taki Lucho miał większy kredyt zaufania.
2
Sędzia nawet się nie krępował. Pape Kouli Diop 5 faulów, 2 sanki i zero kartek dla niego
0
nie ma plusów i minusów, szkoda tylko 2 sytuacji na pustą, poprzeczki i słupka.
1
Szkoda, że nikt nie nurkował, może jakiś karniak z niczego by się trafił jak pan Benzema.
0
mylisz, odpal tabelę
0
pindolisz Panie
0
O masakra grasz za prawdziwą kasę, uważaj...
2
Tez mysle ze juz po prostu nawet gazety sa nastawione na kampanie anty benitez
1
akurat dzis moga przegrac
0
Real gra przeciwko benitezowi, co tam sie dzieje
6
A co mieliby zapytać o Grimaldo?? :D
6
Bylo pamietam
2
Kolejny powod dlaczego nie mam twittera
1
No to juz hardkorowo lecisz
2
Kiedy ostatnio CR miał kontuzję kolana?
2
Nie ma Busiego na liście, nie ma co patrzeć.
8
Wesolych swiat wszystkim
4
Bartra nigdy nie będzie grał w parze z Pique na dłużej.
2
Może to i lepiej, pograłby dużo do końca sezonu i za rok walczyłby na poważnie o pierwszy skład, bo teraz nie ma szans.
1
No to Bayern idzie po ligę mistrzów... cholera.
1
Właśnie to jest ciekawe. Stoperzy klasy światowej i tak nie zachowają koncentracji jak nie mają zbyt wielu interwencji, dlatego Bayern klepią też często słabsze drużyny. W Barcelonie też tak było, obrona zawsze wydaje się słaba.
55
Nie wiem co lepsze, artykuł czy komentarze pod spodem :D Sikam ze śmiechu (bez kamienia)
2
Jakby nie patrzec zawsze konczy sie tak samo... Takie glupoty
5
Bardzo fajnie, bardzo ważne.
2
Napisałem przecież, że wybrał kasę i nie napisałem tego co mi zarzucasz.
3
Ja tam bardziej przyjąłem, że właśnie nawet jak nie ma kogoś z trio to Suarez sam to ciągnie, maszyna dalej trybi z jednym cylindrem. Gry słów nie wyczaiłem, bo nie znam hiszpańskiego. Ale że Korbel się do takiej głupoty w tak prymitywny sposób odniósł to jest szokujące !!
1
Właśnie dałeś się sprowokować trollowi. Zostaw go w swoim świecie, nie marnuj czasu.
1
Prestiż gra w Tottenhamie? Nie dziwię się, że wybrał kasę... przynajmniej wygrał ligę mistrzów.
59
Wcześniej nic nie myślałem o tym transferze, ale teraz uważam że nikt jak on nie będzie pasował do drużyny Luisa Enrique. Technika, waleczność na najwyższym poziomie. Może trochę potrwa zanim nauczy się klepać na poziomie Barcy, ale będzie dobrze. Bo przy piłce utrzymać się potrafi prawie jak sam Andres Iniesta! Dużo w tym przypuszczania, ale jestem pod wrażeniem transferów Barcy.
9
Cała sprawa opiera się na tym, że Suarez nie jest kapitanem grzmotem.