Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakie wy głupoty wypisujecie to się nóż w kieszeni otwiera. Oczywiście, że głosował na kolegów, a wymówkę jakąś na szybkiego musiał sobie znaleźć. Zresztą jego sprawa.
1
No i parę razy dał się objechać, ale z czasem ogarnął. Dobry mecz.
0
Wszyscy dobrze.
2
Barca na nowo definiiuje futbol.
0
Po pierwsze - nigdzie nie napisałem o krytyce. Słowo "cel" ma całkiem inne znaczenie. A Sergi Roberto nie grał słabo, grał dobrze i nie wystrzelił od tak.
1
" a błedy nie zdarzają mu sie czesciej niz pozostalym naszym stoperom "
nie dość, że częściej to jeszcze wtedy gdy ma na koncie o wiele mniej minut zagranych.
0
Czytaj ze zrozumieniem, nic takiego nie napisał o Douglasie. Mam takie samo podejście jak Michał. Czasami można parę słów napisać, ale bez przesady 80% postów o ocenianiu zawodnika tym bardziej, że Andres gra rok na swoim poziomie i to był przez długi czas "cel" paxa, niech nie wmawia że nie.
1
Ancelotti praktycznie non stop jak miał zdrowy skład wystawiał Kroos-Modrić-James i raz zrobił oklep Barcelonie, a później ledwo przegrał. Ale Modrić miał wtedy siły na 45 minut.
1
Swoje to akurat chciał zrobić Pique i uciszyć kibiców. Ciekawe jaką cieszynkę sobie wymyślił na tę okazję.
2
O dziwo dziś uważam to samo co sport i mundo, czyli szmatławce. Widać po Ronaldo, że gra już go nie cieszy, tak samo uważam że nikt nie spodziewał się aż tak słabego Realu. Pomyśleć co by z taką paką zrobił Ancelotti... Dalej Perez, baw się w FMa.
1
Dokładnie, chcą wejść z piłką do bramki nawet teraz w Argentynie. Coś jest nie tak, ale Tata widać też ma jakiś tam swój styl i zna się na trenerce. Tyle, że moim zdaniem w Barcelonie wzięli go na szybkiego, pewnie Messi powiedział o nim dobre słowo i kto wie, czy nie miał być to taki trener "przejściowy". Ja wybieram Lucho.
1
Przypomnij sobie jak pisałem, że ta drużyna jeszcze wiele pokaże - i pokazała. TO jest najlepsza Barca XXI wieku.
2
Roberto - PO, ŚP, DM i skrzydłowy w jednym.
1
Dobra gra w obronie, ustawianie się, a Danilo to chyba jeden z najsłabszych obrońców w defensywie la liga. Statystyki miażdżące na korzyść Barcy. 0-3 zamknęłoby mecz.
0
Polecam zagrać dziś na zwycięstwo Sevilli, Barcy i Bayernu. Pozdrawiam.
1
Coś czuję, że Rakieta wyjdzie w podstawie za S. Roberto.
3
Świetne źródło.
2
To Ty teraz pokaż źródło mówiące o tym, że wystawili go na "listę transferową"
3
Niektórzy nie wiedzą W OGÓLE co się dzieje i uzbrojeni w doniesienia Francji chcą wojny z ISLAMEM. Co to jest za głupota i jak można człowiekowi papkę z mózgu zrobić, nakłonić aby ten bez skrępowania mówił o zabijaniu milionów bliźnich, to jest niepojęte. Wystarczy stworzyć wroga.
0
Ja tam nie widzę, żeby Real budował drużynę na Odeegardzie i Asensio.
15
Akurat o Carlo często użytkownicy wypowiadali się pozytywnie na jego temat. Ale jak dla mnie pod koniec przesiąknął Madrytem.
5
Mnie najbardziej śmieszy te płacze, że ludzie nie głosują i nie są patriotami :D A media to nakręcają, bo w sumie to oni kreują władzę, na pewno nie za darmo. I tak to się kręci za 4 lata będą mówić "oni nic nie zrobili, trzeba wybrać"... Pewnie PO jakąś reaktywowaną :D A korytko się trzyma.
11
Ostatnie występy Munira bardzo mi się podobały. Chłopak ma "to coś".
7
Munir robi progres z meczu na mecz.
6
No niestety Korbelu, Denis nie wychodził sam na sam, ba, nawet Alves wyczyściłby tę sytuację, bo piłka była za daleko wypuszczona. Żółta prawidłowa, jedna z niewielu w tym meczu.
5
Korbel chce oceniać sędziowanie, a nic nie wspomina o burdelu jaki zrobił sędzia z Villarrealem. Ciągnięcie Busiego i odepchanie w polu karnym przez Pinę, jakieś 4 faule, które powinny zakończyć zabawę w boiskowego rzeźnika, kartki z tyłka za "gadanie" i ogółem zabawa w kości. Ale dla Korbela nieprawidłowa czerwona jest dopiero wtedy, kiedy piłkarz sobie będzie chodził na murawie, a sędzia sam go zaczepi i wlepi czerwo. Bo przecież uniesione ręce i protesty w meczu Celta-Real to wystarczająca kara aby wyrzucić ostoje defensywy Cabrala z meczu. Całe szczęście, że piłkarze Barcy znają te "gierki" i potrafią się dostosować, gdy dostaną żółtą. A więc jeśli w meczu z Villarrealem Korbel widzi dość dobrą pracę sędziego, to nie ma co zwracać uwagi na te "oceny".
2
Czyli uważasz, że redakcja za mocno pojechała po Albie, ale ogółem uważasz, że piszą prawdę. Ja w ogóle nie widzę, żeby po nim "jechali", po prostu rzeczywiście Alba sprawia takie wrażenie.
1
Busi w pierwszej połowie wydawał mi się spowolniony, interwencje na styku (ale prawidłowe) itd.. no ale w drugiej połowie pokazał, że musiał się tylko rozkręcić. Ten piłkarz to prawdziwy skarb, sam ogarnia całą szerokość boiska, samym ruchem tak utrudnia życie, że pomocnicy przeciwnika nie wiedzą co ze sobą zrobić. Busquets im starszy tym lepszy, jego grę już nawet więcej osób zauważa. Zobaczymy kim będzie w wieku 30 lat.
3
No już bez przesady porównywać BATE Borysów do Vilanovense...
1
Pewnie, że mamy, świetną nawet. Busi i Iniesta w formie, świetny Roberto i solidny Rakitić (ten akurat bez formy), niedługo dojdzie Arda.